Всі фільми » Жанр: Бойовики » Фільм Піднесення Юпітер (2015) українською

Фільм Піднесення Юпітер (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Піднесення Юпітер
Рік випуску: 2015
Жанр: бойовики, пригоди, фантастика
Режиссер: Енді Вачовскі, Лана Вачовскі
У ролях знімались: Міла КунісЧеннінг ТатумШон Бін
Опис: З вигляду Юпітер Джонс звичайна дівчина, яка працює простий прибиральницею. Дівчина самотня, їй не щастить з молодими людьми. Єдиним її порятунком є сон, саме тоді вона знаходить спокій і умиротворення, їй бачаться яскраві зірки. І це не даремно, насправді вона є важливою ланкою на одній планеті і незабаром їй належить зустрітися з її мешканцями. Її звичне життя перекинулося, дівчину хотіли вбити якісь незнайомі люди. Причину такого жорстокого поводження вона так і не дізналася і приготувалася піти в інший світ. Але її врятував молодий чоловік Кейн, який прибув зі спеціальною місією на Землю. Він повідав Юпітер свою історію і розповів про її важливе призначення.
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 1480 | Додано: 24.04.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Піднесення Юпітер (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Піднесення Юпітер (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Піднесення Юпітер (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar