Всі фільми » Жанр: Драми » Серіал "Мами чемпіонів" (2019) українською

Серіал "Мами чемпіонів" (2019) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: МАМЫ ЧЕМПИОНОВ
Рік випуску: 2019
Жанр: драми, серіали
Режиссер: Сергій Арланов
У ролях знімались: Катерина Вілкова, Ірина Розанова, Павло Трубінер, Марія Звонарьова
Опис: "Мами чемпіонів" - новий драматичний серіал в центрі подій якого знаходиться молода дівчина Віра. Їй всього 17 років, проте вона вже точно знає, чого хоче в житті. Вона планує присвятити життя спортивній кар'єрі. У неї все виходило дуже добре. Життя складалося найкращим чином. Було золото на змаганнях, зустрічалася з приємним молодим чоловіком, який дуже любив її, були батьки, які дбали про неї і намагалися дати все найкраще. Тато дуже любив дочку, присвячував їй весь вільний час, ні в чому не відмовляв. Мама була тренером з плавання, завжди мотивувала дочку на нові досягнення. Життя головної героїні кардинально змінилося після того, як вона дізналася про зраду дорогих їй людей. Саме коханий та рідна мати виявляться тими людьми, які зруйнують весь її звичний світ. Вона розриває всякі відносини з родичами і не бажає з ними далі спілкуватися. Дівчині довелося залишати рідне місто, будучи вагітною. Нікому не розповів про вагітність, вважала що краще подбати про себе і дитину самостійно. Минав час. Здавалося б, життя починає налагоджуватися, але несподівано минуле знову нагадує про себе. Віра отримує привабливу пропозицію. І хоча пропозиція цілком її зацікавила, це значить, що їй знову доведеться зустрітися і зі своєю матір'ю, і зі своїм колишнім хлопцем. Він очолює збірну з плавання і не знає, що у Віри є від нього дитина. Головна героїня виявляється перед непростим вибором. Вона так відчайдушно бажала змінити своє життя. І зараз знову ризикує все втратити. Чи Готова вона до таких випробувань?
Категорії: Серіали, Драми
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 2879 | Додано: 14.04.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал "Мами чемпіонів" (2019) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал "Мами чемпіонів" (2019) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал "Мами чемпіонів" (2019) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar