Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Kimse Bilmez
Жанр: мелодрами
Опис: Алі був незвичайною дитиною. Він бачив у темряві і був дуже розумний. Його унікальні здібності потрапили в поле зору спецслужб і хлопчик перестав належати самому собі. Йому дали кращу освіту, щоб ще більше розвинути його таланти. Подорослішавши, він став працювати на уряд, але одного разу Алі кинув роботу і відправився на пошуки свого молодшого брата Сулеймана. Пошуки привели його в бідний район, де він знайомиться з Севдою - красивою дівчиною, в яку закохується. Вона була дуже сильно налякана і просила врятувати її. Так починається ця історія кохання... Чи зуміє Алі відшукати Сулеймана? І які таємниці зберігає Севда, його випадкова знайома?
Рейтинг Серіал Ніхто не знає (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 31.08.2019 в 09:24
Оригінальна назва: Istanbullu Gelin
Жанр: мелодрами
Опис: Головну героїню цього турецького фільму про стамбульську наречену, звуть Сюрейя. Вона гарна собою, відрізняється відмінним розумом і вихована в хороших традиціях. Дівчина рано втратила батьків і виховувалася в прийомній сім'ї, яка стала для неї рідною. Одного разу красуня зустрічає чарівного хлопця на ім'я Фарук. Вони відразу ж закохуються і між ними проноситься стріла Амура. Це справжня любов з першого погляду, про яку багато хто просто - напросто мріє протягом усього життя. Молоді люди починають зустрічатися, а незабаром чоловік робить дівчині пропозицію. Вони вінчаються і переїжджають жити в будинок головного персонажа кінострічки, в місто Бурсу. Тут молодій дружині довелося зустрітися з новими перешкодами, які були яскраво виражені в родичах чоловіка. Свекруха завжди була каменем спотикання для практично будь-якої невістки.
Рейтинг Серіал Наречена зі Стамбула (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 31.08.2019 в 09:16
Оригінальна назва: У неділю рано зілля копала
Жанр: мелодрами
Опис: Максим з раннього дитинства звик засиджуватися в бібліотеці. Батьки заохочували захоплення сина заняттям наукою. Мама і тато пишалися дитиною і докладали безліч зусиль для здійснення подальшої кар'єри. Головний герой добре вчився в школі, відвідував всі додаткові секції і гуртки. Після закінчення одинадцятого класу, юнак вступив до престижного університету. Він пройшов всі конкурсні випробування самостійно, не вдаючись до допомоги друзів і родичів, отримав стипендію і місце в гуртожитку. Роки навчання пройшли непомітно, Макс залишився в рідному Вузі і почав викладати.
Учитель з нього виходив так собі. Він постійно спізнювався на уроки, був занурений в дослідницьку роботу і мріяв захистити докторську дисертацію. Перше викладацьке літо Максим вирішив провести в селі разом зі студенткою. Любов сподівалася побути разом з коханим. Різниця у віці і положенні в суспільстві зовсім не бентежили юну дівчину. Красуня піде на все, щоб одружити Макса на собі. Чи вийде у героїні здійснити задуману мрію? Зовсім скоро їм належить зіткнутися зі складнощами і побутом місцевих селян.
Рейтинг Серіал У неділю рано зілля копала (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 31.08.2019 в 09:09
Оригінальна назва: Kurt Seyit ve Sura
Жанр: драма, мелодрама, істория
Опис: Герої переживуть крах правлячої царської династії і Жовтневу революцію. На тлі цих історичних подій, повних трагізму, гірких втрат, жорстоких розчарувань, і розгорнеться історія кохання між колишнім офіцером царської армії, кримським татаріном лейтенантом Куртом Сеитом і шістнадцятирічної дівчиною з аристократичного роду Шурою.
Рейтинг Курт Сеїт і Шура (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 22.08.2019 в 23:22
Оригінальна назва: A Simple Favor
Жанр: драми, мелодрами, кримінал
Опис: У центрі сюжету опиняється молода матуся-блогер Стефані, яка намагається розкрити причину раптового зникнення своєї кращої подруги Емілі. До розслідування Стефані приєднується чоловік зниклої Шон, разом з яким вона потрапляє в неймовірний вир подій, повний таємниць, зради і обману. «Просте прохання» ‒ американський кримінальний детектив режисера Пола Фіга, заснований на однойменному романі Дарсі Белл. Права на екранізацію книги Белл були викуплені студією Fox у січні 2016-го, більше ніж за рік до публікації роману-першоджерела.
Рейтинг Фільм Просте прохання (2018) на сайті: (4.0) Проголосували (1)
0 24.07.2019 в 11:01
Оригінальна назва: Farscape: The Peacekeeper Wars
Жанр: фантастика, пригоди, бойовик
Опис: Гостросюжетний фантастичний серіал «Галактична війна», що вийшов на екрани в 2004 році, є продовженням телесеріалу «На краю Всесвіту».
Скарранская Імперія, що володіє величезною військовою міццю, розв'язує повномасштабну галактичну війну. Агресивно налаштовані Скаррані захоплюють все нові і нові зоряні системи, поступово підсуваючись до сил Слюзу миротворців. Однак у миротворців є все ще надія переламати хід війни, і це землянин на ім'я Джон Крайтон. Кілька місяців тому, він разом з дружиною-інопланетянкою і їх ще не народженою дитиною були втягнуті в цю галактику крізь космічну воронку. Під час проходження через воронку Крайтон разом з дружиною були розбиті на кристали, але миротворцям вдалося зібрати і оживити їх. Тепер Крайтону не залишається нічого іншого, як вступити в сутичку зі злісною расою, тим самим віддячивши своїх рятівників...
Рейтинг Серіал Галактична війна (2004) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 24.07.2019 в 10:48
Оригінальна назва: Call the Midwife
Жанр: драми, мелодрами
Опис: Молоденька дівчина на ім'я Дженніфер тільки закінчила навчання в школі медсестер і вирішила докорінно змінити своє життя, втекти від минулого кохання, подалі від місць, де все нагадує про коханого. Вона могла б стати стюардесою або моделлю, як їй пропонували численні знайомі, але замість цього вирішила приносити добро там, де, на її думку, в ньому потребували найбільше – у бідних кварталах Іст-Енду. Проїжджаючи в екіпажі по нетрях по дорозі в монастир, дівчина вже встигла кілька разів пошкодувати про своє рішення, адже ці жахливі, брудні місця з обірваними людьми – не місце для благородної дами. Вона починає думати, що, напевно, просто зійшла з розуму, відправившись у цей жахливий район, і вже навіть готова наказати повертати назад, але тут трапляється одна незначна сцена, яка зміцнює її рішучість.
Рейтинг Серіал Кличте повитуху (2012) на сайті: (3.0) Проголосували (1)
0 24.07.2019 в 10:20
Оригінальна назва: Hispania, la leyenda
Жанр: Історичні, Драми
Опис: Рим захопив Іспанію, яка тепер є його колонією. Але Віріат підняв народ на повстання. Спочатку це були партизанські дії, але потім битви переросли у відкриті. Віріат був простим пастухом, але щоб повернути назад свої землі, він і його соратники виступають проти Риму. Він збирає людей. З кожним днем народу все додається. Варіант хоче розгромити легіони Риму. Претор Гальба повинен придушити повстання в зародку, поки воно не перейшло у відкрите протистояння. Він прямує зі своїм численним військом до місця розташування бунтівників.
Рейтинг Серіал Римська Іспанія, легенда (2010) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 24.07.2019 в 10:11
Оригінальна назва: BoJack Horseman
Жанр: мультфільми, пригоди
Опис: Головний герой кінь на ім'я БоДжек - справжнісінька зірка. Ось тільки колишня зірка, повністю втратила популярність і впізнаваність останнім часом. А тут ще й криза середнього віку у коняшки нагрянула. Що ж робити тому, хто звик завжди бути в центрі уваги і залишатися загальним улюбленцем? Наприклад, написати автобіографію. Власне цим БоДжек і вирішує зайнятися. Для цього він наймає професійну письменницю, яка і починає збирати матеріал для книги за допомогою спілкування з конем і інтерв'ю з ним же. Тільки ось в наслідок цього виникає симпатія між Джеком і письменницею. Щодо того, для кого створений цей мультсеріал варто сказати так: виходячи з образу життя нашого головного героя, так хоча б з того, що він алкоголік, цей мультсеріал – ще один розважальний сучасний шедевр для дорослих, переслідує суто розважальну функцію для приємного проведення часу.
Рейтинг Мультсеріал Кінь БоДжек (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 24.07.2019 в 09:13
Оригінальна назва: Amphibia
Жанр: фантастика
Опис: Головній героїні виповнилося 13 років. Вона проживає з батьками і не допомагає їм. Енн вважає, що не зобов'язана проявляти підтримку, прибирати вдома і вчити уроки, їх нескінченно задають в школі. Дівча виросла вельми егоїстичною натурою. З-за поганої поведінки у неї немає близьких товаришів і друзів, вона спостерігає як компанія юнаків і дівчат розважаються, грають разом і спілкуються. У панянки геть відсутнє бажання з ними говорити або зустрічатися на одній території. Її складний характер не витримують навколишні, рідня намагалася допомогти дівчинці знайти себе справжню, але вона відмовляється навіть з ними контактувати у вільній і нормальної позиції. Через час вона усвідомлює, що таке справжня дружба і вірність оточуючих. Потрапивши в непередбачені обставини, Енн опиняється в чужому світі під назвою Амфібія. Там повно диких рослин, дивних сутностей і балакучих звіряток. Але в чужому світі вона не закінчує грубити і грубіянити, і відповідати так незнайомцям, поки не зустрічає зеленого жабеня. Героїня почала розуміти всю складність існування на землі. Вона хоче повернутися додому за всяку ціну, тепер їй не вистачає батьків і тих дівчат, що ходили з нею в школу. Але поки до повернення далеко, вона повинна навчитися поводитися правильно.
Рейтинг Мультсеріал Амфібія (2019) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 21.07.2019 в 10:43

« 1 2 3 4 5 6 ... 124 125 »