Фільми дивитися онлайнКримінальні онлайн


Оригінальна назва: The Man from Nowhere
Жанр: Бойовик, Кримінал, Трилер
Опис: Чха Тхе-щик ніколи не щастило з сусідами. Кожен раз, як хтось перебирався в будиночок навпроти, починалися нові події. То це виявлялися злочинці, розшукувані поліцією, то якісь недолугі сумнівні особистості, щовечора влаштовують п'яні дебоші. Не пощастило йому і цього разу. А Чха Тхе-щик так сподівався, що хоча б зараз доля пошле йому гідного сусіда, з яким він би міг підтримувати дружні відносини. Не вийшло, у долі на цей рахунок були свої плани. Сусідами виявилася молода жінка з маленькою дівчинкою, її донькою, яка ніколи не посміхалася і взагалі вела себе зовсім не по - дитячому. І цьому було просте пояснення. Адже її недолуга матуся вела не надто пристойний спосіб життя. Вона працювала танцівницею в нічному барі і частенько залишала свою дитину на тривалий час в повній самоті...
Рейтинг Фільм Людина нізвідки (2010) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
87 0 01.05.2020 в 08:26
Оригінальна назва: Under Suspicion
Жанр: Драми, Трилери, Кримінал, Детектив
Опис: У містечку Сан-Хуан відбувається жахлива подія, яка вражає всю громадськість. Перед місцевим фестивалем зґвалтовані і вбиті дві дівчинки. Нещасним було всього по 12 років. Поліція приступає до розслідування, з метою якнайшвидше відшукати маніяка. Головним обвинуваченим стає шановний адвокат Генрі Ферст. Важко уявити, що цей інтелігентний чоловік міг бути замішаний в такій страшній події. До того ж у поліції немає прямих доказів, які змогли б вказати на його провину. Проте, Ферст залишається єдиним підозрюваним.
Рейтинг Фільм Під підозрою (2000) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
53 0 01.05.2020 в 07:53
Оригінальна назва: Free Fire
Жанр: Бойовик, Кримінал, Трилер, Комедії
Опис: Кожен в цьому житті намагається знайти якийсь засіб зробити своє життя трохи краще, ніж воно може бути насправді. Але, так часто люди зовсім не розуміють те, що роблять неправильно, що може привести до негативних наслідків. Одного разу між злочинними особами відбувається угода, в перебігу якої вони збираються підписати договір про доставку зброї. Тут всі люди озброєні і готові до всього. Але те, що станеться далі, зможе здивувати і вразити кожного.
Рейтинг Фільм Перестрілка (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
141 0 01.05.2020 в 07:17
Оригінальна назва: Карпатський рейнджер
Жанр: Драми
Опис: Головною дійовою особою серіалу є канадець українського походження Пол Гордійчук, який прибуває на землі Західної України. Він є інструктором програми «Український шериф», але затримуватися надовго на батьківщині предків не збирався. Однак, сталося зовсім не так, і зіткнувшись зі злом в особі кілера, він вибирає шлях героя. Він повинен очистити цю святу землю від всіляких злочинців і зробити край безпечним. Тим більше, що під боком вірний напарник Степан. Чи вдасться Полу перемогти злочинність?
Рейтинг Серіал Карпатський рейнджер (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
273 0 24.04.2020 в 10:27
Оригінальна назва: The Name of the Rose
Жанр: трилер, драма, кримінал, детектив
Опис: Описані події відбуваються в середньовіччі, на території чоловічого монастиря, жителі якого досить непогано жили, незважаючи на те, що навколо були жахливі злидні. У центрі описуваних подій виявляється молода людина на ім'я Вільям, яка прийняла на себе місію сищика. Він ніколи не чув про таких людей, як Шерлок Холмс або Еркюль Пуаро, але незважаючи на це, він блискуче розбирався в людській психології. Стало відомо, що в монастирі стали вмирати ченці при дивних обставинах, але практично в кожній події був присутній загадковий знак. Цікаво, може бути саме в ньому, ховається розгадка всіх злочинів?
Рейтинг Фільм Ім'я троянди (1986) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
92 0 18.04.2020 в 08:36
Оригінальна назва: La ragazza nella nebbia
Жанр: Драма, Кримінал, Трилери
Опис: Глибока ніч. Аугусто Фларессо будить дзвінок. Необхідно терміново відправитися на допомогу. Сищик Фогель нічого не пам'ятає, після жахливої автокатастрофи. На сорочці інспектора чужа кров, а в межах аварії знаходять тільки одного Фогеля. Тепер дістатися в таємниці свідомості чоловіка, може лише кращий психіатр Аугусто, і допомогти відновити події, стерті з пам'яті сищика. Фогель занурюється в сон і починає свою розповідь... Альпи, маленьке містечко в горах. Всюди туман, який підсвічується різдвяними гірляндами, якими прикрашені будинки. Напередодні Різдва, 23 грудня, 17:00. Анна Лу виходить з дому і відправляється до церкви на передсвяткову службу. Більше її ніхто не бачив...
Рейтинг Фільм Дівчина в тумані (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
195 0 31.03.2020 в 08:30
Оригінальна назва: Rounders
Жанр: драма, кримінал
Опис: Події відбуваються в жорстокому і непередбачуваному світі, де на чолі всього знаходяться жага видобутку грошей і ворожнеча. Головні персонажі кінокартини-це два кращих друга. Черв'як-любитель азартних ігор. Чоловік досвідчений гравець, якого всі знають в світі ігор. Однак, навіть він в один момент проколовся і потрапив в місця позбавлення волі. Тут йому довелося знайти чимало сильних ворогів. Коли, призначений термін підійшов до свого кінця, то Черв'як не особливо то хотів залишати зону, адже він розумів, що незабаром його знайдуть старі приятелі, які попросять його відповісти за борги. За кілька днів йому необхідно знайти п'ятнадцять тисяч.
Рейтинг Фільм Шулери (1998) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
190 0 31.03.2020 в 08:24
Оригінальна назва: Don't Be a Menace to South Central Your Juice
Жанр: Комедія, Кримінал
Опис: Сюжет картини знайомить глядача з молодим чорношкірим хлопцем на прізвисько Попільничка, який зовсім нещодавно переїхав в Південний Централ до свого батька. Навколишні щиро раді поверненню "блудного сина". Ніхто ще не підозрює, що незабаром тут відбудуться дивовижні події, які поставлять весь район на вуха. Одного разу головний герой зустрічається зі своїм двоюрідним братом Лок Догом. Він-типовий гангстер, на складі якого можна виявити цілий арсенал зброї. Незабаром Попільничці доведеться зробити важкий вибір між життям звичайного афроамериканця і життям суворого і божевільного гангстера з вулиць.
Рейтинг Фільм Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі (1996) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
242 0 29.03.2020 в 12:01
Оригінальна назва: Hunters
Жанр: Драма, Детектив, Кримінал
Опис: Серіал "мисливці" розповідає про угруповання, що діє в Америці наприкінці сімдесятих років. Ці люди впевнені, що в Нью-Йорку, де вони базуються, а також у багатьох інших містах знайшлося місце для представників нацистського руху, які закріпилися тут після Другої світової війни. На думку головних дійових осіб, ці люди становлять небезпеку для нації, адже планують організувати четвертий рейх і поневолити США. Персонажі об'єднуються в команду з порятунку своєї країни. Вони сподіваються запобігти чергового глобального конфлікту і геноциду....
Рейтинг Серіал Мисливці (2020) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
139 0 29.03.2020 в 10:07
Оригінальна назва: Chicago
Жанр: мюзикл, комедія, кримінал
Опис: Роксі Харт вважає, що її життя дуже нудне і одноманітне, а все тому, що вона ніяк не може реалізувати свої мрії. У неї є чоловік, але і з ним дівчина відчуває себе нещасливою, так як його було складно розворушити. Настає момент, коли вона знайомиться з чоловіком на ім'я Фред Кейслі і заводить з ним роман на стороні. Коханець їй зміг закрутити олову своїми неймовірними розповідями про гламурне життя і мистецтво, тільки незабаром з'ясовується, що все це було справжнісінькою брехнею. Коли між коханцями розгорівся конфлікт, то Роксі була настільки злою, що схопила пістолет і вистрілила у Фреда.
Рейтинг Фільм Чикаго (2002) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
218 0 28.03.2020 в 11:18

« 1 2 3 4 ... 12 13 »