Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: Shingeki no kyojin: Attack on Titan
Жанр: фентезі, бойовик, драма, пригоди
Опис: Сто років назад невідомо звідки появилися гігантські людоподібні Титани які почали винищувати людей. Щоб вижити люди построїли місто з захисними стінами і весь цей час жили в страху, що Титани повернуться.

На місто наближається апокаліпсис. Атака Титанів стає реальністю цей жорстокий світ заставить людей боротися за своє життя. Люди чи Титани дивіться онлайн.
Рейтинг Атака титанів. Фільм перший: Жорстокий світ (2015) на сайті: (3.1) Проголосували (7)
0 18.10.2016 в 10:55
Оригінальна назва: До зустрічі з тобою / Me Before You
Жанр: драма
Опис: Молода дівчина Луїза Кларк працює в місцевому кафе офіціанткою, зустрічається з бойфрендом Патріком, якого не особливо і любить. Лу не намагається якось поміняти своє життя, вважає за краще жити сьогоднішнім днем і не будувати плани на майбутнє. Раптово кафе в якому дівчина працювала закривається, Лу втрачає роботу офіціантки і вирішує спробувати себе в ролі доглядальниці. Так вона з'являється в будинку Уїлла Трейнора, молодої людини із забезпеченої сім'ї. Його життя перекреслила жахлива аварія, внаслідок чого він прикований до інвалідного крісла. Колись амбітного чоловіка з блискучим майбутнім тепер переслідують лише сумні думки, він не бачить сенсу в подальшому житті. Спочатку Уїльяму зовсім не подобається його помічниця, він будь-якими шляхами намагається її позбутися. Але проходит час та між Лу і Уїллом виникає дружба. Вони починають допомагати один одному і поступово змінюють свої життя на краще.
Рейтинг До зустрічі з тобою (2016) на сайті: (3.5) Проголосували (11)
0 03.09.2016 в 22:42
Оригінальна назва: Мілина
Жанр: Драми, Трилери, Жахи
Опис: Нескінченні пустинні піщані пляжі, сонце, блакитні океанські хвилі - що може бути кращим для серфінгістів? Так думала і серфінгістка Ненсі, що шукала хорошу хвилю біля безлюдного пляжу. Але ідилічну картину порушує велика біла акула, яка дуже не проти поласувати відважною спортсменкою. Головна героїня фільму поранила ногу в результаті невдалого падіння з дошки і опиняється на мілині, недалеко від берега. Але дістатися до нього стає майже нездійсненним завданням - ледве Ненсі опускає поранену ногу у воду, як акула звіріє від запаху крові і намагається атакувати. Ненсі доведеться проявити величезну силу волі і кмітливість, лише для того, щоб вижити. Але і голодна акула не збирається просто так упускати свій шанс.
Головну героїню в картині Мілина (2016) грає Блейк Лайвлі - струнка блондинка, яка вже одним своїм прекрасним виглядом здатна залучити аудиторію фільму. Плюс сонячні морські пейзажі тішитимуть око глядача, що стежить за напруженим протистояння дівчини і зубастої хижачки.
Режисер Жауме Кольет-Серра прекрасно впорався із завданням зняти напружений трилер, змінивши на цій посаді Луї Леттерье, який через творчі розбіжності покинув проект.
Рейтинг Мілина (2016) на сайті: (2.5) Проголосували (2)
0 02.09.2016 в 22:40
Оригінальна назва: Лікар Учень Авіценни
Жанр: Драма
Опис: Подорож в далеке 11 століття. Старовинна Англія. Десятирічний Роб Коул втратив матір. Вона померла у нього на очах в страшних муках. Жоден лікар не може пояснити усиротілому хлопчиськові, від якої хвороби померла його мама. Медицина не в силах була відповісти на це питання. Ця подію повністю змінила життя головного героя і він вирішив присвятити своє життя вивченню медицини, аби допомагати людям і знайти ліки від невиліковних до цього хвороб. Він взнає, що десь на півдні, в Персії є одна дивна людина, методи якої були більш, ніж дивними. Але при цьому він міг виліковувати багато хвороб, від яких багато людей в інших країнах вмирали. Звали цього диво-лікаря Авіценна.

Роб вирушив до Персії. Авіценна виявила в нім здібності до медицини. Він пізнав багато секретів Авіценни, навчився лікувати страшні хвороби. Вчитель лише в одному застерігав талановитого учня - не використовувати ті методи, які засуджувалися суспільством на той час. А саме - не використовувати померлих людей для вивчення тіл і органів. Проте Роб був одержимий жаданням знань...
Рейтинг Лікар Учень Авіценни (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 26.02.2016 в 04:03
Оригінальна назва: Боббі
Жанр: Драма
Опис: Двадцять дві людини стають мимовільними учасники трагічної події, яка сталася в червні 1968 року в період передвиборної гонки між Робертом Кенеді з одного боку, та Юджіном Маккарті з Х'юбертом Хамфрі - з іншого. Учасники передвиборної кампанії Кенеді влаштувалися в лос-анджелеському готелі Амбассадор, а його постояльці стали свідками того, як брат покійного Джона Ф. Кенеді, чиє вбивство потрясло весь світ, робив все можливе, аби оволодіти владою, яка була втрачена сім'єю Кенеді після того випадку.

Керівник готелем і його дружина, реєстратор «Амбассадора», відповідальний за ресторан готелю, молоді працівники кухні латиноамериканського походження, схильна до алкоголізму співачка, молода людина, що відчайдушно прагне уникнути призову у армію та відправки до В'єтнаму... Всі вони і багато інших людей зв'язано складними стосунками, обмежено обставинами і вимушено взяти участь в долі Роберта Кенеді.
Рейтинг Боббі (2006) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 22.12.2015 в 01:47
Оригінальна назва: Недоторканні
Жанр: комедія, драма
Опис: Молодий парубок Дрісс, що вийшов з в'язниці, влаштовується на роботу до аристократа Філіппа. Серед безлічі медбратів з найбільшим досвідом роботи, Філіпп вибирає саме грубого і нетактовного Дрісса. Віднині Дрісс повинен жити в будинку Філіппа і доглядати його, оскільки Філіпп паралізований після невдалого польоту на параплані.
Життя обох персонажів круто міняється. Дрісс він вносить до життя Філіппа дух спонтанності і допомагає вирішувати здавалося б найважчі проблеми. Домочадці спочатку не приймали рішення Філіппа серйозно, але усвідомивши наскільки він міняється разом з цим незграбним парубком, відносяться до нього прихильно. Бажання житти і навіть кохати увійдуть до серця Філіппа за допомогою Дрісса.
Рейтинг Недоторканні (Intouchables ) українською (2011) на сайті: (5.0) Проголосували (3)
1 20.12.2015 в 02:22
Оригінальна назва: Гладіатор
Жанр: Бойовик, Драма, Пригоди, Історія
Опис: Це останній рік правління цезаря Марка Аврелія. Легіони Риму ведуть нещадну війну з німецькими племенами на північно-східних кордонах імперії. Передчуваючи швидку кончину, літній імператор на роль наступника готує свого кращого воєначальника генерала Максимуса. Відважний, проникливий, досвідчений воїн, популярний серед римлян і у армії, він повинен стати мудрим і добрим правителем Риму. Але на імператорський престол є ще один претендент - син Марка Аврелія Коммодус. Він готовий на все заради влади. Дізнавшись про плани батька, Коммодус вирішується на жорстокий і відчайдушний злочин: він вбиває цезаря, а потім знищує сім'ю Максимуса. Самому генералові удалося уникнути смерті, але він попав в рабство.
Работорговець продав його в школу гладіаторів Проксімо, і Максимус став брати участь в боях і розважати публіку. Знання військової справи і хоробрість дозволили колишньому генералові здобути славу видатного гладіатора. Батьковбивця ж Коммодус, зайнявши жаданий трон, не розлучився зі своїми старими звичками. Залишилася у нього і пристрасть до кривавих видовищ гладіаторських боїв, в яких він і сам інколи бере участь. Не отримавши визнання у громадян, узурпатор прагне завоювати кохання плебсу за допомогою «хліба і видовищ». Зібравши кращих бійців зі всієї імперії, Коммодус один за іншим проводить поєдинки гладіаторів в Колізеї. Незабаром на головній арені імперії зявляється і Максимус.
Отримавши перемогу в складному бою, він привертає увагу цезаря, що побажав взнати ім'я майстерного воїна. Знявши шолом, що приховував його обличчя і назвавши своє ім'я, Максимус присягається помститися за свою дружину і сина. Взнавши, що кращий генерал Марка Аврелія знаходиться в Римі, сестра Коммодуса Луцилія і сенатори вирішують з його допомогою повалити ненависного правителя. Вони хочуть допомогти йому пробратися до легіонів, колись керованих їм, і підняти повстання. Але Коммодус, дізнавшись про змову і убивши всіх, хто був в нім замішаний, вирішує знищити Максимуса особливо витонченим способом порахувавши, що перемога в сутичці з улюбленцем Риму зробить його популярним у підданих. Коммодус збирається битися з генералом на арені Колізею.
Рейтинг Гладіатор, українською (2000) на сайті: (4.5) Проголосували (27)
0 20.12.2015 в 01:50
Оригінальна назва: Таксі 2015
Жанр: драма
Опис: Для того, щоб написати хорошу книгу або зняти кінокартину про життя людей, автор спочатку повинен ознайомитися, власне, з життям людей. Взнати, що їх цікавить, якими проблемами вони живуть. Аналогічно з творами про життя міста. Спочатку необхідно довідатися, що відбувається в цьому місті, які традиції і звички існують, які люди в нім живуть.
Фільм «Таксі» не має нічого спільного з французькою, однойменною комедією, як можна подумати на перший погляд. Проте не стає від цього менш цікавим. Дана кінокартина - це мінімалістське творіння іранського автора. Дотепна кінострічка оповідає про сучасне життя в Ірані, його жителів.
Основна дія картини полягає в тому, що по столиці Ірану - Тегерану подорожує жовте, нічим не примітне таксі. Воно виконує свої звичайні обов'язки. Головний герой - водій цього таксі. Він з радістю вислухає історії, які готові розповісти пасажири. При цьому провідний персонаж кінострічки «Таксі» ставить каверзні питання. Люди щиро діляться своєю думкою з приводу різних ситуацій, як в місті, так і в країні, і на цілому світі. Вони не бояться при цьому відповідати на складні питання. І жоден пасажир навіть подумати не міг, що за кермом знаходиться сам режисер фільму «Таксі», а в машині закріплена камера. Вона знімає те, що відбувається. За час своєї незвичайної подорожі, Джафар Панахи зустрів немало всіляких людей і взнав безліч цікавих історій.
Рейтинг Таксі (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 13.12.2015 в 02:12
Оригінальна назва: Розлом Сан-Андреас
Жанр: бойовик, трилер, драма
Опис: Центральні події фільму «Розлом Сан-Андреас» відбуваються в сонячній Каліфорнії. Саме у цьому штаті загинула величезна кількість мирних жителів і виною тому став жахливий землетрус. Всі люди злякані, вони ніколи до цього дня не стикалися з такою глобальною катастрофою. Землетрус за лічені хвилини зруйнував практично пів штату і забрав життя багатьох людей. Але це ще не все, через нього в материку утворилася тріщина величезних розмірів, вона загрожує багатьом містам. Єдиний правильний вихід - евакуація всіх жителів.

Весь загін рятувальників повністю складається з місцевих жителів. Головний герой фільму на ім'я Рей в його рядах. Він сміливий і готовий прийти всім на допомогу, але з ним зіграв злий жарт людський чинник. Його дочка знаходиться в самому епіцентрі катастрофи і Рей кидається рятувати її. Дружина також знаходиться десь в місті і знаходиться в небезпеці. Рей відчуває, що вони ще живі і чекають його допомоги, але в місті ще сотні людей, які теж чекають, коли їх врятують. Він прекрасно розуміє, що чим довше продовжиться його порятунок простих людей, тим менше шансів залишається знайти свою сім'ю. Що у результаті виявиться дорожчим професійний обов'язок чи сім'я?
Рейтинг Розлом Сан-Андреас, українською (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (6)
1 13.12.2015 в 02:12
Оригінальна назва: Snowpiercer
Жанр: фантастика, бойовик, трилер, драма
Опис: Експеримент, який мав зупинити глобальне потепління, призвів до льодовикового періоду. Єдині, хто залишилися живими - це пасажири величезного поїзда, оснащеного вічним двигуном, що рухається по навколосвітній трасі. Встановлюється класова система поділу людей, з елітою, яка живе у передній частині потяга і бідними, які виживають у хвості. Жителі хвостової частини готуються до повстання.
Рейтинг Снігобур (2013) на сайті: (4.0) Проголосували (14)
0 06.08.2015 в 18:39

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 24 25 »