Всі фільми » Жанр: Комедії » Серіал "Дитинство Шелдона" (2017) українською

Серіал "Дитинство Шелдона" (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Young Sheldon
Рік випуску: 2017
Жанр: серіали, комедії
Режиссер: Майкл Цинберг, Джон Фавро, Джаффар Махмуд
У ролях знімались: Даніель Пиннок, Ryan Phuong, Док Ферроу, Іен Армітедж, Зоі Перрі
Опис: Герой стрічки народився та проводив дитинство в звичайній американській родині Куперів. У Шелдона є батьки, брат і сестра. На вигляд типова американська сім'я зі своїми примхами. В юному віці герой картини помічає в собі неймовірні розумові здібності. Він без труднощів вирішує складні математичні рівняння і запам'ятовує фізичні закони. Тільки ось в Східному Техасі розумні генії ні до чого. Тут йде ідеологія пропаганди релігії та спорту. До талановитих математиків і фізиків - теоретиків нікому немає діла. Підліток не визнає своїх однолітків, яких він вважає нижче себе по розумовому розвитку. Він підпорядковується лише законам точних наук і своїм батькам. Однак, з останніми у підлітка склалися непрості стосунки. У пошуках істини вони постійно потрапляють в комічні та гумористичні ситуації.
Категорії: Комедії, Серіали
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 18165 | Додано: 07.04.2019
Поділитися посиланням на фільм Серіал "Дитинство Шелдона" (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал "Дитинство Шелдона" (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал "Дитинство Шелдона" (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
avatar