Всі фільми » Жанр: Фантастика » Фільм Вартові Галактики 2 (2017) українською

Фільм Вартові Галактики 2 (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Фільм Вартові Галактики
Рік випуску: 2017
Жанр: Бойовики. Пригоди. Фантастіка.
Режиссер: Джеймс Ганн
У ролях знімались: Кріс Пратт, Зої Салдана, Дейв Батіста, Бредлі Купер, Він Дізель, Майкл Рукер, Карен Гиллан, Шон Ганн
Опис: Відчайдушні головорізи не покидають спроб розгромити Галактику і Всесвіт в цілому. Їх чекає черга найнебезпечніших випадків у всій історії. У минулому вони називають себе володарями Галактики, покликаними керувати всіма мешканцями простору. Проте, справжні герої знають, що цьому не бувати.

Головнокомандуючий - Зоряний Лорд, разом зі своїми послідовниками - Вартою Галактики, прагнуть зруйнувати підступні задуми своїх ворогів. Вони не дозволять поставити світ під загрозу і зроблять усе, аби небезпека минула. Опір злих помислів і добрих сил продовжується. Проте, Варта Галактики починає війну не лише з ворогами, але також зі своїми одноплемінниками. В цей же час у союзників з'являється злий ворог, ніким не бачений раніше. Він є машиною для вбивств, йому підвладні злі сили і друзі темної сторони. Масові протистояння на просторах Всесвіту породжують велику агресію, тим самим розвиваючи повномасштабну катастрофу. Відважні герої повинні зупинити вторгнення, яке всіма силами прагне поневолити Всесвіт. Чорну сторону очолює щонайпотужніший з ворогів, який не має звички задаватися без бою, тим самим продовжуючи вести оборону і настання одночасно.
Категорії: Фантастика
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (24) | Переглядів: 18386 | Додано: 14.05.2017
Поділитися посиланням на фільм Фільм Вартові Галактики 2 (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Плеєр 2

Плеєр 3

Плеєр 4

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Вартові Галактики 2 (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Вартові Галактики 2 (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar