Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Папараці, всі серії (2016) українською

Серіал Папараці, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Папараці
Рік випуску: 2016
Жанр: Мелодрами
Режиссер: Вікторія Кругла
У ролях знімались: Олександр Піськунов, Валерія Ходос, Дмитро Сова, Остап Ступка
Опис: Саша є талановитим фотографом для одного популярного журналу. Дівчина дуже хоче вийти заміж за керівника модного видавництва Марата. У долі фотографа трапляється історія, яка заставляє її порушити принципи власного життя. Брат дівчини потрапляє в ДТП на чужій машині. Аби допомогти своєму рідному братові, сестра повинна терміново знайти величезну суму коштів. Саша вимушена взяти кошти за скандальну статтю про популярного футболіста Артема Собольова. Він залучив пресу після того, як не захотів переходити грати за італійську збірну. Кореспондент починає стежити за зіркою футболу. Вже через деякий час вона взнає таємницю, яку Артем приховує від розголосу суспільству. Перед дівчиною тепер виник вибір - розкрити таємницю, або нікого не повідомляти про неї. Сумніви починають посилюватися після того, як вона особисто познайомилася з Артемом, який розкрив її нехитре прикриття фотокореспондента.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 7486 | Додано: 22.01.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Папараці, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Українською, всі серії (1+1)

Виберіть будь-ласка серію

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Папараці, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Папараці, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar