Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Ліло і Стіч (2002) українською

Мультфільм Ліло і Стіч (2002) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Lilo & Stitch
Рік випуску: 2002
Режиссер: Дін ДеБлуа, Кріс Сандерс
У ролях знімались: Дейві Чейз, Кріс Сандерс, Тіа Каррере, Девід Огден Стайерз, Кевін МакДональд
Жанр: Мультфільм
Опис: У центрі подій мультфільму знаходиться маленька гавайська дівчинка Ліло. Її батьки рано померли, і вона залишилася жити зі своєю старшою сестрою Нано, але сестри часто конфліктували. Крім того, у Лило навіть не було друзів, вона відчувала себе самотньою і сподівалася, що коли-небудь у неї всеж з'явиться вірний і добрий друг. Одного разу вона знайомиться зі Стичем. Він був інопланетянином – точніше сказати, успішним створенням експерименту, проведеного злісним геніальним вченим Джамбой Джукибой. Але, коли Джамба був спійманий галактичної поліцією, всі результати його експериментів теж повинні були відправитися в міжгалактичну в'язницю. Стічу вдалося втекти і сховатися на Землі, де він прикинувся звичайною собакою.
Рейтинг Мультфільм Ліло і Стіч (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Ліло і Стіч (2002) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


---

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Ліло і Стіч (2002) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Мультфільм Ліло і Стіч (2002) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar