Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Відділ 44, всі серії (2015) українською

Серіал Відділ 44, всі серії (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Відділ 44
Рік випуску: 2015
Жанр: кримінал, детектив
Режиссер: --
У ролях знімались: Володимир Дощук, Ігор Шкурін, ВладімірДяченко, Анатолій Степаненко У ролях: Сергій Калантай, Ірина А
Опис: У захоплюючому кримінальному телесеріалі «Відділ 44» мова піде не про вуличних поліцейських, які день і ніч готові ганятися за злочинцями, герої представленого фільму використовують в своїй роботі не силу, а сірі клітини головного мозку. Елітний відділ, що займається особливо важливими злочинами, працює в своєму офісі. У них є все - від простого калькулятора, до комп'ютера останньої моделі, агенти можуть стежити, не виходячи з офісу за будь-якою людиною. В них немає спеціальної форми, і звань, герої просто виконують свою роботу, вистежуючи злочинця, і коли повністю упевнені в його винності, пускають в хід силу.
Від цих хлопців не удається сховатися жодному злочинцеві, адже лиходії навіть не помічають, що за ними стежать, оскільки людський чинник в стеженні відсутній. Це найсучасніша служба, що відрізняється чесністю, і компетентністю. Працюючи в повну потужність, головні герої не створюють поблажок нікому, у тому числі і собі. Діючи завжди в рамках закону, вони є прикладом для багатьох захисників правопорядку.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.8) | Проголосували (9) | Переглядів: 10016 | Додано: 01.03.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Відділ 44, всі серії (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1


Для вибору серій, використовуйте меню у лівому верхньому кутку плеєра

Плеєр 2


СЕРІЇ 1-100Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Відділ 44, всі серії (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Відділ 44, всі серії (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar