Фільми дивитися онлайнЖахи онлайн


Оригінальна назва: Leprechaun Returns
Жанр: Жахи, Трилери
Опис: Основні події почали відбуватися ще двадцять п'ять років тому в невеликому американському містечку. Тоді містер О'грейді, який приїхав з Ірландії, викрав у магічного створення Лепрекона горщик із золотом. Розлючений зелений монстр розправився з грабіжником, але в підсумку на ціле десятиліття потрапив у валізу. Чарівне створіння несподівано опиняється на волі в той момент, коли в будинок заїжджає нова сім'я: батько з дочкою Торі. Воно ополчається на новоприбулих мешканців, і після довгого і жорстокого протистояння істота виявляється переможеною. Героям фільму вдається знайти у дворі будинку чотирилистну конюшину, яка має згубну дію на монстра, і засунувши йому в рот траву, скинути в глибокий колодязь...
Рейтинг Фільм Лепрекон повертається (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
488 0 31.03.2020 в 10:22
Оригінальна назва: The VVitch: A New-England Folktale
Жанр: Жахи, Трилери
Опис: 1630 рік, порушення законів церкви і англійської пуританської громади стало причиною, вигнання Вільяма і його сім'ї, які змушені були покинути комуну. Вони оселилися на околиці лісу, де розташовувалася дика ділянка землі. Дружина Катерина і їхні діти проводили свої дні в постійних працях. Тут їм все подобається, поступово колоністи налагодили побут, звикли до нових умов життя. Через якийсь час у подружжя народилася ще одна дитина — Самуїл. Несподівано християнське життя фермерів порушилося-спочатку від невідомої хвороби загинув урожай кукурудзи, потім ночами домочадці чули моторошні стони, у кутах їх хатини з'явилися кошмарні тіні. Однак найстрашніша подія сталася пізніше-безслідно зникло новонароджене немовля. У цей момент за ним наглядала сімнадцятирічна Томасін. Пошуки в лісі не принесли втішних результатів, а крім того Калебу зустрів на стежці якесь надприродне створіння і дуже злякався. З того часу Катерина не перестає плакати і молитися. Батьки все більше переконуються, що у всіх нещастях, що відбуваються з ними, винна лісова відьма.
Рейтинг Фільм Відьма (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
556 0 31.03.2020 в 09:57
Оригінальна назва: Gerald's Game
Жанр: жахи, трилер
Опис: Любовна парочка приїжджає в заміський будинок, в якому почанає інтимні ігри. Але незабаром чоловік падає з серцевим нападом. Молода жінка залишається зовсім одна в будинку і прикута наручниками до ліжка. Дівчина розуміє, що її самотність буде не догою. Усі її страхи, що колись приходили до неї за життя, виявляться в одному місці, в одному будинку. Тепер, здавалося, казковий будинок перетворюється на справжню камеру тортур, в якій дівчині належить не з'їхати з глузду.
Рейтинг Фільм Гра Джеральда (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
205 0 31.03.2020 в 09:12
Оригінальна назва: Doom
Жанр: жахи, фантастика, бойовик, пригоди
Опис: У 2145 році, на Землю надійшов дивний сигнал про лихо, який відправили з планети Марс. Саме там розташована секретна наукова лабораторія, що має назву Олдуай, і просто так, ніхто б не просив про допомогу. На місце відправляється команда спецназу, що займається розслідуваннями в космосі, і на чолі її стоїть Сержант. Взявши з собою Мека, Грішника, Женця, Капрала, Руйнівника і Малюка, команда досить швидко добирається до місця призначення, але бачить перед собою справжню катастрофу. Космічну станцію просто зруйнували, і ніхто з працівників не вижив. Тепер належить розібратися, кому це було потрібно, і покарати по справедливості.
Рейтинг Фільм Doom (2005) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
210 0 29.03.2020 в 11:55
Оригінальна назва: Eli
Жанр: Жахи
Опис: Одинадцятирічний хлопчина, Елай, страждає аутоімунним розладом. Він змушений жити в ізоляції від зовнішнього середовища. Головного героя помістили в стерильне приміщення, щоб бактерії і мікроби ще більше йому не нашкодили. Займатися лікуванням підлітка був запрошений відомий фахівець, який неодноразово стикався з подібними пацієнтами. Спочатку все йшло добре, однак, дуже скоро, наш герой попросив батьків забрати його з лікарні. За словами хлопця, щоночі його відвідують дивні істоти з потойбічного світу. Він упевнений, що його лікуючий лікар приховує якусь моторошну таємницю...
Рейтинг Фільм Ілай (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
267 0 29.03.2020 в 10:55
Оригінальна назва: The Invisible Man
Жанр: Детектив, Триллер, Жахи, Фантастика
Опис: Розкішне життя здатне перетворитися в "золоту клітку", з якої нереально вирватися. Прекрасна Сесіль насолоджувалася товариством багатого геніального вченого, блискучого чудовими манерами. Міс Касс сподівалася знайти довгоочікуване щастя в особняку впливового бойфренда, але потрапила в пастку. За високими стінами, прихована від сторонніх очей, нещасна дівчина залишилася наодинці з психопатом. Садист, на людях зразковий і смиренний, в домашніх умовах ставав агресивним монстром. Він жорстоко бив другу половину, примушував до сексу, виявляв безпідставне невдоволення її поведінкою. Розповісти про те, що відбувається жертва насильства не могла, тому вирішила вчинити втечу!
Рейтинг Фільм Людина-невидимка (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
164 0 29.03.2020 в 10:34
Оригінальна назва: In the Tall Grass
Жанр: Драми, Трилери, Жахи
Опис: Брат і сестра хочуть відправитися в дивовижну подорож просторами Америки. Вони сіли в машину і поїхали за власним маршрутом, щоб побачити всі найцікавіші місця. Вони проїжджали повз великого поля, повністю зарослого високою травою. Раптово вони чують дитячий плач. Вони виходять з автомобіля і розуміють, що там заблукав маленький хлопчик. Він наляканий і хоче вибратися на дорогу. Герої вирішують допомогти малюкові у важкій ситуації, не уявляючи, які небезпеки можуть ховатися в пожухлих бур'янах, що заполонили величезний простір.
Рейтинг Фільм У високій траві (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
141 0 29.03.2020 в 10:14
Оригінальна назва: Victor Frankenstein
Жанр: жахи, фантастика, трилер, драма
Опис: Віктор Франкенштейн-божевільний вчений, який ось вже багато років знаходиться в пошуках нового відкриття. Навколишні бачать в ньому ексцентричну людину, готову піти заради реалізації свого потенціалу на будь-які жертви. Чоловік не підозрює, що незабаром йому доведеться зіткнутися з дивовижними подіями, які змусять його поглянути на навколишній світ зовсім іншими очима.
Рейтинг Фільм Віктор Франкенштейн (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
213 0 28.03.2020 в 11:53
Оригінальна назва: The Jurassic Games
Жанр: трилер, фантастика, жахи, бойовик
Опис: Щороку 10 найнебезпечніших злочинців світу борються за свою свободу в іграх «Юрського періоду» - телевізійному шоу, де конкурсанти протистоять безлічі лютих стародавніх хижаків. Переможцю, останньому що виживе, буде дарована не тільки свобода, а й слава і багатство.
Рейтинг Фільм Юрські ігри (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
227 0 28.03.2020 в 10:12
Оригінальна назва: Don't Knock Twice
Жанр: Жахи, Трилери
Опис: У центрі сюжету захоплюючого трилера виявилася молода і приваблива дівчина, яку звуть Джес. Протягом довгого часу її мучить совість. Вся справа в тому, що в минулому вона зробила дуже поганий вчинок. Через обставини, що склалися їй довелося віддати власну дочку абсолютно незнайомим людям. Минуло багато років з того фатального дня, і вона усвідомила, що зробила помилку. Кожен день вона думає тільки про покинуту дитину. Після болісних докорів сумління вона вирішила відправитися на пошуки дівчинки. Ось тільки говорити і приймати рішення набагато легше, ніж втілювати їх в реальність.
Рейтинг Фільм Не стукай двічі (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
92 0 28.03.2020 в 08:39

« 1 2 3 4 ... 7 8 »