Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм Гуси-Лебеді летять (1974) українською

Фільм Гуси-Лебеді летять (1974) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Гуси-Лебеді летять
Рік випуску: 1974
Жанр: пригодницький, сімейний, драма
Режиссер: Олександр Муратов
У ролях знімались: Володимир Чубарєв, Федір Стригун, Галина Демчук та ін.
Опис: Найбільшим захопленням юного Михайлика стає читання книг, за яким він може проводити годинами, не помічаючи стрімко пролітає часу. У невеликому небагатому селі книжки справжня цінність, місцеве населення зайнято роботами в полі, а не літературою, тому знайти ще непрочитану книгу для підлітка виявляється практично нездійсненною справою. Подарунок діда Дем'яна у вигляді повісті «Тарас Бульба» обертається для Михайлика низкою непередбачуваних і пригод що захоплювали. Мрії про нові книжки в голові юного книгочитача складаються в несподіваний план, де можна дістати їх в селі. Стоїть неподалік від села графський замок з уявленням хлопчика обов'язково має власну бібліотеку, яка може з лишком наситити літературну цікавість підлітка.
Категорії: Драми
Рейтинг на сайті: (3.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 18765 | Додано: 03.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Гуси-Лебеді летять (1974) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Гуси-Лебеді летять (1974) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Гуси-Лебеді летять (1974) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar