Фільми дивитися онлайнБойовики онлайн


Оригінальна назва: Sicario 2: Soldado
Жанр: Бойовик, Кримінал
Опис: У США відбувається ряд терактів, після чого ЦРУ визначає, що як мінімум один з терористів пробрався на територію Штатів через кордон з Мексикою. Знаючи, що нелегальна міграція повністю контролюється наркокартелями, американські спецслужби приймають рішення спровокувати війну між злочинними угрупованнями Мексики, щоб послабити контроль і перервати приплив нелегальних мігрантів. Досвідчений агент Метт Греверс пропонує організувати викрадення дочки впливового наркобарона, підставивши при цьому його прямих конкурентів. Оперативна група, до складу якої увійшов колишній мексиканський прокурор Алехандро, успішно виконує початкову фазу плану, але через деякий час ситуація виходить з-під контролю.
Рейтинг Фільм Сікаріо 2 (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
198 0 16.01.2020 в 15:57
Оригінальна назва: Spider-Man 3
Жанр: Бойовик, Фантастикка
Опис: Картина є заключною для "першого" покоління фільмів про улюблену всіма Людину-Павука. У ній описуються події вже далекі від тих часів, коли Пітер вирішує встати на шлях героя свого міста. Людина-Павук, а точніше, вже просто Пітер Паркер, зробив трирічну паузу в своїй боротьбі за справедливість. Але зараз прийшов час, коли йому треба ужитися відразу в декількох ролях, і у нього це добре виходить. Він все так же успішно навчається, для Нью-Йорка він став своїм надійним героєм, а стосунки з Мері Джейн за такий час стали дуже міцні, що Пітер вже зібрався стати для неї чоловіком. Але коли-то в образі супер-героя він мав серйозного ворога, над яким здобув перемогу. Сином того самого Зеленого Гобліна є його кращий друг і він досі не забув про смерть батька і хоче в новому образі старого лиходія помститися Людині-Павуку. У цей час і кримінальне життя в Нью-Йорку зовсім неспокійне, з'являється могутній і небезпечний противник, відомий як Пісочна людина.
Рейтинг Фільм Людина-павук 3 (2007) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
427 0 26.12.2019 в 18:03
Оригінальна назва: Indiana Jones and the Temple of Doom
Жанр: Бойовик, Пригоди
Опис: Головним героєм фільму є різнобічно обдарована людина, археолог Індіана Джонс. Він шукач пригод і стародавніх цінностей, артефактів, який може забратися в непрохідні джунглі і битися з цілою армією ворогів. На своєму шляху він зустрічає чимало труднощів і перешкод. Чоловік прямує з Китаю в Індію, а саме в Гімалаї разом зі своїми друзями: співачкою Уіллі Скотт і маленьким помічником Коротуном. Високо в гірській місцевості в маленькому поселенні Індіана і його надійні товариші виявлять Храм долі. Відомий археолог разом зі своїми супутниками зустрінуться з жахливим окультизмом, кривавими обрядами і питвом крові. Серед величних гір героям належить зустрітися з культом поклоніння давньої Богині Смерті — Калі. Їм належить вибратися з секретних печер з численними пастками.
Рейтинг Фільм Індіана Джонс і Храм Долі (1984) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
496 0 26.12.2019 в 17:52
Оригінальна назва: Sherlock Holmes: A Game of Shadows
Жанр: Бойовик, Фентезі
Опис: Події у фільмі відбуваються через рік після першої частини, в 1891 р. На цей раз, у Шерлока просто немає часу на нудьгу. Європейськими містами прокочується хвиля загадкових вбивств. Протагоніст звично звинувачує у всьому Моріарті, свого головного ворога. Шерлок правий, Моріарті замишляє ланцюжок витончених злочинів. Крім того, він відмовляється від послуг коханої Холмса Ірен Адлер, отруює її чаєм. Ватсон і його новоспечена дружина Мері також страждають від нападок Моріарті. Їм заважають відправитися в медовий місяць і пара загинула б, як би не Шерлок і Майкрофт. У фіналі історії Шерлок і Моріарті відіграють шахову партію. Лиходій погрожує вбивством друзів Шерлока і той вирішує принести себе в жертву. Він стягує антагоніста за собою, падаючи з висоти у водоспад. Честь написати некролог по детективу, зрозуміло, лягає на Ватсона. Коли він закінчив друкувати на машинці повідомлення про одного, йому приходить таємнича посилка. Вона прямо натякає на те, що Шерлок вижив. Річі символічно змінив точку в кінці фільму на знак питання, натякаючи на продовження і випуск третьої серії.
Рейтинг Фільм Шерлок Холмс: Гра тіней (2011) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
481 0 26.12.2019 в 17:31
Оригінальна назва: Lucy
Жанр: Бойовик, Фантастикка
Опис: Чарівна Люсі приїхала в Тайвань для глибокого вивчення китайської мови. Але скромній дівчині не пощастило опинитися в руках небезпечних наркодилерів. Знайомий підставив її, тепер вона змушена стати кур'єром, і перевезти для угруповання цінний вантаж. Після звільнення від одних злочинців її ловить інша банда, спробувавши дізнатися всю необхідну їм інформацію про перевезення. Контрабанда була захована в животі дівчини, і після чергових побоїв один з них розірвався. Через кілька годин препарат поширився організмом, наділивши постраждалу надзвичайними здібностями.
Рейтинг Фільм Люсі (2014) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1268 0 26.12.2019 в 16:57
Оригінальна назва: Bad Boys II
Жанр: Бойовики
Опис: В черговий раз в поліцейський відділ в Майамі потрапляє сто відсоткова інформація про прийдешнє надходження нового потужного наркотику на вулиці міста. За цю справу беруться напарники Макс Бернетті і Майк Лоурі. Вході розслідування детективи дізнаються, що з цією справою пов'язаний місцевий накоторговец. За його планом він хоче захопити весь ринок збуту в місті і контролювати всіх продавців наркотичних речовин, для того що б його прибуток зростав незважаючи на те що заборонені препарати гублять безліч життів. Звичайно відважні поліцейські зроблять все щоб цього уникнути. Правоохоронці мріють, щоб на їх вулиці панувала тиша та гладь.
Рейтинг Фільм Погані хлопці 2 (2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1030 0 11.12.2019 в 19:15
Оригінальна назва: The Mandalorian
Жанр: фантастика, бойовик, пригоди
Опис: Головним героєм серіалу став найманець-мандалорец, що живе на краю населеної галактики. У цих місцях на задвірках Всесвіту дуже суворі звичаї, до них не доходять закони і влада Нової республіки. Раніше головний герой був елітним воїном, що належав до благородної аристократичної сім'ї, тепер він змушений жити серед бідноти і нечистот, з кожним днем стаючи все більш жалюгідним. Маналорийці – сильна раса, яка виховує справжніх воїнів, до неї належать відомі Джанго і Боба Фетті. Цей народ постійно вступає у збройні конфлікти з Орденом джедаїв, але співпрацює з бандою Дарта Мола Незважаючи на те, що герой є професійним найманим вбивцею і може постояти за себе, стикається з величезними проблемыми, так як світ навколо нього хаотичний, а суспільство жорстоке, в ньому переважають тваринні загони, де кожен сам за себе. Мандалорец являє собою типового антигероя, який з натхненного захисника перетворився на сміливого, але дуже небезпечного злочинця. Одного разу чутки про загадкового найманця доходять до гільдії елітних вбивць. Керівник банди на ім'я Гриф вирішує зв'язатися з юнаком, щоб зробити привабливу пропозицію.
Рейтинг Серіал Мандалорець (2019) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
957 0 11.12.2019 в 18:35
Оригінальна назва: See
Жанр: драма, бойовик, фантастика
Опис: Багато століть тому звичний світ людини назавжди змінився. Не ясно, з чиєї волі, але зміни торкнулися кожного жителя планети, змінивши хід розвитку цивілізації для всієї людської раси. Люди втратили здатність бачити, занурившись у темряву на сотні років. Щоб вижити, довелося шукати засоби існування, пристосовуючись до нового життя, без можливості знову побачити світанок. Змирившись з долею, люди створили новий світ, навчившись обходитися без світла. Живуть племенами, полюють, створюють зброю і будують будинки. Вони пристосувалися, але не втратили віру в те, що одного разу дізнаються, яка сила таїться в очах, здатних бачити. В одному з племен, в сім'ї воїна Баба Восс народилися близнюки. Немовлята виявилися зрячими, що у багатьох викликає серйозні побоювання. Ті, що вижили вважають сліпоту Божим посланням, спрямованим на зцілення світу. Поява зрячих загрожує знищити баланс і занурити цивілізацію в хаос.
Рейтинг Серіал Бачити (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
1880 0 10.12.2019 в 19:22
Оригінальна назва: Stuber
Жанр: Бойовики, комедія
Опис: У центрі сюжету виявляється харизматичний і брутальний поліцейський, службовець спеціального відділу по боротьбі з організованою злочинністю Вік. Він вже пів року намагається вийти на слід знаменитого і дуже небезпечного кримінального авторитета на ім'я Теджо. Вся справа в тому, що кілька місяців тому в ході секретної операції по затриманню злочинців Теджо зміг піти від поліції, вбивши молоду жінку-напарницю Віка. І тепер для суворого поліцейського ця справа стає особистою вендетою, він готовий зробити все, щоб знайти і покарати негідника і помститися за вбивство напарника.
Рейтинг Фільм Алі, рули! (2019) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
1758 0 06.12.2019 в 09:09
Оригінальна назва: À fond
Жанр: Бойовики, комедія
Опис: На годиннику всього 6 годин ранку, а невелике сімейство, в особі Тома, його дружини і діток, на ногах. Ранні пташки. Не дивно, адже чекає їх довгоочікувана подорож на новому авто, що орендовано на всі вихідні. Тому і довелося так рано встати у вихідний день, щоб уникнути пробок на дорозі, і швидше залишити місто і податися до Франції. Батько Тома також зібрався в поїздку, незважаючи на те, що не планував ніхто подорож з ним. Том, дружина його і діти, а також Татусь Тома, упакувалися в автомобіль, та поїхали на відпочинок. З цього моменту починаються пригоди. Не підвели Тома і його сім'ю погані передчуття щодо батька... Старий напросився керувати, і примудрився на швидкості авто в 130 км/годину поставити його на автопілот. Сімейство тепер в гонці на трасі, з масою перешкод на шляху.
Рейтинг Фільм Без гальм (2015) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
244 0 05.12.2019 в 19:46

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 27 28 »