Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Легковажна жінка, всі серії (2014) українською

Серіал Легковажна жінка, всі серії (2014) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Легковажна жінка
Рік випуску: 2014
Жанр: мелодрами
Режиссер: Ольга Перуновская
У ролях знімались: Кирило Жандаров, Валерія Ходос, Ольга Лукяненко, Олексій Янін
Опис: Звуть нашого героя Микита Горєлов. Ще з самого початку у нього все в житті виходить, його кар'єра постійно рухається вперед, грошей у нього вистачає для шикарного життя. Цей чоловік може дозволити собі абсолютно все: і машину, і квартиру, і все інше. Прямим начальником Микити є його хрещений батько, який зовсім скоро стане його тестем, адже хлопець має серйозні стосунки з його донькою Світланою. Світлана володіє привабливою зовнішністю, і вміє цим користуватися, Микита ж дуже радий, що разом з ним завжди така гарна жінка. Але щастя не буває постійним, і Микита в цьому переконався після знайомства з вітряною дівчиною Лілею. Ліля це розпутна дівка, яка може бути з будь-яким чоловіком, за певну суму грошей. Над своїми моральними цінностями вона зовсім не переймається, а навпаки марнує свою молодість марно. Знайомство з Лілею зробило з Микити неуважного хлопця, який перестав зустрічатися зі Світланою і в кінці ще й посварився зі своїм начальником. Микита втратив все заради хвилинної слабкості.
Категорії: Мелодрами, Серіали
Рейтинг на сайті: (1.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 4288 | Додано: 04.09.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Легковажна жінка, всі серії (2014) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Легковажна жінка, всі серії (2014) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Легковажна жінка, всі серії (2014) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar