Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Будиночок на щастя
Жанр: комедія, серіали
Опис: "Будиночок на щастя" - це історія про молодих жителів Києва, які вирішують, що жити в мегаполісі дуже складно і клопітно, а в провінції завжди - краса, роздолля, свіже повітря. Саме такі думки й змушують головного персонажа відправитися в село Сеньківка, щоб почати займатися фермерством. Правда, першим кроком виявилося розведення страусів, що було прийнято оточенням вельми скептично, а численні знущання і підколи від сусідів почали ставити під сумнів раціональність ідеї. Можливо, Марія, що вирушила разом з головним героєм Максом в село, вже багато разів пошкодувала. Однак відступати нікуди. Хлопець з дівчиною готові до непередбачених складнощів, які виникають буквально на кожному кроці. Непрості відносини шикуються між молодими власниками господарства і сусідами. Тут Василь і Любов, досить вікова сімейна пара, сприймають нових жителів за диваків, над якими можна і пожартувати, і в яких можна чогось повчитися. Комічні моменти та веселі ситуації - тепер звичайна справа для Сеньківки!
Рейтинг Серіал Будиночок на щастя, всі серії (2018) на сайті: (3.5) Проголосували (4)
2745 0 08.12.2018 в 08:25
Оригінальна назва: Дві матері
Жанр: мелодрами, серіали
Опис: Недавні гарні приятельки Зоя і Марта стають непримиренними ворогами після загибелі хлопця, який є для однієї дівчини братом, для іншої коханим. Зоя звинувачує Марту в смерті її родича, який опинився на проїжджій частині. Мила красуня вагітна від загиблого нареченого, але відбувається раптовий зрив з-за сильного потрясіння. Після одужання, лікарі ставлять невтішний діагноз, після викидня, дівчина приречена на безпліддя. У милої юної леді все життя попереду, але нещасна ніколи не зможе мати дитину. Думки пацієнтки плутаються, подальше існування представляється не має сенсу, що ввергає постраждалу в апатичний розлад. та час минає і леді не можуть поділити коханого чоловіка. Не маючи наміру відступати, вони не збираються поступатися. Будь-яка з двох готова розтерзати ненависницю, піти до кінця, щоб усунувши суперницю будь-якими шляхами, знайти справжнє довгоочікуване щастя.
Рейтинг Серіал Дві матері, всі серії (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (19)
14307 0 14.10.2018 в 12:31
Оригінальна назва: Школа. Недитячі ігри
Жанр: Серіал, Мелодрама
Опис: Типовий навчальний заклад з характерними проблемами. Викладачам було непросто знайти спільну мову з учнями, особливо старшокласниками. У школярів і вчителів не було бажання шукати компроміс. Положення радикально змінилося після зміни керівництва навчального закладу. Тепер у учнів більше «свободи». Внесено суттєві зміни в правила школи. Зміни до душі переважній більшості старшокласників. Незадоволеною залишається тільки Лола. Раніше вона була «королевою» школи. Тепер багато чого змінилося, що призвело до втрати дівчиною власного статусу. Спроби Лоли повернути колишній вплив закінчуються провалами. Старшокласникам до душі нинішня ситуація в школі. Крім того, їм грунтовно набридли вчинки Лоли. Крім втрати статусу, дівчина зіткнулася з розчаруванням в любові. Паша вважав за краще розірвати відносини. Хлопцеві занадто складно спілкуватися з дівчиною через її специфічний характер. Старшокласник запропонував просто дружбу. Лола не має наміру миритися з ситуацією. Вона готова взяти реванш.
Рейтинг Cеріал Школа: недитячі ігри (2 сезон) (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (8)
12824 0 14.10.2018 в 12:21
Оригінальна назва: у минулого в боргу
Жанр: серіали
Опис: Вероніка живе в маленькому провінційному містечку разом з мамою, яка дуже сподівається, що її дочка перебереться до столиці. Іноді дівчина бачить страшний сон, як ніби в її минулому щось сталося, але вона цього не пам'ятає. Вона з дитинства мріє бути співачкою, серйозно займається вокалом і готується вступати в столичне музичне училище.
В їх місті важко з роботою. У тих, хто не поїхав всього два варіанти: фабрика або торгувати на ринку. Люди живуть від зарплати до зарплати, займаючи в борг у тих, хто може їх виручати. Підкорювати столицю з Веронікою збирається її друг Костя, безнадійно в неї закоханий. До нього відчуває почуття краща подруга героїні, Лариса, але він не звертає на неї уваги.
Рейтинг Серіал У минулого в боргу, всі серії (2018) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
4652 0 14.10.2018 в 11:10
Оригінальна назва: Наша історія
Жанр: серіали
Опис: Серіал про бідну Стамбульську сім'ю. Події розгортаються після того, як мати кидає їх і їде. Батько Фікрі-алкоголік. Філіз-старша з дівчаток, яка присвятила все своє життя братам і сестрам. Рахмет-старший з братів, закінчивши школу, він збирається вступити до університету. Хікмет - таємно закоханий в заборонений об'єкт. Кираз - сумлінна і ніжна. Фікрет-думаючий тільки про себе. Ісмет - наймолодший з усіх дітей. В один з днів Філіз зустрічає Бариш і молоді люди закохуються в один одного. Однак вони та не здогадуються скільки випробувань уготовано їх життю, скільки складнощів і перешкод їм доведеться пройти, щоб залишитися разом.
Рейтинг Серіал Наша історія, всі серії (2017) на сайті: (4.7) Проголосували (6)
117591 0 14.10.2018 в 10:46
Оригінальна назва: Рання пташка
Жанр: Серіали
Опис: Санем виросла разом зі своїм улюбленим батьком і сестрою Лале. Добродушну Санем всі називали ранньою пташкою, тому що прокидалася зі сходом сонця. Її батько хворів на астму. Саме вранці у нього проявлялися сильні симптоми хвороби. Редактор популярного турецького журналу Kontes почав активний пошук нового співробітника. Про це дізналася головна героїня та вирішила роздобути це робоче місце. В редакції відбувається зустріч Санем з директором журналу. Азіз бере нову співробітницю. У власника журналу Азіза є два брати Емре і Джан. Вони допомагають вести бізнес своєму старшому братові. Під час робочого процесу Санем знайомитися з Джаном. Їй з першого погляду сподобався цей спортивний чоловік. Він не любив постійну міську метушню, тому періодично тікав подалі від великого міста. Його інтереси розділяла головна героїня. Ніжна і в той же час активна Санем закохалася в свого господаря. Той у свою чергу теж був небайдужим до красивої жінки. Незабаром між молодими людьми зав'язується справжня щира любов.
Рейтинг Серіал Рання пташка, всі серії (2018) на сайті: (4.5) Проголосували (166)
83275 0 14.10.2018 в 10:26
Оригінальна назва: gotham
Жанр: Серіал, Драма, Кримінал, Трилер
Опис: «Готем» - американський кримінальний серіал у фентезійному стилі від режисера Денні Кеннона, який сподобається всім фанатам галактики DC і історії про Бетмена. Головним героєм цієї історії є комісар на ім'я Джеймс Гордон, що побудував блискучу кар'єру сищика. Його досвіду немає ціни, і він завжди готовий піти на ризик. Головна мета Гордона - позбавити своє місто від бандитів. Як правило, Кеннон завжди отримує те, чого хоче.
Рейтинг Серіал Готем, всі серії (2014) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
32557 0 06.10.2018 в 04:44
Оригінальна назва: Любов напрокат
Жанр: комедія, серіал
Опис: Кохання може прийти в життя кожного у будь-який момент, лише ось до головного героя, схоже, приходити не збирається. У житті парубка є лише бізнес і заробляти гроші у нього прекрасно виходить. Коли прийшов час, родичі молодого чоловіка підібрали йому відповідну наречену. Дівчина прибула з Америки, де здобула прекрасну освіту. Здавалося б, що ще бажати, але у Омера з приводу майбутньої дружини виникли великі сумніви. На зло родичам головний герой вирішив зобразити любов до звичайної дівчини. Дефне - рудоволоса красуня, що працює офіціанткою в кафе. Дівчині доводиться зводити кінці з кінцями, і коли вже виходу не залишається, їй поступає принадна пропозиція. За 6 місяців Дефне повинна закохати в себе одного з найбагатших бізнесменів Туреччини, тобто Омера. Але коли вона вплутується в цю справу, то розуміє, що сама попала в свою ж пастку. Дівчина закохується в Омера. Є і третій персонаж в цій історії - парубок на ім'я Синан, який допомагає Дефне в її "нелегкій" справі. І в цього парубка Дефне була спочатку закохана. Цей страшний безлад перетворюється на божевільний любовний трикутник, який поставить трьох молодих людей перед реальністю: все-таки ми вибираємо кохання, чи кохання вибирає нас? Тітка парубка вирішила використати цей конфуз в своїх цілях, та і в душі молодої людини щось почало змінюватися.
Рейтинг Турецький серіал Любов напрокат \ Кохання напрокат, всі серії (2015) на сайті: (4.1) Проголосували (16)
72587 0 13.09.2018 в 00:20
Оригінальна назва: Провідниця
Жанр: мелодрами
Опис: В центрі історії Ольга Бабенко, яка працює провідницею. Але її робота полягає не тільки в тому, щоб піднести або змінити білизну, але й виступити в ролі психолога, слухача. Вона знає про своїх пасажирів більше ніж потрібно. Все про кохання і розставання, постільних сценах і трикутних відносинах. І відбувається все так, тому що вона ніколи не побачить більше цих людей, шанси майже дорівнюють нулю. Ось так і живе головна героїня, намагаючись зробити хоча б щось для людей, яких зустрічає рідко, а можливо і взагалі більше ніколи не бачить.
Рейтинг Серіал Провідниця, всі серії (2016) на сайті: (1.7) Проголосували (3)
1825 0 04.09.2018 в 18:06
Оригінальна назва: Легковажна жінка
Жанр: мелодрами
Опис: Звуть нашого героя Микита Горєлов. Ще з самого початку у нього все в житті виходить, його кар'єра постійно рухається вперед, грошей у нього вистачає для шикарного життя. Цей чоловік може дозволити собі абсолютно все: і машину, і квартиру, і все інше. Прямим начальником Микити є його хрещений батько, який зовсім скоро стане його тестем, адже хлопець має серйозні стосунки з його донькою Світланою. Світлана володіє привабливою зовнішністю, і вміє цим користуватися, Микита ж дуже радий, що разом з ним завжди така гарна жінка. Але щастя не буває постійним, і Микита в цьому переконався після знайомства з вітряною дівчиною Лілею. Ліля це розпутна дівка, яка може бути з будь-яким чоловіком, за певну суму грошей. Над своїми моральними цінностями вона зовсім не переймається, а навпаки марнує свою молодість марно. Знайомство з Лілею зробило з Микити неуважного хлопця, який перестав зустрічатися зі Світланою і в кінці ще й посварився зі своїм начальником. Микита втратив все заради хвилинної слабкості.
Рейтинг Серіал Легковажна жінка, всі серії (2014) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
2048 0 04.09.2018 в 17:54

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 27 28 »