Фільми дивитися онлайнДрами онлайн


Оригінальна назва: Фільм Області темряви
Жанр: драма, трилер, фантастика
Опис: У наркоторговців Нью-Йорка з'являється новий продукт - загадковий синтетичний препарат NZT. Він на дванадцять годин перетворює людину на інтелектуального гіганта з ідеальною пам'яттю, неймовірними здібностями до навчання, позамежною інтуїцією і фантастичною реакцією. Проте побічні ефекти NZT настільки згубні, що приймати препарат можуть лише самовбивці. Раптово ФБР виявляє молодого музиканта Брайана Фінча із імунітетом від побічних ефектів NZT. Не бажаючи упустити таку можливість, бюро робить Фінча консультантом по розслідуванню особливо небезпечних злочинів. У ФБР не знають, що Фінч - «засланий козачок» видного політика Едварда Морра (Бредлі Купер). Морра вже давно знає про існування NZT, і його хіміки розробили сироватку, яка на якийсь час захищає від побічних ефектів. Фінч отримує цю сироватку в обмін на зобов'язання бути очима і вухами Морра у ФБР і не дозволяти своїм новим товаришам по службі «копати» під політика, який претендує на пост президента США.
Рейтинг Фільм Області темряви, українською (2011) на сайті: (3.3) Проголосували (3)
0 10.03.2017 в 22:34
Оригінальна назва: Фільм Захисник
Жанр: драма
Опис: Черга несподіваних і загадкових смертей стрясає спортивний світ Америки. Знамениті і улюблені спортсмени вирушають з життя один за одним. Ніхто навіть не підозрює причину, по якій гинуть молоді талановиті хлопці. Ніхто окрім дослідного і неперевершеного нейрохірурга. Йому вдалося виявити нову хворобу головного мозку. Струси голови, які періодично переживають спортсмени, доводять до того, що рано, чи пізно вони викликають смерть.

Молодий лікар, переконаний в тому, що смерті можна уникнути, звертається в спортивну лігу. Але яке ж його здивування, коли він розуміє, що жорстоку правду ніхто не хоче слухати. Лікар не може змиритися з тим, що багато життів можна врятувати, але через жадібність і безпринципность люди відкидають правду. Вони готові дивитися крізь пальці на те, як спортсмени вмирають один за одним. Такий стан речей ніяк не влаштовує молодого лікаря. Тим більше що він розуміє, що окрім нього ніхто не говоритиме про це вголос. Тоді він наважується піти проти сильних світу цього в ім'я справедливості, бажаючи зберегти людські життя. Адже не дати людині загинути - це означає запобігти можливій смерті а врятувати його життя, адже це головний принцип будь-якого лікаря.
Рейтинг Фільм Захисник (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 22.01.2017 в 20:18
Оригінальна назва: Фільм Плем'я
Жанр: Драма, Кримінал
Опис: Шокуючий фільм, в якому ви не почуєте музичного супроводу і людської мови. Герої фільму - глухонімі учні інтернату. У спеціалізованому закладі, для недочуваючих, існують свої жорсткі і лякаючі порядки. У систему намагається влитися Сергій, який недавно був зарахований в школу. Для того, щоб його прийняли старші, він вступає в організацію «Плем'я» і бере участь в пограбуваннях. Проте все змінюється, коли він закохується. Заради цієї дівчини він готовий на багато що, але чи зможе, одинак, побороти систему?
Рейтинг Фільм Плем'я (2014) на сайті: (2.5) Проголосували (2)
1 22.01.2017 в 20:18
Оригінальна назва: Фільм Мандри блудниці
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Марі отримує новину про те, що її коханий чоловік загинув в бою. Проте це неправда, і насправді Міхель живий. Він отримав травму і втратив пам'ять. Міхель приєднався до графа Сокольного, поки Марі відчайдушно намагається його знайти.
Марі постійно плаче і страждає за чоловіком. Крім того, її шукає Свята Інквізиція. Як складеться доля головної героїні, і чи зможе жінка повернути своє кохання - не пропустіть в новій серії "Подорож блудниці".
Рейтинг Фільм Мандри блудниці, українською (2010) на сайті: (4.3) Проголосували (6)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Фільм Спадок блудниці
Жанр: Драма, Історичний
Опис: Фільм Спадок блудниці- це продовження пригод Марі.Їй повідомили, що її коханий загинув, але насправді він живий. Він не пам'ятає, хто він і приєднався до графа Сокольського. Незабаром Марі вирушає на пошуки коханого. Всі ці події відбуваються за часів Інквізиції, тому доля Марі і Міхеля виявляється не з легких.

Цей фільм, не лише розповідає про долю жінки, якій довелося зіткнутися з неймовірними випробуваннями, а і деякі історичні моменти. Тому ті, хто любить дивитися мелодрами на тлі історичних подій, обов'язково відмітять, що фільм дуже навіть непоганий. Але не варто забувати, що це всього лише фільм і що природньо відбувається на екрані, було прикрашено уявою сценаристів і режисерів.
Рейтинг Фільм Спадок блудниці, українською (2017) на сайті: (3.9) Проголосували (10)
0 22.01.2017 в 04:13
Оригінальна назва: Фільм Заповіт блудниці
Жанр: Драма, Мелодрами
Опис: Закохані Міхель і Марі проводять багато часу разом. Вони стали жити у дворі короля Сигизмунда. Здається, життя Марі стало налагоджуватися. Чоловіка прийняли до рицарських лав, а її вагітність проходит успішно і без особливих проблем.

Час народження дитини все ближче, і Марі вирішує поїхати в Гоєнштайн. Проте жінка не знала, скільки проблем її чекає попереду. Коханка короля Хюльда виявилася небезпечною і хитрою. Вона придумала підступний план, як нашкодити Марі. На тлі воєн Середньовіччя розвертається трагедія життя Марі - вона попаде у в'язницю і залишиться без дитини.
Рейтинг Фільм Заповіт блудниці, українською (2012) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 22.01.2017 в 04:12
Оригінальна назва: Фільм Прихована краса
Жанр: Драми
Опис: Говард Інлет вважав себе щасливчиком. Адже дуже довго все в його житті складалося з першого разу вдало. Він отримав престижну посаду директора невеликого рекламного агентства, придбав прекрасний будинок, поруч була красива дружина і друзі. Величезний Нью-Йорк здавався прихильним до Говарда, і чоловік мріяв про втілення ще багатьох планів і ідей. Але від біди ніхто не застрахований. Раптово життя Говарда змінилося через особисту трагедію. Колишнього, повного щастя існування вже немає. Чоловіка опановує депресія. Все, що раніше мало пріоритетне значення - робота, спілкування з друзями - тепер не цікавить. Говард намагається заглушити біль в алкоголі і перетворюється з талановитого керівника і хорошого сім'янина в тінь. Його абсолютно не цікавить робота. Друзі хочуть допомогти йому швидше здолати непростий життєвий етап, і розробляють хитромудрий план із порятунку боса і товариша. Вони вважають, що продумали всі несподіванки, які можуть статися, і практично унеможливили невдачі. План,проте, спрацьовує несподіваним чином. І тепер не можна передбачити, як розвернутися події далі. Друзі щодуху намагаються допомогти товаришеві вирішити виниклі складнощі. Чи зможе Говард Інлет у результаті знайти себе, аби почати жити далі?
Рейтинг Фільм Прихована краса \ Примарна краса (2016) на сайті: (5.0) Проголосували (2)
0 21.01.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Фільм Битва року \ Королі танцполу
Жанр: Драма,Мюзикл
Опис: «Королі танцполу» - музичний фільм про брейкарів, яким терміново довелося підвищувати свою кваліфікацію, аби не просто гідно виглядати серед команди постійних переможців, але скласти їм серйозну конкуренцію.

Одному непоганому у минулому танцюристові і тренерові по баскетболу доля приготувала не найприємніший сюрприз, позбавивши його сім'ї, а разом з цим всіх інтересів, та і самого смаку життя. Він готовий був загубитися, спитися, пропасти, але вірні друзі і любов до брейкдансу змусила людину опритомніти. Тепер все його життя - це команда б-боїв. По правді, поки що не команда, а так, колектив талановитих хлопців, кожен з яких зациклений на власній персоні і на своїх інтересах, і поки що не відчув всієї сили, потужності і краси єдиного організму з одним на всіх диханням.

Все ще у хлопців попереду, а доки вони наполегливо йдуть до своєї мети, прагнучи слухати і чути один одного, погоджувати свої танцювальні рухи і налагоджувати стосунки.
Рейтинг Фільм Битва року \ Королі танцполу, українською (2013) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 21.01.2017 в 23:02
Оригінальна назва: Фільм Століття Якова
Жанр: драма, історія
Опис: Століття Якова - це чотирьохсерійна екранізація романа українського письменника Володимира Лиса. В центрі сюжету серіалу - простий українець Яків Мех, який за свої сто років пережив безліч історичних подій: від руйнування Російської імперії до незалежної України. Головна мета екранізації "Століття Якова" - показати нелегку долю України очима звичайної людини, яка за своє життя побачила безліч подій. Події серіалу відбуваються на території України після закінчення Першої світової війни. З найранішого дитинства Яків був закоханий в односельчанку Ульяну і його почуття були взаємними. Коли діти виросли, батьки дівчини видали її заміж за парубка з багатої сім'ї. Розуміючи, що нічого не змінити, Яків вирішує виїхати з села. Мех вступає у Військо Польське і незабаром зустрічає нове кохання- Зосю. На його життєвому шляху буде немало втрат, сліз і воїн. Проте, крізь ціле століття Якову вдлося пронести життєлюбність і зберегти здатність кохати. У серіалі показано сто років життя не лише самого Якова Меха, а і України. Як і більшість людей, що проживали на території України в ті часи, Яків проти своєї волі був втягнутий у вир подій. Він не намагався щось комусь довести, або якось змінити світ. Яків хотів лише одного - створити сім'ю, побудувати будинок, працювати на своїй землі і жити спокійним життям простої людини.
Рейтинг Фільм Століття Якова (2016) на сайті: (4.4) Проголосували (7)
0 16.12.2016 в 03:10
Оригінальна назва: На лінії життя
Жанр: драма
Опис: Серіал «На лінії життя» - це нова історія з кожною серією. Історії про людей, що живуть в звичайному місті, де ніколи не відбувалося жодних гучних подій. Але життя любить підносити сюрпризи, і не завжди приємні...
Воднораз поточні події змінюють звичний перебіг життя тисячі людей. Кожна окрема історія - про міських жителів, яких доля закидає на передову. Сергій Задорожний - талановитий хірург, що став військовим, - головний герой, чия лінія проходить через весь серіал. Працюючи в госпіталі, він рятує безліч життів, але це можна вважати своєрідним відпочинком, адже Сергій постійно в роз'їздах, його посилають в найгарячіші кути планети у складі делегацій ООН. Але те що відбувається на Майдані, і ситуація на Сході України у зв'язку з початком військових дій, повертають хірурга на робоче місце, адже йому належить знаходитися в загоні на своєрідному фронті, на який перетворився госпіталь.
Рейтинг Серіал На лінії життя, всі серії (2016-2017) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 14.12.2016 в 02:43

« 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 24 25 »