Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Мультфільм Тролі
Жанр: Дитячі, Новинки мультфільмів, Комедії, Мультфільми, Мюзикли, Пригоди, Родинні, Фентазі
Опис: Тролі жили мирно і щасливо у своєму світі, поки їх цивілізація в один момент не виявилася під загрозою. Вони змогли активувати магічний портал і за допомогою його пробралися в людський світ. Тролі відразу уподобали Землю, адже саме тут вони стали дихати свіжим повітрям, насолоджуватися величезним простором і прекрасною акустикою. Виявилось, що ці страшні, на перший, погляд створіння дуже добрі і позитивні, обожнюють танцювати і співати. Вони знають такі рухи, які невідомі навіть самому кращому танцюристові зі світу людей.
Люди помилково вважають тролів злими і підступними створіннями. Насправді, вони дуже цікаві і товариські. Тролі відрізняються своєрідною зовнішністю і манерою потрапляти в найбезглуздіші ситуації. Їм необхідно поводитися украй обережно на землі, аби не стати жертвою могутнішого створіння. Перспектива бути з'їденими представниками дикої природи не радує тролів, тому на цьому новому для них світі вони відстоюватимуть своє право на існування. Тролі зіткнуться з багаточисельними труднощами, адже їм належить навчитися існувати поряд з людиною.
Рейтинг Мультфільм Тролі (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Нікчемний я 3
Жанр: Дитячий, комедія, мультфільм, пригоди, родинний
Опис: Після виходу на екрани першої частини мультфільму "Бридкий я" він став неймовірно популярним, а ось створення таких персонажів, як Міньони - стало просто вибухом кінематографа і маленькі жовті персонажі стали просто улюбленцями публіки. Звичайно ж після такого величезного успіху, була запланована друга частина, яка до успіху зовсім не була провальною, а навіть трохи краще чим перша, що дуже рідко у наш час. Зібравши, майже, 1 мільярд доларів вона була продовжена на третю частину, до якої ми вже підібралися дуже близько, а саме, Бридкий я 3. Дата виходу призначена на 28 червня 2017 рік. Чекатимемо перших трейлерів мультфільму, а хто не дивився перші частини - просимо до уваги і дивиться на здоров'я.

Дивитися мультик "Бридкий я 3" повністю дуже цікаво і ми пропонуємо його до вашої уваги. Трейлер мультфільму "Бридкий я 3" вже скоро буде доступний. Хорошого вам перегляду !
Рейтинг Мультфільм Нікчемний я 3 (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів
Жанр: Новинка, Зарубіжні мультфільми
Опис: Мультфільм «Робінзон Крузо: Дуже населений острів» - знайома історія, розказана на новий лад, - очима тварин.
Бідолага Крузо - картограф, слабо пристосований до виживання в екстремальних умовах, якимось дивом рятується після корабельної аварії і висаджується на екзотичному острові в компанії вірного пса.
Робінзонові здавалося, що він тут зовсім один, але місцева природна краса досить живо населена дружними тваринами, що спочатку прийняли дивну двоногу істоту за загрозу. А як ще відноситися до того, хто скидає на ніч шкуру (одяг), і що стріляє з рушниці так невміло, що швидше він сам постраждає по необережності, чим попаде в мету?

Проте вони поступово розгледіли в Крузо друга і навіть сприяли в будівництві людського укриття на дереві, а потім і зовсім були вимушені об'єднатися перед лицем загальної загрози. На острові з'явилися злісні коти і пірати, і ті та інші мають зовсім нехороші наміри, тому позитивним персонажам потрібно бути готовим до бою, повного забавних моментів і несподіванок.
Рейтинг Мультфільм Робінзон Крузо: Дуже заселений острів (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Фільм Конг: острів черепа
Жанр: фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
Опис: Ця історія сталася у сімідесяті роки минулого століття, в ті часи, коли на картах ще залишалися білі плями, та навіть не плями, а крапки, і до однієї з таких білих крапок і прямує дослідницька експедиція. Колись давно на цьому острові був спійманий Кинг-конг, але з тих пір ні слуху, ні духу, анінайменших сигналів... Учені ступають на берег таємничого острова, і туман відразу ж поглинає їх, занурюючи в пучину кошмару, страху і жаху. Виявляється, на острові жил не лише Кинг-конг, але і багато подібних до нього мавп, братів і сестер, а також тих, з ким вони билися. Мандрівникам належить стати свідками кровавою сутички світу дикої природи, ними ж спровокованою. Та ще невідомо, як результати війни відіб'ються на Світовому кліматі, можливо, що наш світ вже ніколи не стане колишнім... Саме це і належить з'ясувати ученим, але інтереси глави експедиції тягнуться декілька далі, настільки глибоко, наскільки це може дозволити собі уява людини.
Рейтинг Фільм Конг: острів черепа (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Мультфільм Мій маленький поні: дружба - це диво
Жанр: для дівчаток, пригоди, фентезі, комедія
Опис: Дія серіалу «Дружба - це диво» відбувається у вигаданій країні під назвою Еквестрія, населеною розумними поні,які мешкали поряд з іншими розумними і безрозсудними істототами.
Еквестрія знаходиться на фэнтезийном світі, де, окрім звичайних тварин, мешкають також дракони, грифони, мантикори і інші фантастичні істоти. Окрім Еквестрії, існують інші, далекі країни, де живуть, наприклад, зебри.
Рейтинг Мультфільм Мій маленький поні: дружба - це диво (2010-2015) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 24.04.2017 в 03:42
Оригінальна назва: Серіал Чуже щастя
Жанр: мелодрама
Опис: Нерозлучні друзі дитинства є основними героями серіалу "Чуже щастя". Марина, зі своєю цілоспрямованістю і яскравістю, не завоювала серце Ігоря. Йому не до вподоби рокова красуня і він полюбив скромну Люсю, із спокійним характером. Але дружба трійки все-таки не розвалилася. З часом стосунки закоханої пари були узаконені, а незабаром народилися діти. Марина на підставі кращої подруги продовжувала часто відвідувати сім'ю. Непомітно пролетіли роки, а Ігор успішно вів бізнес. У родинному житті героїв вітало безхмарне щастя. Подруга з ними не розлучалася. Крім того, вона навіть допомагала наглядати за дітьми. Життя в особистому плані у Марини не задалося. Закоханість в Ігоря залишалася в серці. Раптом у Люсі стали виявлятися ознаки нез'ясовної хвороби: плутанина в голові, забудькуватість, неуважність. Її звільнили з роботи. Проте у лікарів встановити діагноз не виходить. Ігор сильно хвилюється за улюблену дружину і погоджується відправити її до елітного санаторію, вибраного Мариною. Ось тільки обставини стали ще гіршими.
Рейтинг Серіал Чуже щастя (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.04.2017 в 03:33
Оригінальна назва: Серіал Заповіт принцеси
Жанр: Мелодрами
Опис: "Заповіт принцеси" - серіал, що описує події за участю членів справедливого суспільства, держави Сент-Люмьер. Подібне положення справ в соціумі не подобається правителеві Франції, більш того, дратує його. Уряду Сент-Люмьера необхідно в терміновому порядку повернути борг королеві Анрі, який планує узяти маленьку державу під свій контроль, шляхом введення військ.Преоритетом короля Анрі - одруження сина, принца Фелікса на американській дочці мультимілліардера - Алісі. Фелікс має із цього приводу особисту думку. Мета принца - знайти відповідь на питання, яке довгий час було багатовіковою таємницею, його прабабусі. Згідно приданню, портрет зберігає інформацію про місце поховання скрині із скарбами.З метою відшукати родинний скарб, Фелікс заручається підтримкою фахівця детективного агентства. Марія - співробітниця агентства виявляється не просто співвітчизницею, але і давньою родичкою прабабусі Фелікса. Що чекає новоспечених героїв сюжету багатосерійного фільму?
Рейтинг Серіал Заповіт принцеси (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.04.2017 в 03:09
Оригінальна назва: Серіал Готель галіція
Жанр: містика, комедія
Опис: Комедійний серіал "Готель Галіція" - новий проект компанії Кварталу 95, який обіцяє завзятий сюжет і неймовірні пригоди містичних персонажів.
У серіалі Готелі Галіція відмінно поєднуються гумор і фантастика. Як завжди втручання представника потойбічного світу принесе яскравість і драматизм ситуації. Проте в даному випадку, це безумовно буде відбувається в жанрі комедії.
Події відбуваються у Львові. Власник готелю Галіція - Мирон Степанович вмирає в поважному віці. Готель Галіція досить довгий час більше 200 років належить сім'ї покійного. Представники мерії, як стерв'ятники поклали око на готель. Проте незабаром випадково до Львова приїжджає племінник покійного господаря - Андрій. У молодої людини виникли фінансові проблеми і він приїхав попросити у борг у дядечка Мирона, тим самим вирішити свої проблеми. Андрій виявився свідком абсолютно іншої події. Виявилось, що Мирон Степанович заповідав Готель Галіція своєму племінникові Андрію. Правда, сам готель знавав кращі часи, ніж тепер, але все таки земля, на якій знаходиться Готель Галіція є величезною цінністю в центрі міста. Андрій дає добро на продаж готелю співробітникам мерії, як раптом... У справу втручається перший господар готелю, вірніше його примара.
З цієї миті життя Андрія сильно нагадує повний розгардіяш, коли потойбічні особи втручаються в його справи.
Рейтинг Серіал Готель галіція (2017) на сайті: (4.0) Проголосували (2)
0 23.04.2017 в 03:09
Оригінальна назва: Мультфільм Бебі босс(Босс-молокосос)
Жанр: комедія, мультфільм
Опис: Семирічний хлопчисько Тім прекрасно живе зі своїми батьками. Але одного дня в будинку з'являється ще одне дитя. Тім дуже ревниво віднісся до молодшого братика і поводився з ним насторожено. І не даремно. Немовля на ділі виявилося справжнім бізнес акулою. Він ходить в костюмі, носить валізку і любить подвійний эспрессо. Його роботою стає місія по знищенню любові до щенків, щоб збільшити увагу батьків до немовлят. Тім розкриває таємницю цього маленького боса і аби скоріше від нього позбавитися, вирішує йому допомогти.

Весела родинна комедія від творців культового анімаційного фільму «Шрек» не залишить байдужими ні дорослого, ні дитей. Відмінна анімація, цікава сценарна задумка і, звичайно ж, озвучення Федором Бондарчуком головного героя на славу повеселять всіх, хто знайде час на цей фільм. Висока якість режисерської роботи гарантована Томом МакГратом, що зняв раніше «Мадагаскар 1-3», і «Мегамозг».
Рейтинг Мультфільм Бебі босс (Босс-молокосос) (2017) на сайті: (3.0) Проголосували (2)
0 23.04.2017 в 03:09
Оригінальна назва: Фільм Могутні рейнджери
Жанр: бойовик, фантастика, фентезі
Опис: П'ятеро різних підлітки-старшокласників випадково потрапили на таємничий інопланетний корабель. Там вони отримують суперсили і стають Могутніми Рейнджерами. Хлопці думають, що це все просто якась гра і є нереальним. Але коли їх рідному місту Енджел Гроув загрожує інопланетна загроза, підлітки розуміють, що саме вони повинні врятувати його. Лише разом Могутні Рейнджери зможуть здолати неймовірно сильного противника.
Рейтинг Фільм Могутні рейнджери (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.04.2017 в 03:09

« 1 2 3 4 ... 52 53 »