Фільми дивитися онлайнСеріали онлайн


Оригінальна назва: Серіал Скорпіон (Scorpion)
Жанр: Драма, бойовик
Опис: У основу серіалу лягли реальні історії про підлітків-вундеркіндів і керівника їх групи, що працюють на секретну службу країни. За допомогою спеціальної програми юні дарування отримують інформацію про злочини, що відбуваються, і прикладають всі свої розумові здібності для збереження віртуальної безпеки держави. Главою групи став комп'ютерний геній Уолтер Про ' Брайен, який в юності відрізнявся від своїх однолітків неабиякою силою роботи головного мозку. Після спроби зламати систему безпеки Пентагону йому запропонували роботу на уряд. Тоді Уолтер зібрав групу з п'яти висококваліфікованих фахівців, які і стали працювати для забезпечення національної безпеки.
Рейтинг Серіал Скорпіон (Scorpion) українською, всі серії (2014) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
7060 0 26.11.2015 в 21:08
Оригінальна назва: Серіал Взнай мене, якщо зможеш
Жанр: Мелодрама
Опис: У невеликому містечку живе вісімнадцятирічний Ілля Авдєєв. Він закоханий у Алісу. Але батько Аліси категорично проти їх стосунків і у результаті вона виходить заміж за Дениса, підопічного її батька. Іллю тим часом підставяють. На нього вішають вбивство з пограбуванням, яке насправді зробив Денис. В результаті такого повороту подій молодий хлопець повинен десять років відсидіти у в'язниці. Коли Ілля виходить на свободу він потрапляє в круги кримінального авторитету і стає на шлях помсти...
Рейтинг Серіал Взнай мене, якщо зможеш (2014) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
24231 0 26.11.2015 в 21:06
Оригінальна назва: Серіал Чорнобиль Зона відчуження
Жанр: Серіали
Опис: У салоні добре пошарпаної «Волги» опинилася компанія з п'яти молодих людей, що не встигли навіть толком познайомитися. Їх дорога лежить до одного з самих непередбачуваних місць на землі. Хлопцям потрібно потрапити на територію Чорнобиля. Молодим людям потрібно в мертве місто Пріпять не з власної примхи. Поступово наближаючись до кінцевої мети несподіваної подорожі, головні герої стикаються з безліччю проблем, вирішити які стає все складнішим.

Все почалося з пограбування московської квартири, в якій проживали батьки одного з головних героїв серіалу «Чорнобиль. Зона відчуження». Злочинець забрав близько восьми мільйонів рублів. Грабіжником виявився досить незвичайним тип, один із столичних айтішніків. Поведінка злодія викликала здивування у хлопців. Зазвичай, злочинці прагнуть «залягти на дно» до певного часу, поки шум не затихне, а розслідування не зайде в глухий кут. Цей злодій повівся зовсім по-іншому. Незабаром після пограбування квартири він записав відео, в якому повідомив про свій намір побувати в Чорнобильській зоні, а точніше в Пріпяті. У надії розшукати злодія молоді люди пустилися в дорогу. Проте, все не так просто як представлялося спочатку.
Рейтинг Серіал Чорнобиль Зона відчуження, всі серії (2014-2015) на сайті: (4.4) Проголосували (43)
25271 0 26.11.2015 в 20:41
Оригінальна назва: Серіал Чудо
Жанр: мелодрами, вітчизняні, комедія
Опис: Молода дівчина Ганна у виконанні Олесі Железняк проводить час в клубах, тусується на вечірках. Вона досить легковажно відносилася до життя до тих пір, поки не взнала, що завагітніла від приятеля Дена. Розуміючи, що дитя зараз не потрібне нікому, Ганна вирішує зробити аборт. Раптово головна героїня чує голос ембріона, який просить зберегти йому життя. Впродовж 9 місяців Ганна спілкуватиметься з майбутньою дитиною, яка допоможе їй здолати складні ситуації. Батька дівчини звинуватять в махінаціях, і той вимушений буде в терміновому порядку сховатися в Лондоні від правосуддя. Ганну з матір'ю виселять з шикарного особняка, і вони знімуть дорогущий номер в готелі. Але незабаром гроші закінчаться, і сім'ю проженуть і звідти. Про подальші події ви взнаєте з серіалу.
Рейтинг Серіал Чудо (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
5159 0 26.11.2015 в 20:40
Оригінальна назва: Серіал Кухня
Жанр: Комедія
Опис: Відвідуючи будь-який ресторан або кафе, вам напевно хотілося б побачити як кухарі готують замовлення клієнтів. Ми надамо вам можливість побачити все своїми очима, якщо ви поглянете серіал " Кухня " . Тут ми познайомимося з персоналом (і не лише) ресторану " Claude Monet " . У ресторані працює різношерста публіка. Вся історія починається з того, що в цей найпрестижніший ресторан французької кухні влаштовується працювати кухарем Максим Лавров, який приїхав з Воронежа. До цього він познайомився в нічному клубі з дівчиною Вікою, яка працює теж в ресторані " Claude Monet " арт-директором. Але спільна робота у молодих людей якось не занадилася із самого початку. Шеф-кухар і, відповідно, начальник кухні Віктор Петрович Барінов - кухар від Бога, що знає як догодити навіть найвередливішому гурманові. Але у такого класного кухаря один великий мінус: він дуже любить випити, а також азартні ігри, та і характер у нього не дуже. Але що цікаво, власником цього елітного ресторану є актор і шоумен Дмитро Нагієв. Ось такий своєрідний коктейль виходить, який обов'язково варто скуштувати.
Рейтинг Серіал Кухня, всі серії (2012-2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
4612 0 24.11.2015 в 15:33
Оригінальна назва: Серіал Королева бандитів
Жанр: вітчизняні, мелодрама
Опис: Сюжет серіалу «Королева бандитів» розвертається довкола особистої трагічної долі сільської дівчини Поліни Поліванової. Поліні подобалося жити в рідному селі, тим більше що тут вона зустріла благородного і красивого парубка Сергія, в якого закохалася. Вона мріє про хорошу сім'ю і зберігає вірність Сергію, поки той не повернеться з армії. Але життя вносить свої корективи. Мати Поліни важко хвора, і їй потрібна дорога операція. Грошей в сім'ї таких ніколи не було. Поліна знає, що потрібну суму може дати лише один людина, яка до неї і не байдужа, - господар ринку Дмитро Буров. Той погодився допомогти якщо вона стане його законною дружиною. Час не терпить, Поліна приймає рішення і погоджується . Поступово Поліна втягується в кримінальне середовище і стає учасницею розборок небезпечних злочинців. Адже Буров - значима фігура в кримінальному середовищі. І крім того, немало проблем у Поліни виникає з - за колишньою коханкою Бурова, яка не може йому пробачити цього шлюбу.
Рейтинг Серіал Королева бандитів, всі серії (2013) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
4921 0 24.11.2015 в 15:31
Оригінальна назва: Серіал П'ята група крові
Жанр: Мелодрами
Опис: Роман Анфіси і Руслана починався в середині 60-х років. Тоді герої серіалу «П'ята група крові» ще не могли передбачити, що незабаром у них народиться дочка, яка отримає ім'я Дінка (Анастасія Сметаніна). Підростаючи, Дінка проявить себе як сильна, неординарна особа.

І багаточисельні випробування, які випадуть на її долю: пошук власного щастя, народження дітей, зустрічі і розставання з рідними і близькими людьми - не лише загартують Дінкин характер, але і ляжуть в основу захоплюючої епопеї, про яку і розповість серіал «П'ята група крові». Декілька десятків років - з середини 60-х до наших днів - охоплює оповідання про непросту, але украй цікаву життєву долю цієї тендітної, але незвичайно сильної жінки.
Рейтинг Серіал П'ята група крові, всі серії (2010) на сайті: (4.1) Проголосували (16)
14247 0 24.11.2015 в 15:25
Оригінальна назва: Серіал Між нами, дівчатами
Жанр: комедія, серіал
Опис: Семиозерськ - провінційне місто, в якому проживає три пані, про яких і піде мова. Молодша з них - Олеся, їй 21 рік і вона вчиться в художньому. Її матері Олені 45 і вона начальник в будівельній компанії. Її бабусі Іраїді Степанівні 65 і вона професійно виконує народні романси. У всіх три одна біда - вони без чоловіків. У бабусі чоловік вже давно помер, матір - десять років як розучена, а у Олесі теж не все гладко. Лише зараз у неї з'явився більш-менш серйозний і приємний хлопець, але вона про нього нікому зі своїх домашніх не говорить. Ймовірно, Олеся б і продовжувала тримати це у таємниці, якби у хлопця не виникли обставини через які йому стало банально ніде жити. Олеся була вимушена привести його на житлоплощу своїх батьків, проте Никіту там чекав холодний прийом. Він нікому не сподобався і йому дозволили тут жити лише заради того аби не сваритися з Олесею. Але Олена не має наміру довго терпіти хлопця своєї дочки і всіляко прагне влаштувати йому нестерпне життя, аби спровокувати його з'їхати.
Рейтинг Серіал "Між нами, дівчатами", всі серії (2015) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
21308 0 21.11.2015 в 01:46
Оригінальна назва: Серіал Червона королева
Жанр: Драма / Мелодрами
Опис: Дванадцятисерійна мелодрама Червона королева, яка стартувала на " Інтері " 5 жовтня 2015 року, розповість про цікаву і трагічну долю Регіни Збарської - королеви радянського подіуму. Серіал створений на основі біографії цієї дивної жінки. За словами режисера Олени Семенової, історія, показана у фільмі, дещо прикрашена і адаптована під смаків сучасного глядача. До речі, сама Олена, як актриса, знялася в багатьох відомих фільмах: «Кармеліта. Циганська пристрасть», «Дівчина з півночі», «Таємний знак».

Втілити на екрані образ зірки першої величини в світі радянської моди творці картини довірили двадцятидвохрічній пітерській актрисі Ксенії Лукьянчикової, це буде її дебютом в кіно. Зовні дівчина вражаюче схожа на свою героїню. Спеціально для ролі Ксенія схуднула на 15 кілограм і розлучилася зі своїм довгим волоссям.
Рейтинг Серіал Червона королева, всі серії (2015) на сайті: (4.5) Проголосували (2)
10265 0 21.11.2015 в 01:40
Оригінальна назва: Серіал "Зцілення"
Жанр: Мелодрама
Опис: Головною героїнею нового драматичного серіалу російського виробництва «Зцілення» є мила, добра і ніжна жінка на ім'я Ольга, яка є власницею приватного дитячого садку. Своїм вихованцям Ольга віддає все кохання, тепло і турботу, адже власних дітей у неї немає. Ольга і її чоловік Денис давно змирилися з цим і намагаються жити щасливим родинним життям удвох. Але навіть настільки крихке щастя обернулося для головної героїні трагедією.

Повертаючись додому після важкого робочого дня, все про що мріяла Ольга, так це про те, аби опинитися в обіймах свого чоловіка і провести разом з ним романтичний вечір. Але ідилія, про яку мріяла жінка, рушиться в одну мить. Ольга випадковим чином взнає, що її чоловік Денис вже давно зраджує їй з іншою жінкою, і більш того, у нього є дитина. Але лицемірний Денис не може допустити розлучення з Ольгою, адже любляча дружина вже довгий час була свого роду «спонсором» для нього. Разом зі своєю новою коханкою, Денис вирішує позбавитися від Ольги найжорстокішим чином і отримати в спадок її бізнес.

Чи зможе підступна парочка негідників здійснити свій план? Про це ви можете взнати в епізодах драматичного серіалу «Зцілення», який ми пропонуємо вам поглянути на нашому сайті у відмінній якості.
Рейтинг Серіал "Зцілення", всі серії (2013 - н.ч) на сайті: (4.7) Проголосували (3)
4925 0 21.11.2015 в 01:39

« 1 2 ... 25 26 27 28 »