Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Володимирська 15, всі серії (2015 - 2016) українською

Серіал Володимирська 15, всі серії (2015 - 2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Володимирська 15, всі серії
Рік випуску: 2015 - 2016
Жанр: Детектів, Крімінал
Режиссер: Валерій Рожко
У ролях знімались: Сергій Стрєльніков, Яків Кучеревський, Костянтин Косинський
Опис: «Володимирська, 15» - прекрасний детективний проект від українських кінематографістів, який вперше з'явився на телебачення у 2015 році. Тепер і ви, наші дорогі глядачі, зможете в режимі онлайн познайомитися з головними героями серіалу - кращими слідчими київської команди, що займається розслідуванням найзаплутаніших злочинів.
Отже, спеціальний відділ по розслідування особливо тяжких злочинів київського УВС примає у свої лави четверо фахівців. Кожен з них знає свою справу і виконує доручення начальства бездоганно. Маючи величезний досвід розслідування, наші герої об'єднують свої зусилля і стають найнебезпечнішою загрозою для злочинців. У кожній новій серії слідчі стикаються з черговим порушником закону, вийти на слід якого дуже нелегко. Але у професіоналів завжди знайдуться зачіпки і потрібні методи, аби сісти на хвіст навіть найхитрішому злочинцеві.

Капітан Ткаченко - раніше сам побував по той бік барикад і знайомий з кримінальним світом столиці не з чуток. Капітан Холодова - чарівна, розумна і безкомпромісна жінка, якій під силу навіть найважча чоловіча робота на службі. Лейтенант Лапкін - самий молодший з групи слідчих, але його напористість і амбіції роблять свою справу. Командувати групою кращих з кращих доводиться майору Дикому - розсудливому і рішучому лідерові, який заслужив на пошану серед товаришів по службі завдяки своїй мудрості і самовідданості.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.1) | Проголосували (11) | Переглядів: 5919 | Додано: 09.07.2016
Поділитися посиланням на фільм Серіал Володимирська 15, всі серії (2015 - 2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 3


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Володимирська 15, всі серії (2015 - 2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Володимирська 15, всі серії (2015 - 2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar