Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Кріпосна, всі серії (2018) українською

Серіал Кріпосна, всі серії (2018) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Кріпосна
Рік випуску: 2018
Жанр: серіали
Режиссер: Фелікс Герчиков, Максим Литвинов
У ролях знімались: Катерина Ковальчук, Олексій Яровенко, Станіслав Боклан
Опис: XIX століття. Російська імперія. Ще не скасовано кріпосне право. Хрещена мати постаралася дати Катерині гідну освіту. Жінка не шкодувала часу і грошей заради хрещениці. Зараз дівчина досягла 18-річного віку. При спілкуванні з нею складно повірити, що співрозмовниця є звичайною кріпачкою, а не панянкою дворянського походження. Розум і краса Катерини здатні вразити будь-якого аристократа. Дівчина є гідною конкуренткою багатьом дочкам знатних дворян. На жаль, але Хресна нездатна дати свободу Катерині. Дівчина є «власністю» Червінського, поміщика, відомого не лише своїм багатством, але і неймовірним самодурством. До досягнення повноліття Катерина мирилася зі своїм становищем. Вона плекала слабку надію, що одного разу буде вільною людиною. Ставши дорослою, Катерина зрозуміла, поміщик ніколи не погодиться дати їй вільну, він не збирається продавати її за великі гроші. Дівчина зрозуміла, потрібно боротися за власну свободу. Одержима єдиною мрією, вона готова подолати всі труднощі, що виникають на її шляху. Катерина вірить, одного разу вона стане вільною.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.7) | Проголосували (19) | Переглядів: 15931 | Додано: 12.03.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал Кріпосна, всі серії (2018) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Кожна серія окремо

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Кріпосна, всі серії (2018) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Кріпосна, всі серії (2018) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar