Всі фільми » Жанр: Комедії » Серіал Іванови-Іванови, всі серії (2017) українською

Серіал Іванови-Іванови, всі серії (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Іванови-Іванови
Рік випуску: 2017
Жанр: комедія
Режиссер: Антон Федотов
У ролях знімались: Михайло Трухін, Сергій Бурунов, Семен Треськунов
Опис: Шістнадцять років тому відбулася подія, що змінила долю двох сімей. Родини Іванових, що опинилися в одному пологовому будинку, в один день народили хлопчиків. Малюки були здоровими і міцними, а тому матері не переживали про те, що з ними може щось статися поза пильного нагляду. Але щось жахливе дійсно сталося - хлопчиків переплутали. Кожен з них приїхав в абсолютно чужу для себе сім'ю, і провів там все свідоме життя. Опинившись в родині культурних, але не надто заможних батьків, Данило був змушений завжди шукати вихід із становища. Обставини навчили хлопця покладатися виключно на себе. А для того, щоб хоча б трохи позбутися від реальності, юнак цілком і повністю присвятив себе інформаційним технологіям, зробивши це своїм головним захопленням. Весь цей час Іван ні в чому не знав відмови і всіляко висловлював власне невдоволення, при перших проблемах і труднощах. В один прекрасний день обидві родини Іванових дізналися про помилку, що сталася в пологовому будинку, і змушені були зібратися разом, щоб обговорити плани на майбутнє. Доля хлопців опиняється в руках батьків, які і повинні будуть вирішити, чи потрібно їм мінятися своїми дітьми.
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (3) | Переглядів: 13170 | Додано: 24.04.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Іванови-Іванови, всі серії (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Виберіть будь-ласка сезон


Плеєр 3


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Іванови-Іванови, всі серії (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Іванови-Іванови, всі серії (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar