Всі фільми » Жанр: Драми » Фільм Закохайся в мене, якщо насмілишся (2003) українською

Фільм Закохайся в мене, якщо насмілишся (2003) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Закохайся в мене, якщо насмілишся
Рік випуску: 2003
Жанр: драми
Режиссер: Ян Самюель
У ролях знімались: Гійом Кане, Маріон Котійяр, Тібо Верхак, Жозефін Леба-Жолі
Опис: Софі Ковальські та Жульєн Жаньє товаришують з дитячих років. Тоді вони були вразливими до життєвих складнощів - дівчину постійно ображали інші учні, а хлопчику потрібно було піклуватися про матусю, які страждала захворювання на рак. Щоб підбадьорити подругу, Жульєно постійно дозволяв дівчині гратися власними речами, деякі він отримав від матері. Протягом багатьох років, вони грали у гру, яку самі вигадали. Хлопець віддавав дівчині предмет, а щоб отримати його назад виконував різні завдання. С тих пір між дітьми почалася справжня дружба. Вони створювали завдання один одному, які на перших порах були безвинні. Минали роки, завдання ставали складнішими та небезпечними. Жульєн та Софі дійшли до межі, проте зупинитися були вже не здатні. Чим завершаться непередбачувані ігри, коли парубок та дівчина вже не діти, проте азарт став між ними.
Категорії: Драми
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 2532 | Додано: 15.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Закохайся в мене, якщо насмілишся (2003) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1Плеєр 2, РосійськоюПлеєр 3

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Закохайся в мене, якщо насмілишся (2003) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Закохайся в мене, якщо насмілишся (2003) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar