Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм Клік: з пультом по життю (2006) українською

Фільм Клік: з пультом по життю (2006) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Клік: з пультом по життю
Рік випуску: 2006
Жанр: комедії, драми
Режиссер: Френк Корачі
У ролях знімались: Адам Сендлер, Кейт Бекінсейл, Крістофер Вокен та ін.
Опис: Майкл Ньюмен - голова родини та талановитий архітектор. Інколи йому не вистачає часу на родину, але він дуже любить дітей та кохає дружину. Він розуміє, що необхідно приділяти увагу родині. Майкл багато працює та мріє отримати підвищення. Одного разу він здобуває універсальний пульт, який перегортає його життя на виворіт. Цим пультом можна у житті як і у телевізорі впливати на дійсність: можна натиснути на паузу, прискорити подію, підвищити чи зменшити рівень звуку. Майкл перемотував сімейні вечері. Чоловік гарно працює, але йому не таланить з підвищенням, тоді він вирішує перемотати життя на рік уперед. Там він стає партнером свого колишнього шефа, діти подорослішали, старий пес помер, а новий - незвична тварина. Однак відмовитися від користування пультом неможливо, бо апарат запам’ятав алгоритм Майкла та працює автоматично. Минає 10 років, наш герой погладшав, а його дружина починає спілкуватися зі стороннім хлопцем. Та чи на справді кояться дивовижні речі в родині архітектора?
Категорії: Комедії, Драми
Рейтинг на сайті: (4.2) | Проголосували (5) | Переглядів: 5504 | Додано: 25.11.2017
Поділитися посиланням на фільм Фільм Клік: з пультом по життю (2006) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Плеєр 1 Російською

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Клік: з пультом по життю (2006) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Клік: з пультом по життю (2006) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar