Фільми дивитися онлайнПригодницькі онлайн


Оригінальна назва: The Call of the Wild
Жанр: Драми, Пригоди, Сімейний
Опис: Дія сюжету зворушливого пригодницького фільму розгортається в кінці XIX століття, а саме в 1880 році, коли багато людей виявилися охоплені жагою наживи і азартом від несподіваної перспективи швидкого збагачення. Бек, що володіє від природи могутньою статурою і величезним зростом, був самим звичайним псом, який народився і виріс в сонячній Каліфорнії. Йому пощастило потрапити до хороших господарів, які любили і дбали про свого вихованця, до тих пір, поки наївного і досить добродушного пса не викрали, щоб продати золотошукачам на Аляску.
Рейтинг Фільм Поклик пращурів (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
342 0 29.03.2020 в 11:04
Оригінальна назва: A Perfect Getaway
Жанр: трилер, детектив, пригоди
Опис: Медовий місяць-найщасливіший час для молодят. Вони-красива пара, яка домоглася успіху в житті і попереду чекає тільки щастя і радості! Їх весільна подорож на Гаваї схожа на казку. Правда, все це затьмарюється грізними повідомленнями про те, що на острові, куди вони вирушили, орудують серійні вбивці.
Рейтинг Фільм Ідеальна втеча (2009) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
201 0 29.03.2020 в 10:40
Оригінальна назва: The Scorpion King 3: Battle for Redemption
Жанр: фентезі, бойовик, пригоди
Опис: Матіус зійшов на трон багато років тому. З часом зазнали змін і він сам, і його піддані, і життя в країні. Однак це не єдине, що змінилося в навколишньому світі. В його душі оселилися біль і гіркота втрати, адже він втратив кохану людину. Тепер його життя назавжди змінилося, і далеко не в кращу сторону. Любов-одне з найважливіших почуттів у житті кожної людини. Матіус знайшов таку людину, найближчу і рідну, але втратив її. Не зі своєї вини, але волею долі все сталося саме так.
Рейтинг Фільм Цар Скорпіонів 3: Книга Мертвих (2012) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
121 0 28.03.2020 в 09:15
Оригінальна назва: Red Sonja
Жанр: Бойовик, Пригоди
Опис: Юну дикунку всі називають рудою Сонею за вогненний колір волосся. Але крім зовнішньої краси боги наділили дівчину силою справжнього воїна. Це сталося після нападу на її плем'я могутньої королеви Гедрен. Всі дорослі жителі поселення були знищені, а дітей віддали на наругу солдатам. Бачачи безмірні страждання Соні, боги наділили дівчину незвичайними здібностями, щоб вона змогла помститися кривдникам.
Рейтинг Фільм Руда Соня (1985) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
590 0 29.02.2020 в 12:40
Оригінальна назва: Show Dogs
Жанр: пригоди, комедія, сімейний
Опис: Пес на прізвисько Макс дуже відданий своєму напарнику, і разом з ним здійснює правоохоронну діяльність, яка спрямована на знешкодження злочинців, які твердо влаштувалися в місті. Приходить день, і ротвейлеру доручають доленосне завдання, яке полягає в тому, що Макс повинен впровадитися в злочинне угруповання, яке займається продажем і контрабандою досить рідкісних видів тварин. Суть нового завдання Макса зводиться до того, що він повинен запобігти викраденню маленької панди, яка опинилася в руках у зловмисників. В цілому, робота Макса буде сповнена смертельними небезпеками, з якими йому доведеться впоратися. Поліцейському псу доведеться впровадитися в своєрідну циркову команду, в якій відбуваються незрозумілі речі.
Рейтинг Фільм Поліцейський пес (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
677 0 29.02.2020 в 12:19
Оригінальна назва: Camelot
Жанр: Пригоди, Фентезі, Драми
Опис: Англією править легендарний король Утер Пендрагон. У нього є спадкоємиця, дочка Моргана. Живучи в монастирі п'ятнадцять років, вона навчається чорної магії і стає злою чаклункою. Вмираючий Пендрагон не залишає заповіту, тінь його смерті падає на дочку. Але могутня чарівниця не знає перешкод, вона готова зайняти трон і ніхто не може їй протистояти. І лише доблесний Артур, незаконнонароджений син убитого Морганой короля насмілюється протистояти темним силам. На його бік стає добрий чарівник Мерлін.
Рейтинг Серіал Камелот (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
497 0 29.02.2020 в 11:45
Оригінальна назва: Mr. Popper's Penguins
Жанр: пригоди, комедія, сімейний
Опис: Том Поппер в малому віці улюбленого батька бачив досить-таки рідко. На зв'язок батько міг виходити тільки по рації. Чоловік працював дослідником і часто поневірявся по світу, щоб зробити якісь відкриття. Одного разу, його шлюб був зруйнований, в підсумку чого для Біллі і Дженні він став недільним татом. Настає момент, коли Том отримує повідомлення про смерть батька. Перед смертю батько відправив йому посилку, але що ж в ній, до останнього не було відомо. При відкритті посилки був виявлений пінгвін. Пізніше приходить ще одна посилка з деякою кількістю рідкісних пінгвінів. Чоловік залишає їх у себе в квартирі і тепер вони живуть разом з ним. Пінгвіни приносять величезну кількість незручностей, на роботі ніяк не зосередитися, та й вдома спокою ніякого немає. Тільки от діти таке компанії дуже зраділи.
Рейтинг Фільм Пінгвіни містера Поппера (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
635 0 29.02.2020 в 10:27
Оригінальна назва: Big Fish
Жанр: Фантастика, Драма, Пригоди
Опис: В основу цієї пригодницької стрічки покладено роман Деніела Уоллеса "Велика Риба: роман міфічних пропорцій". Помирає батько, про життя якого син хоче дізнатися якомога більше, збираючи історії про нього. Син намагається відтворити життя батька в серії легенд і міфів, які той придумує на основі розрізнених фактів. Злети і падіння в житті людини в підсумку постають в несподіваному ракурсі.
Рейтинг Фільм Велика Риба (2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
605 0 29.02.2020 в 10:09
Оригінальна назва: Apocalypto
Жанр: Трилер, Драми, Пригоди
Опис: Кінець XV століття, на півострові Юкатан, коли Америка ще не була відкрита для європейців, проживало плем'я найдавнішої цивілізації майя, яке жило своїм звичайним життям і поступово розвивалося. Головний герой-хоробрий молодий мисливець і син вождя, Лапа Ягуара, який служить на благо своєму народу, полюючи на диких звірів, і готується стати батьком. Адже його дружина вагітна. Спокій поселення був порушений раптовим нападом інших людей, яких майя прозвали "мисливцями за людьми". Лапі вдалося заховати дружину від очей загарбників, проте сам він потрапляє в полон з кількома одноплемінниками.
Рейтинг Фільм Апокаліпсис (2006) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
367 0 29.02.2020 в 10:02
Оригінальна назва: Better Call Saul
Жанр: Драми, Кримінал
Опис: Основна особа історії продовжує розкривати різноманітні грані власної невтомної натури. Раптова трагедія, виражена жахливою загибеллю брата, різко підриває душевну стабільність невразливого авантюриста,який переосмислює колишні відносини з близьким родичем. Вірна подруга авантюрного юриста докладає максимум зусиль, підтримуючи невтішного дружка. Виникнення непередбачених перешкод круто змінює розслаблений стан пекучої красуні, здатної показувати міцні зубки жорстким обставинам. Репутація невгамовного приятеля ризикує надовго виявитися сумнівною.
Рейтинг Серіал Краще подзвоніть Солу (2015-...) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
283 0 29.02.2020 в 08:58

« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »