Всі фільми » Жанр: Біографічні » Фільм "Ван Гог. На порозі вічності" (2018) українською

Фільм "Ван Гог. На порозі вічності" (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: At Eternity's Gate
Рік випуску: 2018
Жанр: біографії, драми
Режиссер: Джуліан Шнабель
У ролях знімались: Віллем Дефо, Руперт Френд, Оскар Айзек, Мадс Міккельсен, Матьє Амальрік
Опис: Знаменитий нідерландський художник Ван Гог довго не міг домогтися визнання в творчому світі. З юних років він був буквально одержимий мистецтвом, але хотів не просто писати картини, а саме змінити світ. Своїми творами він намагався достукатися до людей, показати всі сторони непростого життя. Вінсент прекрасно усвідомлював, що його шлях буде важким, наповненим всілякими труднощами і протиріччями, але прийняв рішення йти до кінця. В кінці 80-их років XIX століття Ван Гог прибуває в Париж в надії на краще життя, але стикається з серйозними проблемами. Грошей ледь вистачає на початкові потреби, які в такому дорогому місті буквально таять на очах. Вінсенту доводиться перебиватися випадковими заробітками, а брат Тео намагається продати хоча б одну роботу художника. Сучасне суспільство не приймає живопис Ван Гога, йому складно достукатися до упередженої публіки, але, незважаючи на труднощі, він не збирається змінювати свій індивідуальний стиль. Переживаючи постійні невдачі, художник упевнений, що талант йому дарував Бог, але його роботи оцінять тільки після його смерті. Суспільство не розуміє його мистецтво, а те, яке зможе поглянути на картини іншими очима, ще не народилося. На французьких вуличках Ван Гог знайомиться зі своїм колегою, успішним художником Полем Гогеном, з яким вважає за краще проводити довгі вечори за світською бесідою і склянкою міцного абсенту. Не було ні однієї теми, що вони не торкнулися в розмові, але головна проблема творчої людини - це покликання та любов публіки. Вінсент вірить, що через багато років його картини стануть справжніми витворами мистецтва, а він назавжди залишиться на порозі вічності.
Категорії: Біографічні, Драми
Рейтинг на сайті: (3.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 6926 | Додано: 14.04.2019
Поділитися посиланням на фільм Фільм "Ван Гог. На порозі вічності" (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм "Ван Гог. На порозі вічності" (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Фільм "Ван Гог. На порозі вічності" (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar