Всі фільми » Жанр: Бойовики » Фільм Обладунки бога: у пошуках скарбів (2017) українською

Фільм Обладунки бога: у пошуках скарбів (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Обладунки бога: у пошуках скарбів
Рік випуску: 2017
Жанр: бойовики, комедii, пригоди
Режиссер: Стенлі Тонг
У ролях знімались: Джекі Чан, Діша Патані, Аріф Лі та ін.
Опис: Обладунки бога: у пошуках скарбів - це комедійний бойовик, в основі якого пошук прихованих часом скарбів та стародавніх гробниць. Джекі - відомий у своєї справі фахівець, якому таланить у най складніших ситуаціях. До нього звертаються заможні власники безцінних скарбів, які колекціонують речі, що відшукати майже неможливо. Тому герою інколи допомагають товариші, з якими Джекі веде боротьбу із конкурентами, яка може бути небезпечною для життя. Та знайшовши якусь безцінну річ, треба знайти покупця на неї. Нове завдання для героя - пошук "тібетського скарбу", що являє собою стародавню перлину. Цей скарб овіяний багатьма чутками про злого духа, який оберігає перлину. Та вірити чуткам, не про нашого героя. Зібравши речі у подорож, Джекі бере із собою друзів, які готові ризикнути життям, заради фінансового покращення життя. Отже, мандрівка обіцяє бути най небезпечнішою в кар'єрі шукача скарбів.
Рейтинг на сайті: (4.5) | Проголосували (6) | Переглядів: 3791 | Додано: 11.10.2017
Поділитися посиланням на фільм Фільм Обладунки бога: у пошуках скарбів (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Обладунки бога: у пошуках скарбів (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Обладунки бога: у пошуках скарбів (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar