Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал "Між нами, дівчатами", всі серії (2015) українською

Серіал "Між нами, дівчатами", всі серії (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Між нами, дівчатами
Рік випуску: 2015
Жанр: комедія, серіал
Режиссер: Олексій Кирющенко
У ролях знімались: Юлія Меньшова, Мітя Лабуш, Наталія Скоморохова, Галина Петрова
Опис: Семиозерськ - провінційне місто, в якому проживає три пані, про яких і піде мова. Молодша з них - Олеся, їй 21 рік і вона вчиться в художньому. Її матері Олені 45 і вона начальник в будівельній компанії. Її бабусі Іраїді Степанівні 65 і вона професійно виконує народні романси. У всіх три одна біда - вони без чоловіків. У бабусі чоловік вже давно помер, матір - десять років як розучена, а у Олесі теж не все гладко. Лише зараз у неї з'явився більш-менш серйозний і приємний хлопець, але вона про нього нікому зі своїх домашніх не говорить. Ймовірно, Олеся б і продовжувала тримати це у таємниці, якби у хлопця не виникли обставини через які йому стало банально ніде жити. Олеся була вимушена привести його на житлоплощу своїх батьків, проте Никіту там чекав холодний прийом. Він нікому не сподобався і йому дозволили тут жити лише заради того аби не сваритися з Олесею. Але Олена не має наміру довго терпіти хлопця своєї дочки і всіляко прагне влаштувати йому нестерпне життя, аби спровокувати його з'їхати.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.7) | Проголосували (3) | Переглядів: 23844 | Додано: 21.11.2015
Поділитися посиланням на фільм Серіал "Між нами, дівчатами", всі серії (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


ПЛЕЄР 2


Дивіться серіал Між нами, дівчатами всі серії (серіал, 2015) онлайн


Выберіть серію
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал "Між нами, дівчатами", всі серії (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал "Між нами, дівчатами", всі серії (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar