Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Сотня, всі серії (2014) українською

Серіал Сотня, всі серії (2014) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Сотня
Рік випуску: 2014
Жанр: серіали
Режиссер: Дін Уайт, Джон Берінг, Мілан Чейлов
У ролях знімались: Еліза Тейлор-Коттер, Марі Авгеропулос, Сачин Сахель
Опис: На порядку денному у людства... виживання. Чотири тисячі людей, які мешкають майже сто років на міжнародній космічній станції «Ковчег», приречені втрачати свідомість від нестачі кисню, і агонія буде довгою. Навіть обмеження народжуваності та страта за найменші проступки - це лише відстрочка, під час якої, в якості експерименту, місцева еліта організовує таємне виряджання ста неповнолітніх злочинців на Землю, колись радіоактивну, і невідомо що відбувається на ній зараз. Все обертається не так, як би хотілося: жити на Землі можливо, але лідер підлітків Белламі, вирішує всі питання на свою користь, і у нього є підстави не бажати висадки «Ковчега». Також всередині «сотні» ситуація ускладнюється з кожним часом перебування хлопців на планеті - конфлікти. І лише Кларкі, відповідальна і рішуча дівчина, яка потрапила у посилання з-за інтриг і боротьби за спиною її батька, не останньої людини на «Ковчезі», намагається всіх об'єднати та врятувати людей з «Ковчега», у тому рахунку свою матір Еббі.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.7) | Проголосували (16) | Переглядів: 16349 | Додано: 26.02.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Сотня, всі серії (2014) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1
Плеєр 2


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Сотня, всі серії (2014) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Сотня, всі серії (2014) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar