Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Наречений на двох (2017) українською

Фільм Наречений на двох (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Наречений на двох
Рік випуску: 2017
Жанр: комедії
Режиссер: Рем Керісі
У ролях знімались: Рем Керісі, Ніколя Дювошель, Джулія Пьятон, Сільві Тестю
Опис: Матіас є центральним персонажем картини. Вже досить давно молода людина зустрічається з дівчиною. Вона просто приголомшлива. Але, як звичайно, чоловікам чогось не вистачає. Сама ж Алексія чекає, поки коханий зробить їй пропозицію. Одного разу дівчина в кишені свого хлопця знайшла візитку, яка стосувалася весільних організацій. Героїня відразу ж застрибала від радості. Алексія вирішила, що молода людина збирається на ній одружуватися. Але вона не вгадала. Звичайно, Матіас нічого не сказав, він вирішив сказати, що все саме так. Однак тепер йому доведеться звернутися до молодої особи за послугами. Ось тільки йому не дуже зручно це робити, адже нещодавно Матіас провів з нею ніч. Дівчина займається організацією весіль. Так, як же Матіас буде готуватися до весілля, якщо він навіть не знає, кому належить його серце. Як правило, пара складається з тією, яка з'являється пізніше, зовсім випадково. Як же буде в цій ситуації незрозуміло. Матіас не збирається скасовувати весілля. Він має намір йти до кінця. Поки він не знає, чого це все буде йому коштувати. Яка ж реакція буде у тієї дівчини, яка нещодавно провела незабутню ніч з головним героєм. По всій видимості, вона буде чекати з ним зустрічі знову. Який вибір зробить головний герой?
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (2) | Переглядів: 5227 | Додано: 01.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Наречений на двох (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1Плеєр 2


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Наречений на двох (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Наречений на двох (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar