Всі фільми » Жанр: Пригодницькі » Фільм Сторожова застава (2017) українською

Фільм Сторожова застава (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Сторожева застава
Рік випуску: 2017
Жанр: пригодницькi, фентезі
Режиссер: Юрій Ковальов
У ролях знімались: Данило Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький та ін.
Опис: Юнак Віктор, типовий учень звичайної школи насолоджувався безтурботним життям, бігав шкільними коридорами, будував величезні плани на майбутнє. Та він навіть гадки не мав, яке майбутнє, принаймні тимчасове, заготовила доля. Одного дня, трапилося звичайне природне явище - сонячне затемнення. Саме в цей час активувався магічний часовий портал, через котрий Віктор, потрапляє з сучасного світу до далекого минулого, протягом тисячі років. У незвичайній пригоді, він знайомиться з легендарними богатирями - Альошей Поповичем, Іллею Муромцем та Добринею Микитовичем, які не знають страху та творять історію у нерівних битвах з половцями. Тепер разом зі славними воїнами Віктору доведеться вступити у бій проти сильного ворога, який прагне знищити русичів не лише за допомоги зброї, а також і чорної магії.
Рейтинг на сайті: (4.4) | Проголосували (130) | Переглядів: 122794 | Додано: 08.07.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Сторожова застава (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Виберіть будь-ласка плеєр


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Сторожова застава (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Сторожова застава (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar