Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: Ніколи не буває пізно
Жанр: Мелодрами
Опис: «Ніколи не буває пізно» - новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого знаходиться молода жінка. Для неї завжди на першому місці була сім'я. Це було те, що вона по-справжньому цінувала. І вона намагалася насолоджуватися кожним прожитим моментом. Вона намагалася організувати такі умови у будинку, щоб її чоловік був завжди задоволений. У неї було багато заздрісників, які не упускали можливості сказати, що ідеальних жінок не існує. Багато придивлялися до неї, намагалися знайти вади. Однак чоловік завжди був задоволений і хвалив її за ідеальність. В очах інших чоловіків головна героїня завжди викликала повагу. Але одного разу все змінилося. Після стількох років спільного життя і, здавалося б, щасливого шлюбу головна героїня несподівано дізнається, що чоловік їй зраджував.
Рейтинг Серіал Ніколи не буває пізно (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:11
Оригінальна назва: Опікун
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Ольга Ніколаєва трудиться в слідчому відділі РОВД, де є начальником у званні майора. Хитра і цілеспрямована молода жінка, дуже сильна і тверда. Але їй складно знайти щастя в особистому житті – багато чоловіків бояться її як вогню. Мати турбується за долю своєї єдиної дочки і, мріє понянькати онуків, намагається хоч якось вплинути на неї. Тим часом на службі до рук Ольги потрапляє справа o розкраданні цінних речей з могили генерала Мещерякова, відомого своєю участю в російсько-турецькій війні. Вкрадене уявляє виняткову історичну цінність, і відшукалися люди, які бажають нажитися на раритетах минулого.
Рейтинг Серіал Опікун (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:05
Оригінальна назва: Пошта
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: У центрі сюжету серіалу звичайне відділення української пошти. Головними героями є співробітники даного поштового відділення. Щодня вони сумлінно виконують свою роботу. Приймають замовлення на відправку листів, розносять посилки за адресами і просто допомагають людям, які потребують підтримки. В колективі пошти є багато молодих співробітників. Для них все тільки починається, більш досвідчені працівники з радістю допомагають і навчають колег. Часом, тільки поштовий кур'єр здатний підтримати одиноких людей похилого віку або надати першу медичну допомогу. Головним героям належить багато чому навчитися в процесі роботи.
Рейтинг Серіал Пошта (2019) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 09:01
Оригінальна назва: Капітанша
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Олександра - дівчина з багатої сім'ї, батьки якої гинуть в автокатастрофі. Опіку над дівчиною оформляють її найближчі родичі з села — рідний дядько Микола і його дружина Катерина, яка сподівається розбагатіти за рахунок спадщини осиротілої племінниці. Дівчина мріє скоріше вирватися з дому своїх опікунів і готується до вступу в художній коледж, але доля розпорядиться інакше — її чекають моря і далекі плавання, нові зустрічі і гіркі потрясіння...
Рейтинг Серіал Капітанша всі серії (2017-2019) на сайті: (1.0) Проголосували (1)
0 20.10.2019 в 08:57
Оригінальна назва: Серце слідчого
Жанр: Мелодрами
Опис: Варварі Родіонової доводиться займатися розслідуванням розбійного нападу на фінансову установу. Зловмисники діяли зухвало, відчувався кримінальний «професіоналізм». Протягом декількох хвилин їм вдалося забрати велику суму, і практично безперешкодно сховатися з місця скоєного злочину. У розпорядженні головної героїні тільки записи камер відеоспостереження. Однак, вони є слабкою підмогою. Грабіжники були в масках. Родіонова багаторазово аналізувала мізерну інформацію, усвідомлюючи, що не має можливості ефективно зайнятися розслідуванням.
Рейтинг Серіал Серце слідчого (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 08:47
Оригінальна назва: Пізнє каяття
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Міла давно залишила марні спроби розбурхати недолугого чоловіка, абсолютно не вміє заробляти. Вона із задоволенням юркнула б під крильце до дбайливого коханця Томаша, чоловікові забезпеченому і заповзятливому, правда є стримуючий фактор — дочки Кіра з Лікою. Життя іншого сімейства - Анни з сином Сергієм, грунтується на очікуванні дива: повернення зниклого в Афгані глави сімейства. Історія стає зовсім заплутаною і сумною, коли з'ясовується: Сергій з Кірою очікують дитину. Тільки ось майбутнім батькам по 16 років...
Рейтинг Серіал Пізнє каяття (2014) на сайті: (5.0) Проголосували (1)
0 20.10.2019 в 08:39
Оригінальна назва: Коли повертається минуле
Жанр: Драми, Мелодрами
Опис: Надія занадто пізно дізнається, що батько у маленького сина – злочинець, заплямував руки в декількох вбивствах. Вона захищає дитину від правди і каже йому, що його тато був альпіністом і загинув під час чергового сходження на вершину гори. Ваня цілих одинадцять років вірив розповідям мами, поки його батько раптом не опиняється на порозі будинка. Андрій повинен був вийти з в'язниці набагато пізніше, але його амністували і звільнили з-під варти. Тепер він має намір навчити сина уму-розуму, а хлопчик всіляко прислухається до свого батька. B підсумку Ваня б'є задираку-однокласника, проявляє хитрість і навіть збирається c татом на свою першу справу. Надя налякана не на жарт.
Рейтинг Серіал Коли повертається минуле (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 20.10.2019 в 08:24
Оригінальна назва: Серіал Кохання проти долі
Жанр: Мелодрами
Опис: Вельми успішна сім'я Йорюкхан займається гранатовим бізнесом. Справи у них йдуть успішно, у них багатий маєток. Проте з цим багатством є теж проблеми. Єдиний дорослий син Кахраман бере собі в дружину красуню Дефне і дуже хоче аби його дружина народила йому сина. Проте молода дружина перенесла автомобільну аварію, після якої вона не може виносити дитину. Всі зусилля, які молоді люди прикладають не приносять успіху. Молода жінка входить в стан депресії і відчаю. Тоді ситуаціЮ бере в свої руки мама сина. Вона вирішила підібрати їм сурогатну матір для їх дитини. Перебираючи на цю роль різних кандидаток, вона зупиняється на юній, простій дівчині з нижніх шарів суспільства Еліф, що дуже потребує грошей для оплати адвокатських послуг із звільнення своєї матері. Еліф за певну суму грошей погоджується стати сурогатною матір'ю для молодої пари Йорюкханов. Ось і тоді почнуться складнощі в долях кожного з них. Що чекає кожного з них на життєвій дорозі - наш глядач взнає проглянувши всі серії цього мелодраматичного фільму.
Рейтинг Серіал Кохання проти долі, всі серії, українською (2017) на сайті: (4.3) Проголосували (1115)
0 13.10.2019 в 23:02
Оригінальна назва: Моє чуже життя
Жанр: мелодрами
Опис: Мехмет Емір, спадкоємець величезного багатства, зустрічається з молодою дівчиною з бідної сім'ї. Але батько проти такого союзу і всіляко перешкоджає закоханим. Юсуф домагається свого, але дівчина вже вагітна і готова народити спадкоємця. Тоді багач забирає народжену позашлюбну дитину та відправляє її на виховання в сім'ю свого слуги.
Минуло двадцять років. Сім'я Іліаса живе на околиці Стамбула в тяжкому становищі. Глава сім'ї не в змозі утримувати свою меркантильну дружину, служницю і непрацюючу дочку. Надією на допомогу для сім'ї, стає дочка друга Бахар, яка готова працювати заради добробуту сім'ї. Але дівчина мріяла про освіту, а не про роботу продавщиці.
Одного разу в будинок до Іліасу приїжджає старий Юсуф. Він невиліковно хворий і перед смертю вирішив покаятися перед своїм рідним сином. Він розповів Мехмету про дівчинку, яку двадцять років тому таємно вивіз і віддав на виховання в чужу сім'ю. Але казати ім'я та її місцезнаходження не став, так як хотів сам повернути онуку в сім'ю. Нуран, прийомна мати Бахар, не готова віддати дівчина, адже з її від'їздом вона втратить щомісячні виплати. У гніві жінка вбиває старого і ховає його труп. Таємниця вмирає разом з Юсуфом, а зажерлива Нуран готує підступний план, який допоможе її сім'ї розбагатіти і назавжди забути про бідність.
Рейтинг Серіал Моє чуже життя, всі серії (2018) на сайті: (4.2) Проголосували (541)
0 13.10.2019 в 18:55
Оригінальна назва: ТБ-шоу Руйнівники міфів \ Руйнівники легенд
Жанр: Пізнавальні
Опис: «Руйнівники легенд» (англ. MythBusters) - американська науково-популярна телепередача на каналі Discovery Channel. Передачу ведуть фахівці із спецефектів Джеймі Хайнеман і Адам Севідж, що використовують свої навики і досвід для експериментальної перевірки різних байок, чуток, міських легенд і інших породжень популярної культури. Зйомки передачі зазвичай проходят в області затоки Сан-Франциско.
Провідні передачі - Джеммі Хайнеман і Адам Севідж. Вони є противополежними один до одного. Джеммі - серйозний морж з вусами, а Адам - веселий рудий клоун, який весь час розігрує Джеммі. Пізніше в передачу додали ще три молодих ведучих - Кері Байрон, Торі Блечи і Гранд Імахара. Вони проводять експерименти паралельно з Джеммі і Адамом, що також додає цікавості програмі.
Рейтинг ТБ-шоу Руйнівники міфів \ Руйнівники легенд, всі випуски (2003-2016) на сайті: (4.8) Проголосували (17)
0 10.10.2019 в 17:58

« 1 2 3 4 ... 125 126 »