Всі фільми » Жанр: Бойовики » Фiльм Візьми мене штурмом (2017) українською

Фiльм Візьми мене штурмом (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Фiльм Візьми мене штурмом 2017
Рік випуску: 2017
Жанр: бойовик, комедія
Режиссер: Дені Бун
У ролях знімались: Аліс Поль, Сабін Азема, Флоран Пейро, Дені Бун, Франсуа Леванталь, Іван Атталь, Патрік Мілле, Ален Д
Опис: Як і в більшості загонів спеціального призначення, що перебувають на службі в уряду кожної держави в світі, у французькому елітному підрозділі "Кобра" впевнені, що в їх рядах повинні бути присутніми тільки суворі чоловіки. Тут не повинно бути місця крихким і слабким дамочкам, які здатні більше нашкодити справі, ніж надати неоціненну допомогу. Адже це тільки в кіно жінка може на рівних змагатися з добре підготовленим чоловіком, а в житті все складається зовсім не так. Однак героїня фільму, молода дівчина Джоанна Паскуалі, вважає, що легко може скласти конкуренцію чоловікам. І це незважаючи на те, що вона нетривалий час пропрацювала в поліції, звідки її б давно вигнали втришия, так як більш незграбною і наївною співробітниці тут вже давно не бачили. Однак завдяки підтримці свого батька, який мав не останнє місце в міністерстві, їй не тільки вдалося досить-таки тривалий час протриматися в поліції, але навіть і перевестися в "Кобру". Батько Джоани вважав, що дуже скоро його невгамовна донька схаменеться і зрозуміє - спецназ, як і інші силові структури, це явно не її профіль. Такої ж думки дотримується і новий начальник Ежен, що ненавидить всіх жінок після того, як колишня дружина зрадила його з його ж рідним братом.
Категорії: Комедії, Бойовики
Рейтинг на сайті: (3.5) | Проголосували (2) | Переглядів: 4255 | Додано: 11.10.2017
Поділитися посиланням на фільм Фiльм Візьми мене штурмом (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Виберіть будь-ласка плеєр
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фiльм Візьми мене штурмом (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фiльм Візьми мене штурмом (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar