Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Зоряна брама
Жанр: бойовики, серіали, фантастика
Опис: Ця неймовірна історія бере початок у далекому 1928 році, коли археологічна експедиція ведучи розкопки поблизу Гіза знаходять якийсь артефакт вирубаний з цільного куса скелі, покритий дивними письменами, і нагадує собою кільце. ВЗС США роздобували це творіння стародавніх зодчих, для розшифровки ієрогліфів залучають молодого вченого, археолога і криптографа Даніеля Джексона.
В ході своїх досліджень, він спростовує теорії вчених, що працюють з артефактом вже не один рік. Даніель стверджує, що кам'яне творіння - це свого роду вхід або міжзоряний портал. Так починається епопея Зоряних брам.
Після міжпланетного переходу загону ЗВ-1 підполковника О'Ніла проект згорнули з-за наслідків, в результаті яких люди зіткнулася з інопланетною загрозою в особі древнього божества званого Єгиптянами Богом сонця Ра. Однак через кілька років на землю через браму вторгається група Джафа на чолі з Ра, вони беруть в заручники жінку та ховаються за обрієм подій. Командування ВЗС призначає генерала Хаммонда відповідальним за разморозку проекту і він збирає раніше розпущену команду Stargate SG-1
Рейтинг Серіал Зоряна брама, всі серії (1994) на сайті: (3.1) Проголосували (16)
0 08.07.2018 в 20:09
Оригінальна назва: Молодий Папа
Жанр: драми, пригодницькі, серіали
Опис: Автор цього серіалу вирішив собі поміркувати над темою "що, як би Папою Римським обрали молодого служителя церкви"? Питання досить серйозне, бо в наш час, молоді люди вже не такі якими були раніше. Вони мають інше виховання, мають різноманітні погляди на життя, яке з часом зазнало величезних змін. У центрі сюжету знаходиться молодий священнослужитель, який випадково отримав титул Папи Римського, хоча на його місці повинна була бути зовсім інша людина, яка заслуговує цей титул поважним віком та ставленням до релігії. Ленні сам того не очікує, отримує шанс, хоча він молодий, йому ще багато чому треба навчитися. Хлопець весь час сумнівається що зможе стати Папою, та минув час, і рішення прийнято. Серед ченців Ватикану починають розповсюджуватися інтриги та заговори проти молодого Папи. Та Ленні, хоча й молодий, та не дурень. Він приймає важливі рішення. Та чи застосує він владу, надану йому законом церкви, аби заспокоїти незадоволених?
Рейтинг Серіал Молодий Папа, всі серії, українською (2016) на сайті: (2.2) Проголосували (4)
0 08.07.2018 в 19:04
Оригінальна назва: Фарго, (всі серії)
Жанр: кримінал, драма, трилер
Опис: Багато причин є для того, щоб серіал «Фарго» знайшов свою досить широку аудиторію. Глядач, швидше за все, зарахує телевізійну картину до комбінованого жанру - драматичного детектива. Таку славу оповіданню здобули іскрометні діалоги, якими рясніє фільм, витканий з них на 2/3. Яскраві фрази і цілі тиради вкладені талановитими сценаристами у вуста головного героя Лорна Малво. Простота і образність, використовувана найманим вбивцею для опису елементарних речей, або в своїх коментарях до життєвих обставин, без сумніву, захоплює. Це некультовий екранізований цитатник, але творіння, що дозволяє по-іншому переосмислити багато суті. Заперечення запаху в грошової маси підштовхує різних персоналій в серіалі до об'єднання довкола заповітної мрії - швидко і «по-дорослому» розбагатіти. Для епохального пограбування великого банку план виношується нічним охоронцем фінансової установи. Скрупульозність, з якою пропрацювали злочинці, найдрібніші нюанси розкрадання, вимагає підбору гідної команди. Учасники резонансного злочину не змушують довго їх чекати. Кожен володіє своїм життєвим багажем із знань і навиків, але всі готово ризикувати, аби змінити своє життя.
Рейтинг Серіал Фарго, всі серії, українською (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 08.07.2018 в 18:21
Оригінальна назва: Останнє королівство, (всі серії)
Жанр: Боєвік, Історичний, Мелодрами
Опис: Юного героя, спадкоємця благородного роду Утред, і впливового батька лорда, викрали данські вікінги. Коли вони напали на них і їх будинки, то стали грабувати і вбивати мирних жителів, захоплюючи їх землі, а їх самих брали в полон, або вбивали жорстоко. Спадкоємець - юний і благородний, жив в цей час зі своїми рідними в замку і його з раннього дитинства готували, що він стане спадкоємцем цих земель і продовжувачем відомого і багатого роду Утреда.

Але все зруйнувалося в один день, коли вікінги напали на них, розоряючи все довкола себе. Його батько встиг врятувати всіх своїх людей у фортеці і зібравши військо, він пішов на них зі своїми воїнами за свою землю битися і прогнати їх. Але до величезного горя, вікінги вбили його старшого сина і молодшому братові не повезло оскільки його викрали, а військо батька було розбите. Молодий Утред, викрадений вікінгами, був вихований в їх традиціях і могло здатися навколишньому світу, що молодий хлопець, проживши багато років на чужині забув хто він і звідки його коріння.

І в найвирішальніший момент, коли англійський король Уессекс Альфред Великий починає повертати свої землі, відвойовуючи їх у загарбників, змужнівший герой і сильний воїн буде вимушений зробити нелегкий вибір: яку йому дорогу вибрати, на чиїй стороні воювати? Вибір для Утреда непростий: з вікінгами він прожив усе своє свідоме життя, вихований ними, як воїн, але заклик крові і душевні муки не дають спокою. Як помститися за загибель своїх рідних, за зганеблену землю?
Рейтинг Серіал Останнє королівство, всі серії, українською (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 08.07.2018 в 17:38
Оригінальна назва: Медіум,( всі серії)
Жанр: Зарубіжні серіали, Детектив, Драма, Кримінал, Містика, Трилер
Опис: Мати трьох чарівних дітей і дружина успішного інженера-винахідника Еллісон Дюбуа володіє унікальною особливістю, що виділяє її серед усіх інших людей, - це незвичайний і дуже коштовний дар, що дістався жінці від бабусі і що дозволяє їй спілкуватися з померлими настільки ж ясно, як і з живими. Бажання допомагати людям, у вищій мірі властиве Еллісон. Вона працює незалежним консультантом в штаті Арізона, за допомогою дару сприяючи розслідуванню кримінальних справ з прокурором Девалосом і слідчим Лі Ськенлоном, з якими знаходиться в дружніх взаєминах. Не дивлячись на щільний робочий графік, родинні питання теж не обходять жінку осторонь, адже кожному з її юних дітей так само, як і їй колись, по спорідненості перейшли надприродні здібності, що виявилися в кожного по-своєму. Проте, основні заняття Елліс - пошук зниклих людей, розслідування вбивств і безлічі інших найнебезпечніших, загадковіших і заплутаніших злочинів.
Рейтинг Серіал Медіум, всі серії, українською (2005-2011) на сайті: (3.5) Проголосували (2)
0 08.07.2018 в 17:14
Оригінальна назва: Серіал Асі, всі серії, українською
Жанр: Мелодрами, Драма
Опис: Турецька картина, драма «Асі» - це історія однієї дівчини, ім'я якої і є назвою серіалу. Батько Асі - фермер, який весь свій час та сили віддав землі, своєму фермерському господарству, яким володіла його сім'я ось вже три покоління. Заради збереження земель батько Асі відмовляється від освіти, навчання, віддається повністю родинній справі. Але час для такого бізнесу не найкращий, фермер розоряється.
Втіхою для бідного працівника стає його мила дочка. Дочка теж любить землі, рідні місця, гостро відчуває безвихідність ситуації і щодуху прагне знайти вихід з такого скрутного положення.
Інтрига в мелодрамі починається, коли поступово спливають таємниці однієї старовинної сім'ї. Демртр - ось ім'я молодого чоловіка, який раптово з'явився на землях фермера. Знайомство молодих людей призводить не лише до сплеску пристрасті і позитивних емоцій. Ситуація набагато серйозніша і страшніша, ніж хотілося б молодим людям. (@сз)
Рейтинг Серіал Асі, всі серії, українською (2007-2009) на сайті: (3.9) Проголосували (69)
0 08.07.2018 в 15:27
Оригінальна назва: Любов та покарання, всі серії
Жанр: бойовик, драма, Серіали, мелодрама
Опис: У цьому серіалі ми побачимо історію кохання молодої жінки, що втратила віру у кохання. А все тому, що вона застала свого жениха в ліжку з іншою жінкою напередодні свого весілля. Намагаючись помститися, вона йде в бар і заводить інтрижку з молодим симпатичним чоловіком, з яким пізніше проводить ніч. І здавалося б на цьому їх зустріч і закінчиться, але дівчина втрачає свій кулон в номері в готелі, і парубок, який виявився представником багатої і поважної сім'ї, починає її шукати. Доля їх звичайно ж знов зведе разом ...
Рейтинг Любов та покарання, всі серії (2010) на сайті: (4.3) Проголосували (77)
0 08.07.2018 в 04:49
Оригінальна назва: Серіал Корольок пташка співоча, всі серії
Жанр: Серіал, Драма, Історичний, Мелодрами
Опис: «Корольок - пташка співоча» - турецький серіал, заснований на романі письменника Р. Н. Гюнтекіна з однойменною назвою. Цей твір настільки вразив кінематографістів, що ті вирішили зняти по його мотивами багатосерійний проект. Варто відзначити, що одна з екранізацій цієї книги стала найпопулярнішим турецьким серіалом в СРСР! Центральним персонажем в даній картині виступає дівчина з ім'ям Фаріде, яка закохана в свого кузена Кямрана. В черговий раз кінематографістами у фільмі було піднято питання нерозуміння людей, які народилися при різних звичаях і традиціях. Що ж перемагає в таких випадках: кохання чи прихильність до свого статусу? Відповідь на це питання вам допоможуть знайти першокласні актори Бурак Озчивіт і Фахріє Евджен. Всіх вразливих глядачів хочемо попередити, що в картині є безліч несамовитих сцен, проте в кінці кожної історії головні герої знайдуть своє щастя! @es
Рейтинг Серіал Корольок - пташка співоча, українською, всі серії (2013) на сайті: (4.4) Проголосували (137)
0 08.07.2018 в 04:40
Оригінальна назва: Жіночій лікар
Жанр: Мелодрама
Опис: Головний герой телесеріалу «Жіночий доктор» - Роман Широков. Роман - кваліфікований лікар, покликання якого - допомагати всім своїм пацієнтам. Про рівень його кваліфікації говорить успішне стажування за кордоном. На момент подій, описаних в серіалі - він лікар пологового відділення обласної лікарні. Почуття обов'язку примушує його братися за пацієнтів, від яких відмовилися більшість його колег.

Через незалежність Романа не сильно-то і люблять колеги-лікарі і керівництво. У кожній новій серії Роман доводитиме свою компетентність, рятуючи безнадійно хворих. Серіал не має обмежень за віком і повинен сподобатися абсолютно всім.
Рейтинг Серіал Жіночій лікар, всі серії (2013) на сайті: (3.3) Проголосували (10)
0 08.07.2018 в 02:58
Оригінальна назва: Серіал Таємниці смолвіля
Жанр: Зарубіжні серіали, Драма, Мелодрама, Фантастика, Фентезі
Опис: Поява на телеекранах фантастичного серіалу "Таємниці Смолвіля" полонила увагу усіх глядачів, які з нетерпінням чекали нових пригод Супермена. Події серіалу починаються в 1989 році, коли незвичайний метеоритний дощ, накривши майже всю територію провінційного американського містечка Смолвіля, залишає після себе приємну несподіванку для однієї бездітної сім'ї, подарувавши їм жадані батьківські відчуття і милого маляти, на ім'я Кларк Кент. Радості новоявленим батькам не було межі, їх хлопчик зростав не по днях, а по годинам, а разом з ним зростали і його надлюдські здібності. Навчаючись у звичайній школі Смолвіля, Кларк прекрасно розуміє, що сильно відрізняється від своїх однолітків, маючи величезний потенціал позаземної сили і могутності. Непокоїть це і батьків парубка, що старанно оберігають таємницю свого улюбленця. Проте, чим доросліше стає Кларк, тим все виразніше усвідомлює свою місію для цього земного життя, метою якого є допомога звичайним людям. Мине ще трохи часу, і всі впізнають в соромливому американському хлопчині справжнього супермена.
Рейтинг Серіал Таємниці Смолвіля, українською (2001) на сайті: (3.7) Проголосували (3)
0 08.07.2018 в 02:31

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 27 28 »