Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Форс-мажори
Жанр: Комедія, Драма
Опис: Старший партнер юридичної фірми «Пірсон-Хардман» Харві Спектр проводить співбесіду на посаду стажиста. Ховаючись від поліцейських, в кімнату заходить Майк Росс, і виявляється більш вдалими всіх інших претендентів. Харві оцінив юнака з непересічним розумом, унікальною ідентичною пам'яттю і здатністю швидко приймати рішення. Інші колеги прийняли його дуже неоднозначно. Проте Майк швидко доводить, що саме такого співробітника і не вистачало «Пірсон-Хардман». Юристи займаються цивільними справами по правопорушенню у фінансовій сфері, і таланти стажиста в поєднанні з досвідом інших творять чудеса.
Рейтинг Форс-мажори (2011) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.07.2018 в 17:14
Оригінальна назва: Леді Баг та Супер-Кіт
Жанр: Мультфільм, Бойовик, Пригоди, Сімейний, Фентезі, Мелодрама
Опис: У звичайній паризькій школі навчаються тринадцятирічні дівчинка по імені Маринет Дюпейн - Ченг і хлопчик, її однокласник, Адріан Агресті. І все б нічого, але вони регулярно перетворюються в могутніх супергероїв, які ведуть боротьбу зі злом на вулицях рідного Парижа. Маринет перевтілюється Леді Баг, а от Адріан стає Супер – Котом. Та є одне але: Маринет закохана в Едріана, а сам Едріан закоханий у Леді Баг. Ось така кумедна ситуація - начебто все просто, але це так складно... В звичайному житті хлопці навіть не припускають хто ховається під масками своїх ідолів. Єдине, що вони знають, так це те, що тільки об'єднавшись, вони зможуть знищити свого головного противника, лиходія, що володіє темними метеликами, поневолюючого всіх місцевих жителів.
Рейтинг Мульт-серіал Леді Баг та Супер-Кіт (2015) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 29.07.2018 в 16:33
Оригінальна назва: Розповідь служниці
Жанр: драма, фантастика
Опис: Відбувається жахлива екологічна катастрофа, через яку гине безліч жителів. Зараз на території США ґрунтується нова держава, називається Гилеад. У країні панує повний тоталітаризм, заснований на біблійних збоченнях. Мета цього навчання - не допустити демографічної ролі та домогтися збереження людського роду. В жертву такої великої мети приноситься свобода і права жінок, які стають буквально рабами, їх головна мета - виводити потомство.
Існує строгий розподіл між жінками та тією роллю, що вона грає в суспільстві. Як тільки вона входить у фертильний вік, стає Служницею. Їй дається певна кількість спроб, щоб завагітніти, інакше вона переходить в розряд Нежінок. Їх завдання - це важкий рабську працю до самої смерті. На чолі держави знаходяться Командори. Саме їхні Дружини мають найбільше прав серед жіночого населення. Кожна обрана виявляється в родині певного Командора, вона народжує дитину, виносить його і піклується в перші місяці життя, після чого віддає своїм панам.
Рейтинг Серіал Розповідь служниці, всі серії (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.07.2018 в 16:28
Оригінальна назва: 1+1= весілля
Жанр: комедії
Опис: Влаштовувати різного роду святкування дуже важка справа. Проте, немає складних завдань для героя цієї стрічки Макса. Він природжений тамада, тому влаштовувати весільні вечірки стало для нього життям, бо нічого кращого робити більше не вміє. Чоловік спостерігає за тим, щоб кожна людина з персоналу робила свою справу від душі, не с під палиці. Але з часом вимальовується маленька проблема - прогрес постійно рухається у перед, а Макс не молодшає, йому стає важко приймати технічні можливості, особливо, коли вони почали втручатися у спілкування між людьми. Текстові повідомлення дуже зручно, але автозаміна починає усе псувати та завдяки їй, чоловік потрапляє у різні халепи. Бідолашний Макс на собі відчув, як можна вляпатися, навіть у непередбачувану мить.
Рейтинг Фільм 1+1= весілля (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.07.2018 в 16:11
Оригінальна назва: Легенда Карпат
Жанр: драми, історичні, пригоди
Опис: Головний герой історії простий хлопчик з жебручої сім'ї, який бачачи всі страждання суспільства, а головне рідних пообіцяв, що як тільки змужніє, стразу постарається виправити несправедливу ситуацію. Минав час і герой, на ім'я Олекса Довбуш, виріс, він розумів, що застосовуючи правильні вчинки та доводи, неможливо перемогти сильних світу цього. Тих, хто, маючи все, не бажає перейматися стражданнями простого люду. У той час поки одні шикували дозволяючи собі будь-які бенкети та задоволення, інші вмирали, і позбавляли себе життя з-за голоду і неможливості дати своїм нащадкам майбутнього. Бачачи всю цю жорстокість і несправедливість, герой вирішив стати захисником суспільства, невидимим солдатом, що веде бій з буржуями. Зібравши свою невелику банду, герой, починає вести свою протизаконну діяльність, але спрямовану на благо простого люду. Тепер він розбійник, що краде гроші й цінності у багатих і віддає бідним. Так зможе лише один маленький непримітний чоловік змінити ситуацію у великій країні?
Рейтинг Фільм Легенда Карпат (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.07.2018 в 13:51
Оригінальна назва: Західний світ
Жанр: фантастика, трилер, вестерн
Опис: Багатії, що нудьгують, які наситилися всілякими розвагами, можуть дозволити собі відпочити в парку-атракціоні, стилізованому під Дикий Захід. В ньому все, починаючи від ранчо з фермами та закінчуючи шерифом і розбійниками, нагадує давню епоху освоєння американських земель. Історичні декорації, андроїди, відрізнити від людей і упевнені, що такими є, все це робить парк відвідуваним. Адже з бездушними роботами можна особливо не церемонитися. І хоча насильство і побиття експонатів в парку не вітається, ніхто за це серйозно не покарає. Ось і внадилися на «дикий захід» всякі садисти та негідники, які бажають реалізувати свої мерзенні потреби та бажання. Кожен може проявити себе, стати жорстоким злочинцем або жертвою, вступати в бійки й насолоджуватися всевладдям. У цьому світі живе дівчина Долорес, переконана, що вона жива людина, як і все навколо. Вона живе з батьком на ранчо, куди одного разу нападе приїжджий, тобто відвідувач парку разом з бандитом-андроїдом.
Рейтинг Серіал Західний світ, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.07.2018 в 13:39
Оригінальна назва: Левина варта
Жанр: Мультфільм, Пригоди, Сімейний
Опис: Герой мультиплікаційного серіалу є добре відомий персонаж мультфільму "Король Лев", сами син Короля Симби - малеча Кайон. Одного разу, під час прогулянки з друзями, він несподівано для усіх рикнув. Виявилося, малеча володіє магічними здатностями предків. Своїм громовладним ричанням, йому підвладні різноманітні дива, такі як знести дрімучий ліс, який перешкоджає йому. Батько пояснив синові, що володарі "ричання предків" мають забов язання створювати левову гвардію та робити усе, щоб захистити рідний прайд. Але левеня не товаришував з представниками свого виду. До складу його війська увійшли тварини, які за натурою не біли воїнами - медоїд Банга, Фулі - гепард, велетень Бешти та птаха Оно. Чи зможе сміливе левеня здолати незгоди, коли поруч такі товариші?
Рейтинг Мульт-серіал Левина варта, всі серії (2016) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.07.2018 в 13:25
Оригінальна назва: Патрік Мелроуз
Жанр: драми
Опис: Герой серіалу - молодий хлопець з аристократичної англійської сім і Патрік Мелроуз. Він звик отримувати від життя усе чого заманеться й навіть більше. Пристрастю є алкогольні напої, наркотичні речовини та авантюрні вчинки, на які наважиться лише людина його статуту. Багато людей заздрить його життю, де гроші не мають ні якого значення. У той же час Патрік холостяк, а значить дівчата бажають вийти за нього заміж, бо як їм здається, життя перед ними відкриється казкове. Але дитинство хлопця було тяжким, тому кожна наступна пляшка горілки, позначена загоїти рани минулого. Сумнівних ліків стільки багато, що Патріку стає кожного дня складніше відрізнити реальність від вигадки.
Рейтинг Серіал Патрік Мелроуз (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 29.07.2018 в 13:04
Оригінальна назва: Секс-контроль
Жанр: Комедія
Опис: Батьки завжди опікують своїх улюблених дітей і намагаються зробити все так, щоб діти не змогли зробити помилку. Але, що ж робити, якщо діти думають, що вони вже дорослі та хочуть поступати так, як їм це подобається? Підлітки закінчують школу і зовсім скоро у них буде випускний. Дівчата радіють і вже думають, що будуть робити, коли стануть остаточно дорослими. Вони прагнуть подорослішати, зовсім не замислюючись про те, до чого це може призвести. Чим ближче випускний, тим більше дівчата замислюються про те, як саме вони його відсвяткують. І ось вони вирішують в цю ніч втратити те єдине, що у них є і стати повноцінними жінками. Та плани можуть змінитися у будь-який момент. Адже зовсім скоро станеться те, що назавжди змінить їх життя. І станеться це тоді, коли батьки дівчат дізнаються про плани своїх дочок. Тоді вони постараються зробити все можливе для того, щоб уберегти дівчат від того, що може зіпсувати їх життя. І як би не було складно, цього вони точно не допустять. Але, чи насправді батькам вийде не допустити того, чого вони так сильно не хочуть?
Рейтинг Фільм Секс-контроль (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 28.07.2018 в 20:13
Оригінальна назва: Кролик Петрик
Жанр: Комедія, Пригоди, Сімейний, Фентезі
Опис: Десь недалеко від природних, не займаних людською цивілізацією масивів розкинулося маленьке провінційне містечко. Тут живе фермер та його родина. Вони займаються підсобним господарством, тому і вибрали таке усамітнене життя, подалі від міської метушні. Багато років вони вирощують смачні коренеплоди та культурні рослини. Про це знають всі, включаючи дрібних лісових злодюжок і польових пустунів. Звірятка частенько навідаються до фермера в гості й отримують за це непогану терпку. Багато хто вже згинули в капкани або, вибравшись, навік забули сюди дорогу. Багато, але не він.
Хоробрий кролик обожнює пригоди та моркву пана фермера. Він готовий ризикнути життям заради ласощів. Все йому здається таким смачним, що відірватися від видобутку немає сил, але ось біда! Маленький пустун зовсім забув про те, що фермер не тільки славиться своїми посадками, але і влучною стрільбою. Не бажаючи ділитися свіжим урожаєм, він оголошує війну тваринам. Всі кролики розбіглися по норах. Всі крім Пітера, який тільки радий провести час весело і з користю! Його пригоди будуть яскравими.
Рейтинг Мультфільм Кролик Петрик (2018) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 28.07.2018 в 19:59

« 1 2 3 4 ... 103 104 »