Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: Гладіатор
Жанр: Бойовик, Драма, Пригоди, Історія
Опис: Це останній рік правління цезаря Марка Аврелія. Легіони Риму ведуть нещадну війну з німецькими племенами на північно-східних кордонах імперії. Передчуваючи швидку кончину, літній імператор на роль наступника готує свого кращого воєначальника генерала Максимуса. Відважний, проникливий, досвідчений воїн, популярний серед римлян і у армії, він повинен стати мудрим і добрим правителем Риму. Але на імператорський престол є ще один претендент - син Марка Аврелія Коммодус. Він готовий на все заради влади. Дізнавшись про плани батька, Коммодус вирішується на жорстокий і відчайдушний злочин: він вбиває цезаря, а потім знищує сім'ю Максимуса. Самому генералові удалося уникнути смерті, але він попав в рабство.
Работорговець продав його в школу гладіаторів Проксімо, і Максимус став брати участь в боях і розважати публіку. Знання військової справи і хоробрість дозволили колишньому генералові здобути славу видатного гладіатора. Батьковбивця ж Коммодус, зайнявши жаданий трон, не розлучився зі своїми старими звичками. Залишилася у нього і пристрасть до кривавих видовищ гладіаторських боїв, в яких він і сам інколи бере участь. Не отримавши визнання у громадян, узурпатор прагне завоювати кохання плебсу за допомогою «хліба і видовищ». Зібравши кращих бійців зі всієї імперії, Коммодус один за іншим проводить поєдинки гладіаторів в Колізеї. Незабаром на головній арені імперії зявляється і Максимус.
Отримавши перемогу в складному бою, він привертає увагу цезаря, що побажав взнати ім'я майстерного воїна. Знявши шолом, що приховував його обличчя і назвавши своє ім'я, Максимус присягається помститися за свою дружину і сина. Взнавши, що кращий генерал Марка Аврелія знаходиться в Римі, сестра Коммодуса Луцилія і сенатори вирішують з його допомогою повалити ненависного правителя. Вони хочуть допомогти йому пробратися до легіонів, колись керованих їм, і підняти повстання. Але Коммодус, дізнавшись про змову і убивши всіх, хто був в нім замішаний, вирішує знищити Максимуса особливо витонченим способом порахувавши, що перемога в сутичці з улюбленцем Риму зробить його популярним у підданих. Коммодус збирається битися з генералом на арені Колізею.
Рейтинг Гладіатор, українською (2000) на сайті: (4.5) Проголосували (27)
0 20.12.2015 в 01:50
Оригінальна назва: Таксі 2015
Жанр: драма
Опис: Для того, щоб написати хорошу книгу або зняти кінокартину про життя людей, автор спочатку повинен ознайомитися, власне, з життям людей. Взнати, що їх цікавить, якими проблемами вони живуть. Аналогічно з творами про життя міста. Спочатку необхідно довідатися, що відбувається в цьому місті, які традиції і звички існують, які люди в нім живуть.
Фільм «Таксі» не має нічого спільного з французькою, однойменною комедією, як можна подумати на перший погляд. Проте не стає від цього менш цікавим. Дана кінокартина - це мінімалістське творіння іранського автора. Дотепна кінострічка оповідає про сучасне життя в Ірані, його жителів.
Основна дія картини полягає в тому, що по столиці Ірану - Тегерану подорожує жовте, нічим не примітне таксі. Воно виконує свої звичайні обов'язки. Головний герой - водій цього таксі. Він з радістю вислухає історії, які готові розповісти пасажири. При цьому провідний персонаж кінострічки «Таксі» ставить каверзні питання. Люди щиро діляться своєю думкою з приводу різних ситуацій, як в місті, так і в країні, і на цілому світі. Вони не бояться при цьому відповідати на складні питання. І жоден пасажир навіть подумати не міг, що за кермом знаходиться сам режисер фільму «Таксі», а в машині закріплена камера. Вона знімає те, що відбувається. За час своєї незвичайної подорожі, Джафар Панахи зустрів немало всіляких людей і взнав безліч цікавих історій.
Рейтинг Таксі (2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 13.12.2015 в 02:12
Оригінальна назва: Розлом Сан-Андреас
Жанр: бойовик, трилер, драма
Опис: Центральні події фільму «Розлом Сан-Андреас» відбуваються в сонячній Каліфорнії. Саме у цьому штаті загинула величезна кількість мирних жителів і виною тому став жахливий землетрус. Всі люди злякані, вони ніколи до цього дня не стикалися з такою глобальною катастрофою. Землетрус за лічені хвилини зруйнував практично пів штату і забрав життя багатьох людей. Але це ще не все, через нього в материку утворилася тріщина величезних розмірів, вона загрожує багатьом містам. Єдиний правильний вихід - евакуація всіх жителів.

Весь загін рятувальників повністю складається з місцевих жителів. Головний герой фільму на ім'я Рей в його рядах. Він сміливий і готовий прийти всім на допомогу, але з ним зіграв злий жарт людський чинник. Його дочка знаходиться в самому епіцентрі катастрофи і Рей кидається рятувати її. Дружина також знаходиться десь в місті і знаходиться в небезпеці. Рей відчуває, що вони ще живі і чекають його допомоги, але в місті ще сотні людей, які теж чекають, коли їх врятують. Він прекрасно розуміє, що чим довше продовжиться його порятунок простих людей, тим менше шансів залишається знайти свою сім'ю. Що у результаті виявиться дорожчим професійний обов'язок чи сім'я?
Рейтинг Розлом Сан-Андреас, українською (2015) на сайті: (4.0) Проголосували (6)
1 13.12.2015 в 02:12
Оригінальна назва: Snowpiercer
Жанр: фантастика, бойовик, трилер, драма
Опис: Експеримент, який мав зупинити глобальне потепління, призвів до льодовикового періоду. Єдині, хто залишилися живими - це пасажири величезного поїзда, оснащеного вічним двигуном, що рухається по навколосвітній трасі. Встановлюється класова система поділу людей, з елітою, яка живе у передній частині потяга і бідними, які виживають у хвості. Жителі хвостової частини готуються до повстання.
Рейтинг Снігобур (2013) на сайті: (4.0) Проголосували (14)
0 06.08.2015 в 18:39
Оригінальна назва: Wayward Pines
Жанр: фантастика, трилер, драма, детектив
Опис: Заплутаний серіал Уэйуорд Пайнс або Сосни покаже нам Ітана Берка який працює в секретній службі під прикриттям. Його нове завдання знайти двух пропавши агентів які працювали на ФБР. Сюжет серіалу буде розгортатися у містечку Уэйуорд Пайнс.
Рейтинг Серіал Сосни (2015) на сайті: (4.3) Проголосували (3)
0 02.07.2015 в 21:24
Оригінальна назва: Paper Towns
Жанр: мелодрама, детектив, пригоди
Опис: Головний герой фільму Паперові міста, Кю Джейкобсен. Самого малку він влюбився в одну дівчину яка переїхала в його місто і живе по сусідству яку звуть Марго Рот Шпігельманн. Він не дня не може, щоб не згадати про Марго. Одного разу Марго звертається до Кю, щоб він допоміг їй помститися її бувшому хлопцю. Маючи шанс побути з нею Кю, радістю погоджується. З часом Марго, безслідно пропадає, Кю не може зрозуміти куди вона пропала. Він вирішує зайнятися її пошуками…
Рейтинг Паперові міста (2015, українською) на сайті: (4.5) Проголосували (25)
0 01.07.2015 в 14:22
Оригінальна назва: Tomorrow, When the War Began
Жанр: бойовик, драма, пригоди, військовий
Опис: Фільм від режисера Стюарт Бітті, який покаже нам історію підлітків які вертаються компанією із похода до дому. Але в дома вони замічають, що їхні будинки захоплені ворогом а всі їхні близькі в полоні або убиті. Головним героям фільму доведеться відстояти тяжкий бій
Рейтинг Вторгнення: Битва за Рай (2010) на сайті: (2.8) Проголосували (6)
0 14.06.2015 в 23:19
Оригінальна назва: Unfinished Business
Жанр: Комедія, драма
Опис: Фільм покаже нам історію трьох друзів. А саме трудолюбивого бізнесмена і його приятелів по бізнесу. Одного дня їм приходить вигідна пропозиція по бізнесу яка відбудеться в Європі. Ця бізнес зустріч може забезпечити їхнє життя аж до самої старості. Але дорога далека…
Рейтинг Неочікуваний бізнес (2015) на сайті: (4.8) Проголосували (5)
0 07.06.2015 в 23:40
Оригінальна назва: The Longest Ride
Жанр: драма, мелодрама
Опис: Головний герой фільму Найдовша Подорож звати Люк – він місцевий чемпіон по родео, він весь в роздумах про повернення на родео. Його дівчина Софія, недавно закінчила коледж і планує податися в Нью-Йорк, де вона получила хорошу пропозицію на роботу. Між Люком і Софією стоїть тяжкий вибір, любов чи досягнення своїх мрій. В фільмі появляється старик Айрон, в якого ще в молодості була така ж ситуація. Айрон, розкаже свою історію Люку і Софії але вибір за ними.
Рейтинг Найдовша подорож (2015) на сайті: (4.3) Проголосували (26)
0 20.04.2015 в 21:38
Оригінальна назва: The Walk
Жанр: драма
Опис: Сюжет фільму покаже нам історію французького видатного канатохідця Філіпа Паті. Який дає виклик відомим вежам-близнюкам. Філіп відважується пройти по канату без жодної страховкі.
Рейтинг Прогулянка висотою / Одержимий висотою (2015) на сайті: (4.2) Проголосували (12)
0 19.04.2015 в 15:08

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 23 24 »