Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Скарбниця життя, всі серії (2018) українською

Серіал Скарбниця життя, всі серії (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Скарбниця життя
Рік випуску: 2018
Жанр: мелодрами, серіали
Режиссер: Олександр Ітигілов
У ролях знімались: Ксенія Ніколаєва, Антон Соколов, Андрій Ісаєнко, Павло Баршак
Опис: Дев'яності роки стали дуже складними і переломними для багатьох радянських людей. Не стала винятком з цього правила і сім'я Савчуків. Молодший син Марії та Степана двадцятирічний хлопець Олександр змушений звільнитися з заводу і шукати для себе інше заняття. Після деяких пошуків йому вдається влаштуватися в кооператив, діяльність якого згодом виявляється сумнівною. Цей кооператив причетний до цілої серії квартирних крадіжок, розслідувати які доручено Павлу, рідного брата Сашка. Незважаючи на те, що Саша до цих крадіжок не є причетним, Павло ставиться до нього не найкращим чином. Однак для цього у нього є своя причина. Ще під час роботи на заводі Саші сподобалася славна дівчина на ім'я Оксана, яка працювала там же медсестрою. Одного разу він навіть врятував дівчину від хуліганів, які напали на неї на вулиці. Він вже має намір зустрічатися з дівчиною, яка здається до нього небайдужої, але раптово у відносини встряє Павло. Йому вдається зачарувати дівчину і незабаром він на ній одружується. Це стає приводом для того, що між братами виникає справжня ворожнеча. Тим часом здоров'я Марії погіршується – у неї загострюється астма. Лікарі радять змінити їй місце проживання та виїхати, як мінімум, за місто. На новому місці Саша збирається створити власний бізнес.
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 7110 | Додано: 24.04.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Скарбниця життя, всі серії (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Для вибору серій, використовуйте меню у лівому верхньому кутку плеєра
Серіал можна подивитися на youtube

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Скарбниця життя, всі серії (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Скарбниця життя, всі серії (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar