Всі фільми » Жанр: Жахи » Незнайомці: Жорстокі ігри (2018) українською

Незнайомці: Жорстокі ігри (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: The Strangers: Prey at Night
Рік випуску: 2018
Жанр: Жахи
Режиссер: Johannes Roberts
У ролях знімались: Крістіна Гендрікс, Бейлі Медісон, Мартін Гендерсон, Деміен Маффей
Опис: «Незнайомці: Жорстокі ігри» - новий фільм жахів від американських майстрів жанру. Події картини розгортаються навколо звичайної американської сім'ї, яка має значні фінансові труднощі. Герої змушені продати свій рідний дім, адже виплачувати іпотеку вони вже не в змозі. Сім'я тепер змушена жити в трейлерному парку, по крайній мірі, до тих пір, поки у глави сім'ї не з'явиться можливість зайняти високооплачувану посаду, на яку він так розраховує. Прибувши на нове місце проживання, герої влаштовуються в невеликому трейлері. Насамперед, що впадає до уваги, це неймовірна тиша. Невже в трейлерному парку живуть тихі і порядні люди. Але тиша змінюється гучним стуком у двері посеред ночі. На порозі виявляється дивна дівчина. Не встигнувши запросити дівчину всередину трейлера, герой втрачає непрохану гостю з уваги. З цієї події в житті героїв починається найдовша і жахлива ніч.
Категорії: Жахи
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 134 | Додано: 21.07.2020
Поділитися посиланням на фільм Незнайомці: Жорстокі ігри (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


--

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Незнайомці: Жорстокі ігри (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: aaukro. Також якщо Незнайомці: Жорстокі ігри (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до aaukro.

Всього коментарів: 0
avatar