Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Між небом і землею (2005) українською

Фільм Між небом і землею (2005) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Між небом і землею
Рік випуску: 2005
Жанр: комедії
Режиссер: Марк Уотерс
У ролях знімались: Різ Уізерспун, Марк Руффало, Донал Лог та ін.
Опис: До основи сюжету містично-романтичній комедії "Між небом і землею" - покладена книга під назвою "як що це правда?" письменника М. Лєві. Повернувшись додому, дівчина знаходить незнайомця, який упевнює її, що це його житло. Хлопець припустив що тут відбулася афера, але раптом дівчина зникає, щоб з’явитися знову і також загадково зникнути. Він здогадався, що вона привид. Вона здогадалась, що в нього психічний розлад. Вони намагаються позбутися один одного. він - проводячи різноманітні ритуали вигнання духів, вона - голосливо співала, заважаючи дивитись йому футбол. В решті решт, вона визнає, що насправді проходить крізь предмети, та бачить її лише він один, проте вважати себе мертвою, вона категорично відмовляється. Треба все з’ясувати, але дівчина взагалі нічого не пам’ятає. Вони поєднують сили для виявлення обставин та... закохуються. Та можливо все ж їм належить бути разом?
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 1643 | Додано: 21.11.2017
Поділитися посиланням на фільм Фільм Між небом і землею (2005) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1Плеєр 3, Російською

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Між небом і землею (2005) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Між небом і землею (2005) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar