Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Вартові легенд (2012) українською

Мультфільм Вартові легенд (2012) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: вартові легенд
Рік випуску: 2012
Жанр: мультфільми, пригодницькі
Режиссер: Пітер Ремсі
У ролях знімались: Алек Болдуін, Дакота Гойо, Джуд Лоу та ін.
Опис: Давним-давно, в темні століття, сни дітей були повні страху. Це був час, коли єдиним Зберігачем снів був зловісний Бугімен. Той, хто живе під ліжками. Його друге ім'я - Кромешнік. Діти вірили в нього, ночі жаху супроводжували дитинство. Але потім Луноликий вирішив, що місце кошмарів Бугимена повинні зайняти веселощі і сміх інших хранителів снів. Так у снах дітей з'явилися Піщана людина, Зубна фея, Різдвяний Кролик і Северянин. Дітям стали снитися добрі і чисті сни. Пройшли довгі століття. Бугимена почали забувати, і він більше не міг з'явитися перед дітьми. Вони його просто перестали бачити. Похмурий і всіма забутий Бугімен вирішив повернути свою владу над снами. Для цього йому потрібно зробити з новими Зберігачами те ж саме, що вони зробили з ним - вбити віру дітей в існування добрих істот. За довгі роки забуття Кромешнік навчився добрі сни перетворювати в кошмари. Луноликий вирішує втрутитися і в якості ще одного Зберігача снів він вибирає Крижаного Джека. Він став невидимим ватажком зимових забав, снігу, льоду і веселощів.
Категорії: Мультфільми
Рейтинг на сайті: (4.7) | Проголосували (17) | Переглядів: 21071 | Додано: 14.10.2017
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Вартові легенд (2012) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


===

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Вартові легенд (2012) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Мультфільм Вартові легенд (2012) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar