Всі фільми » Жанр: Документальні » ТБ-Шоу Голі і налякані, (всі випуски) (2013) українською

ТБ-Шоу Голі і налякані, (всі випуски) (2013) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Голі і налякані, (всі випуски)
Рік випуску: 2013
Жанр: Документальний
Режиссер: Денис Контіс
У ролях знімались: Майкл Браун, Еррол Джеймс Cнaйдep, Лаура Серра, Шейн Люіс, Біллі Бepгep
Опис: Черговий експеримент, який провів канал Діскавері для того, щоб порадувати своїх глядачів і з'ясувати, як поводитиметься людина одна в природних диких умовах, а ні без чого за душею, переслідуваний хижими тваринами, такими ж голодними, як і він сам.
Цього разу, на експеримент погодилася пара добровольців в чеканні перевірити себе через такий ризик. Чоловік і жінка не зовсім, напевно, оцінили те, на що вони йдуть. Залишивши їх на острові одних, без одягу, їди і інших потрібних засобів для життя вони повинні були не просто вижити, але і знайти засоби, завдяки яким продовжать своє життя. Добре, що хоч вода в океані абсолютно поруч.
Досить складно припало нашим героям на острові справлятися з голодом, холодом, довгими страшними ночами, коли не знаєш з якого боку чекати небезпеку. Але у них вистачило мужності і стійкості пройти все це. Чоловік зміг витримати ниття утомленої засмученої жінки, а жінці взагалі потрібно віддати належне, оскільки, не дивлячись на свій внутрішній стан, вона змогла пройти це все. Не для кожної представниці слабкої статі це було б під силу.
Категорії: Документальні
Рейтинг на сайті: (4.3) | Проголосували (3) | Переглядів: 6068 | Додано: 01.07.2017
Поділитися посиланням на фільм ТБ-Шоу Голі і налякані, (всі випуски) (2013) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути ТБ-Шоу Голі і налякані, (всі випуски) (2013) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо ТБ-Шоу Голі і налякані, (всі випуски) (2013) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar