Дивитися фільми онлайн в хорошій якості


Оригінальна назва: The Dark World
Жанр: бойовики, пригоди, фентезі
Опис: В основі сюжету другій частині під назвою "царством темряви", лягли популярні американські комікси про неймовірні пригоди бога Тора, який раніше потрапляв на Землю, позбавлений своєї сили і безсмертя. Раніше він здобув перемогу в боротьбі зі своїм названим братом Локі і по праву повернув собі трон Асгарда. Проте в далекому світі Богів його обтяжує розлука з коханою Джейн, яка залишилася на Землі. Проходить час, і мирні дні Асгарда закінчуються, поступаючись місцем новій загрозі. Мова йде про стародавньго ворога Малеките, який сильніше самого Одіна, оскільки володіє силою Ефіру, сила, яка здатна перетворити все навколишнє в темну матерію. Дуже давно Малекіта вже хотів знищити Дев'ять світів, щоб стати єдиним володарем світу Хаосу. Тоді батько Одіна Бер зміг здобути перемогу, яку тепер необхідно здобути Тору - нашому головному герою і спасителю.
Рейтинг Фільм Тор 2: Царство темряви (2013) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 24.06.2019 в 10:15
Оригінальна назва: Billionaire Boys Club
Жанр: біографії, драми, трилери
Опис: Основні події розгортаються в американському Лос-Анджелесі у вісімдесяті роки минулого століття. Тут група молодих людей намагається стати знатними мільярдерами. В їх клубі судилося опинитися лише обраним людям, які готові провернути аферу, яка залишиться в історії, як махінація з великими грошима цілого століття. Наші герої налаштовані дуже серйозно приміряти на собі звання багатих людей не тільки великого міста, але і всієї планети. Їх не лякає той факт, що в гонитві за великими грошима доведеться грати зі смертю. І в цій дуелі не завжди можна опинитися на висоті, іноді можливо втратити життя.
Рейтинг Фільм Клуб мільярдерів (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 14:02
Оригінальна назва: Wildling
Жанр: жахи, фентезі
Опис: В епіцентрі подій опиняється дівчина Анна. У цій сазі їй всього 16 років. Але, за цей час вона жодного разу не показувалася на людях. Вона жила в маленькому лісовому будиночку за замкненими дверима. Така манера життєдіяльності дівчини була пов'язана з її трохи неадекватним батьком. Вся справа в тому, що він з малих років залякав її казками про диких чудовиськах в сутінках, які мешкають в лісі.
Одного разу Еллен і її брат Рей, якому виповнилося тільки шістнадцять років, прогулювалися лісом. Вони натрапили на невеликий будиночок, в якому і виявили Аню. Шериф і її брат привезли дівчину в місто. Тут вона поступово почала забувати про казки про монстрів, які розповідав їй батько. Вона знайшла нових друзів і почала звикати до міського життя. Ось тільки юна леді ще не припускала, що розповіді про чудовиськ, насправді можуть виявитися правдивими.
Рейтинг Фільм Сага про чудовисько. Сутінки (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:56
Оригінальна назва: Office Uprising
Жанр: комедія, жахи, бойовики
Опис: Сюжет цікавого фільму жахів з елементами комедії розгортається в одному з офісів великій, успішній компанії, що займається створенням і продажею зброї. Глава корпорації в особі самовпевненого і жадібного керівника жадає тільки процвітання і успіху своєї компанії, а тому мріє, щоб його співробітники усього себе віддавали роботі. Власне тому він організовує створення особливо енергетичного напою для своїх працівників. І дійсно випивши цю рідину у працівників, підвищується ефективність і непереборне бажання працювати, проте незабаром у них почалися спостерігатися побічні дії цього напою. Вони стали агресивними готовими розірвати будь-кого хто стане у них на шляху. Загалом, відтепер працівники справжні ніким не контрольовані психопати, від яких не так-то просто сховатися.
Рейтинг Фільм Офісне свавілля (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:48
Оригінальна назва: Loving Pablo
Жанр: біографії, драми, кримінальні
Опис: Дана картина є біографічною стрічкою про найвпливовішого наркобарона двадцятого століття. Навколо Пабло Ескобара крутилися солідні гроші, жінки, влада і наркотики. Він вже давно пройшов шлях від хлопчиська до впливового барона Медельїнського наркокартелю. Чоловік тримав у своїх руках всю Латинську Америку. Він міг дати гроші будь-кому, будь то суддя, поліцейський або політичний діяч. І ось, він спрямував свій погляд на США. І в цей самий момент наркобарон зустрічається з чарівною телеведучою і журналістською, яку звуть Вірджинія Вальєхо. Ця зустріч перегорнула все життя Ескобара з ніг на голову. Він ніколи не думав, що закохається буквально з першого погляду, немов малолітній хлопчисько.
Рейтинг Фільм Ескобар (2017) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:40
Оригінальна назва: Hulk
Жанр: бойовики, фантастика
Опис: У першій частині, Девід Беннер винаходить якийсь препарат і збирається його випробувати на людях, але дозволу на це не отримує. Тоді він зважується на божевільний вчинок-випробує його на собі. Коли після цього сміливого експерименту у нього народжується син, названий Брюсом, в його розвитку виявляються відхилення. Намагаючись захистити сина від розлюченого батька, дружина сама стає його жертвою. Девід потрапляє до в'язниці за ненавмисне вбивство. Брюс підростає, дитинство у нього безрадісне. Подорослішавши, він теж віддає себе науці і одного разу під час проведення експерименту потрапляє під вплив гамма-променів. Ця фатальна випадковість сприяє його перевтіленню в монстра Халка. Тим часом батько, відбувши термін, виходить з в'язниці.
Рейтинг Фільм Халк (2003) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:32
Оригінальна назва: The Incredible Hulk
Жанр: бойовики, фантастика
Опис: У другій частині стрічки, Халку доводиться весь час ховатися. Адже його почала переслідувати армія США. Він знаходиться в Бразилії і розмірковує над тим, як повернути все назад і стати звичайною людиною. Коли він спробував провести експеримент, то його чекала невдача. На його слід вдається вийти військовим. Головним серед них був генерал Росс. Щоб зловити Беннера, відправляють загін, який призначений для особливих випадків. Головним у цій групі призначають майора Блонського. При захопленні, весь загін гине, крім одного. Їм є Блонський. Йому вдалося вижити завдяки тому, що він заздалегідь ввів новий особливий препарат. Одного разу майор втрачає над собою контроль. Він погрожує доктору Стернсу пістолетом. Якщо той не виконає його вказівку, то загине.
Рейтинг Фільм Неймовірний Халк (2008) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 13:27
Оригінальна назва: Beast of Burden
Жанр: Бойовики
Опис: Шон Хаггерті працює на відоме злочинне угруповання в області наркотиків. Наркокартель постачає героя "небезпечного завдання" новими замовленнями протягом вже декількох років. Але він постійно висить на волосині від проблем із законом, адже його можуть обчислити правоохоронні органи і сховати за грати. В цей самий момент він вирішує вийти з бізнесу і повідомляє про це своєму босові. Чоловік вирішує зав'язати з життям "тварини", на якому постійно возять величезні вантажі.
Його бос, пропонує йому останнє завдання, і в разі успіху, чоловік може вийти з криміналу. А все, що потрібно зробити Шону-це перевести на літаку солідну партію наркотиків з Мексики в США. На все у нього рівно добу. І ось, перебуваючи в кабіні "Сессни", чоловік не один раз переосмислив все своє життя. На нього полюють, як федерали, так і конкуруючі наркокартелі.
Рейтинг Фільм Небезпечне завдання (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 08:29
Оригінальна назва: Escape Plan 2: Hades
Жанр: Бойовики
Опис: У другій частині Рей Бреслін знову отримує виклик з приводу своєї профпридатності. На цей раз йому потрібно підготувати втечу для свого колеги, якого запроторили до самої міцної в'язниці світу. Команда Рея займається зломом всіляких охоронних систем. Для них немає не переборних перешкод. У його плани з порятунку напарника не входив той факт, що охорона в'язниці - це єдина комп'ютерна система.
Це не просто виклик, а особиста образа. І чоловік починає готуватися з особливою ретельністю. Прораховані всі нюанси і можливі шляхи відходу в разі провалу. Але, він про це навіть не хоче думати, адже впевненості Бресліна і його бравим співробітникам може позаздрити будь-який загін елітних спеціальних військ Збройних сил.
Рейтинг Фільм План втечі 2 (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 08:22
Оригінальна назва: Adrift
Жанр: фантастика, трилери, драми
Опис: Під час відпустки заможний юрист знайомиться з дівчиною і, захопившись нею, пропонує морську подорож на круїзній яхті. Незважаючи на попередження синоптиків про насування урагану в південній частині океану закохана парочка, забувши про запобіжні заходи, насолоджується плаванням. Зненацька налетів та вітер та зірвав антену, коротке замикання виводить з ладу рацію, а сильний шквал виводить з ладу систему управління та навігації. Величезні хвилі кидають втрачене судно в океані, щоразу погрожуючи його перевернути.
Переживши морську стихію, герої потрапляють у ситуацію, коли відчай стає сильнішим за бажання вижити. Між закоханими спалахує сварка, в яхті виявляється пробоїна, вижившит та дрейфуючих в човні людей атакують хижаки. Залишається тільки зібрати в собі сили, здатність раціонально мислити і придумати засіб перемогти природу.
Рейтинг Фільм У полоні стихії (2018) на сайті: (0.0) Проголосували (0)
0 23.06.2019 в 08:10

« 1 2 3 4 ... 119 120 »