Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Інтерни, всі серії (2016) українською

Серіал Інтерни, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Інтерни
Рік випуску: 2016
Жанр: Комедія
Режиссер: Максим Пежемський, Заур Болотаєв, Мілан Килібарда
У ролях знімались: Іван Охлобистін, Ілля Глінников, Кристина Асмус, Олександр Ільін мл, Вадим Демчог, Світлана Каминіна
Опис: У лікарні, якою править королева Анастасія Кисегач, відбуваються найнеймовірніші, смішні, і навіть трохи дурнуваті пригоди. Адже доктор Биков на те і Биков, аби перетворювати найзвичайнішу ситуацію на справжнісінький цирк, чому, поза сумнівом, радіє його вірний і відданий єврейський товариш і за сумісництвом венеролог Іван Натановіч Купітман. Глядачі вже встигли познайомитися з другою партією інтернів, які поступили в розпорядження доктора Бикова. Не можна сказати, аби він був щасливий такому повороту подій, оскільки Биков не відійшов ще від попередніх своїх нероб, а проте, взагалі, без інтернів буде нудно. Загалом, чотири нові інтерни потрапляють в лапи підступного лиходія Бикова, який на пару з Купітманом, а також зі своїми колишніми інтернами, які тепер стали самостійними лікарями, знущатиметься з новоспечених жертв! Фінальний сезон. Що і не говори, але мало вже точно не здається!
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.8) | Проголосували (28) | Переглядів: 71915 | Додано: 23.01.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Інтерни, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Інтерни, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Інтерни, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar