Фільми дивитися онлайнПригодницькі онлайн


Оригінальна назва: Тачки 3
Жанр: пригоницькі, мультіфльми
Опис: Гонщик на ім'я Блискавка, дуже довго йшов до свого успіху. Йому вдалося стати помітним професіоналом своєї справи, і по-справжньому запам'ятатися любителям гонок. Він перемагав у найбільш важливих і престижних змаганнях. Попри те, що на побудову вдалої кар'єри пішло дуже багато сил, все це було не даремно. З ним мріють укласти угоду, найбільш потужні корпорації, адже Блискавки вдалося стати справжньою легендою в автомобільному світі. Але публіка як відомо, невдячна. Кожну його навіть щонайменшу невдачу, вони сприймають у багнети, тім самим зачіпаючи самолюбство Макквіна. Тепер багато років потому, на зміну Блискавки, приходять нові герої, які також, як і він колись, підкорюють глядачів своїми перемогами. Тепер Маккуїн хоче повернути собі втрачені позиції, і показати новачкам, що в справу вступає справжній професіонал, який впевнений в собі, і знає, чого він вартий.
Рейтинг Мультфільм Тачки 3 (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.01.2018 в 15:02
Оригінальна назва: Пережити Різдво
Жанр: драми, комедії, пригодницькі
Опис: На передодні різдвяного святи Дрю Летам розійшовся із подругою та немає гадки чим себе зайняти. Най важливіший вечір усього року люди планують заздалегідь, тому рідні та близькі приділяють сімейному святу особливе значення і ніхто не бажає ним жертвувати. Тому сторонньому чоловікові не запропонують приєднатися до святкового столу. У багатія зовсім немає рідних людей, а най яскравими спогадами для нього є дитячі роки. Дрю вирішує відвідати будинок, у якому мешкав раніше, хоча у ньому вже давно живуть чужі та незнайомі люди. Життя родини Валко дуже складне, щоденна рутина робить свою темну справу. Дрю відчуває ностальгічні відчуття та хоче залишитися, але небажаного гостя лагідно просять піти. Настирний бізнесмен пропонує за різдво проведене із Валко 250 тисяч доларів, але за ці гроші має бути традиційне свято з подарунками та піснями біля ялинки. Проте усе пішло далеко не так, як планував Дрю.
Рейтинг Фільм Пережити Різдво (2004) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 15.01.2018 в 19:35
Оригінальна назва: Подорож до Різдвяної зірки
Жанр: пригодницькі, фентезі, сімейні
Опис: Жили собі у злагоді король та королева, спостерігаючи за тим, як дорослішала їх донька. Золотоволоска відрізнялася не лише гарною зовнішністю та не дитячим розумом, а й жагою до справедливості. Саме вона повинна була наслідувати престол, після її батька. Але племінник короля, лукавий та молодий, замислив недобре. Він планував захопити владу. Аби його замисел удався, хлопець заручився підтримкою злої відьми, яка відговорила його викрасти Золотоволоску. Коли дівчинка зникла, усе королівство співчувало батькам. Королева ледве трималася, бо скорбота не залишила покою пораненому серцю. Батько король, намагався триматися стійко, не втрачати оптимізму. Він відправив на пошуки доньки усіх підданих, які обшукали усе доволі, проте пошук результату не дав. Винуватицею трагедій була призначена Різдвяна зірка, яка зникла з небосхилу відразу після зникнення дівчини. Відтоді, королівство перебувало у непроглядній темряві. На допомогу приходить маленька дівчинка Соня. Вона упевнена, що знайшовши зірку, відразу знайдеться й Золотоволоска, проте маленькій героїні будуть заважати лихі люди та неприємні обставини.
Рейтинг Фільм Подорож до Різдвяної зірки (2012) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 18:33
Оригінальна назва: Ніч у музеї
Жанр: пригодницькі, фентезі, сімейні,, комедії
Опис: Останнім часом життя Ларі Дейлі складалося з невезучих подій, які траплялися з ним з незавидною регулярністю. Бідолашний чоловік втопав у боргах, його постійно виставляли за двері житла, яке він орендував, через брак грошей. Отримавши розлучення, Ларі й отримав заборону від дружини бачитися з єдиним сином, якого звуть Ніком. Вона вважала, що спілкування з хронічним невдахою, який постійно змінює роботу через всіляко звільнення, буде поганим прикладом для юнака. Чоловік майже дійшов до відчаю, але місцевому Музею природної історії дуже потрібен нічний охоронець. Перша зміна нашого героя не обійшлася без пригод. Виявилося, в ночі, великі зали наповнюються дивними звуками. Ларі ледь не втрачає розум, коли на зустріч йому виходять експонати, яки оживають з настанням ночі.
Рейтинг Фільм Ніч у музеї (2006) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 18:04
Оригінальна назва: Курча Ципа
Жанр: комедії, пригодницькі, мультфільми, сімейні
Опис: Одного разу головному героєві мультиплікаційного фільму здалося, що на нього впав шматочок неба, він страшенно злякався та запанікував. А вся річ у тім, що за небо він сприйняв лише жолудь, що впав з дуба. Минуло чимало часу після того випадку, але досі всі жителі містечка жартують над героєм мультфільму Курча Ципа. Батько Ципи вкрай стурбований ситуацією. Він живе і спілкується з друзями, яких переслідують лише невдачі. Тато, колишній бейсболіст дає синові пораду, щоб той почав займатися цим видом спорту. Герой приймає його пропозицію, починає грати в шкільній групі та навіть має успіхи, так він одного разу виграв матч. Але одного разу курча по-справжньому зауважує що насувається лихо, яке загрожує місту справжньою небезпекою. Впору почати бити на сполох, адже інопланетні істоти хочуть напасти на землю. Але ніхто особливо не надає значення його словам, адже всі прекрасно пам'ятають інцидент, який стався з курчам. А прибульці тим часом вже організовують операцію по вторгненню в місто. Курча і його друзі-невдахи розуміють, що тепер тільки від них залежить подальша доля всього людства, вони повинні встати на його захист.
Рейтинг Мультфільм Курча Ципа (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 15:52
Оригінальна назва: Джастін та лицарі доблесті
Жанр: мультфільми, пригодницькі, сімейні
Опис: Джастін живе в королівстві, в якому владу узурпували бюрократи, вигнали лицарів. Він також хоче бути лицарем, проте його батько, Реджинальд, старший юрисконсульт у Королеви, хоче, щоб син став адвокатом. Джастіну потрібна порада, він відвідує свою бабусю, яка розповідає йому історію його дідуся, сера Роланда. Сер Роланд був самим благородним лицарем у королівстві та захисником Короля, поки він не був схоплений і убитий злим сером Хераклио. Проти волі його батька, Джастін тікає з дому в пошуках своєї мрії – стати Лицарем. На своєму шляху герой мультфільму «Джастін і лицарі доблесті» зустрічає Талію, симпатичну, але страшно злющу і вкрай незалежну дівчину, яка, тим не менш, складає йому компанію. Він знайомиться з хитрим чарівником, що знає, де знайти чарівне Абатство. Адже саме там вчать бути лицарями доблесті! Попри труднощі та перешкоди, Джастін твердо має намір стати справжнім лицарем. І допомогти королівству в той день, коли потрібна допомога.
Рейтинг Мультфільм Джастін та лицарі доблесті (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 14:44
Оригінальна назва: Штучний розум
Жанр: драми, пригодницькі, фентезі
Опис: Глобальні екологічні катастрофи, повені, танення льодовиків, істотно скорочують території, придатні для життя людей. Уряд приймає ряд законів що обмежують діяльність людей, та дітонародження. В суспільстві з'являється новий клас роботів-гуманоїдів, повсюдно люди й роботи живуть пліч-о-пліч. Роботи хоча і схожі на людей володіють емоціями, але все ж не мають політичного права голосу, а ні інших повноважень як у людей, їх діяльність обмежена ліцензією. Компанія "Кибертроник" створює андроїда на ім'я Девід. Цей зразок в образі 12 річного хлопчика запрограмованого на безкорисливу любов до своїх батьків. Девід тестова модель, живе у працівників компанії в родині Генрі та Моніки Свінтонів. У родини є свій син, але він захворів і поміщений в анабіоз до моменту успішного лікування. Незабаром сина сімейства Мартіна змогли вилікувати. Хлопець одразу ж не злюбив робота, між ними виникає конфлікт. Після неприємного інциденту в басейні родина вирішує відправити його на переробку в компанію виробника. Через те, що приходять до висновку що в місці зі здатністю любити робот може знайти, і здатність ненавидіти. По дорозі Моніка вирішує його пожаліти та залишає в лісі з роботом Тедді. Тоді Девід вирішується на відчайдушну подорож, щоб знайти свого творця і зрозуміти чому він не може стати повноцінною людиною.
Рейтинг Фільм Штучний розум (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 15.01.2018 в 10:48
Оригінальна назва: Історія іграшок 2
Жанр: комедії, пригодницькі, мультфільми
Опис: Останнім часом іграшці Вуді дуже не щастило. То він загубить капелюх, то хлопчик зламав йому руку, але найгірше, що зламану іграшку могли залишити на полиці, а то й взагалі виставити на продаж. Вуді й раніше здогадувався, що це може статися, та у спілкуванні зі зламаним пінгвіном Хрипуном, який багато часу провів на полиці, Вуді дізнався, що до розпродажу залишилося дуже мало часу. В цей час пінгвіна забрали на розпродаж, й Вуді вирішив йому допомогти. Він поспішив Хрипуном та опинився на вулиці. Там ковбоя підібрав підступний колекціонер з іграшкового магазину. Виявилося, що ковбой унікальна іграшка, персонаж най популярнішого мультфільму п’ятидесятих, який був забутий бо з того часу з’явилося багато серіалів. Вуді став цінним серед колекціонерів, тому новий господар іграшки Маквігін вирішує на цьому заробити. Лялька взагалі не проти змінити володаря, бо за кордоном його чекало казкове життя. Проте кожної іграшці потрібна дитяча любов, тому лялька обов’язково повернеться додому.
Рейтинг Мультфільм Історія іграшок 2 (1999) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 13.01.2018 в 06:51
Оригінальна назва: Ван Хельсінг
Жанр: бойовики, пригоди, трилери, фентезі
Опис: Зійшов зі сторінок всіма відомого роману «Дракула», Ван Хельсинг продовжує свій шлях і також бореться з надприродними істотами, які прибули в наш світ. Одного разу Ван Хельсинг дізнається, що Трансільванія стала новим місцем, де скупчилося багато злочестивості. Герой, вважаючи своїм обов'язком прийти на допомогу, рішуче прямує на нові землі. По прибуттю, мисливець на перевертнів знайомиться з дівчиною, яка охороняє свій народ, Ганною Валері. Пізніше з'ясовується, що Анну з Дракулою об'єднають особисті рахунки, вона марить помститися за улюбленого брата і за всі страждання, які довелося пережити її сім'ї. Продовжуючи свій шлях, герої стикаються з Франкиштейном. Це чудовисько змогло ожити та знову ступити на землі, отримавши знатний розряд електрики. В подиві від того, що відбувається, Хельсинг і Валері вирішують об'єднати зусилля разом з новим знайомим, що надалі допомагає розкрити план Дракули. Лиходій мріє про потомство, але до його жаль це залишається неможливим, перепробувавши безліч методів, Дракула з'ясовує, що мертвонароджених дітей можна оживити електрикою. Чи встигнуть наші герої зупинити чудовисько, зруйнувавши всі його плани?
Рейтинг Фільм Ван Хельсінг (2004) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 03.01.2018 в 21:46
Оригінальна назва: Інтерстеллар
Жанр: Драма, Пригоди, Фантастика
Опис: Головне в сюжеті: Неймовірні сюжетні повороти протягом усього фільму і в підсумку несподівана кінцівка, яку передбачити неймовірно складно. Все це змогли лаконічно зіставити та поєднати сценаристи цього кінотвору. Фільм три рази був номінований на премію Оскар. Фільм у всіх фарбах і деталях показує глядачеві, як виглядає п'ятий вимір. Глубокофилософкий підхід сценаристів кінострічки, виражений досить просто і зрозуміло для будь-якої людини. Сама сюжетна лінія цього фільму з серії наукової фантастики розповідає про просторово - часовому тунелі, який був знайде під час подорожі, групою дослідників.Скорому майбутньому загрожує погіршення клімату, викликане концентрацією кисню в атмосфері, що призведе до всесвітньої загибелі. Професор Бренд, який є керівником лабораторії, спільно зі своєю командою шукає будь-які нюанси, які допоможуть уникнути всесвітнього знищення. Бренд зміг кілька років тому виявити «кротову нору» на орбіті Сатурна, але його припущення про те, що ця червоточина була відкрита інший невідомою цивілізацією, здається маячнею. Необхідно відправлення в експедицію. Але дочка Бренду Мерф, з цим не згодна і намагається всіляко відговорити батька від цієї ідеї.
Рейтинг Фільм Інтерстеллар (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 03.01.2018 в 17:13

« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »