Всі фільми » Жанр: Документальні » Світ навиворіт, всі випуски (2010) українською

Світ навиворіт, всі випуски (2010) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Світ навиворіт
Рік випуску: 2010
Жанр: телепередачі, документальні
Режиссер: Дмитро Комаров
У ролях знімались: Дмитро Комаров
Опис: Дмитро Комаров - автор ідеї телепередачі "Світ навиворіт". Знімальна група подорожує різними закутками планети, дозволяє глядачам супроводжувати його крізь призму телеекранів та моніторів. Вибір журналіста випадає на такі місця, куди на їздять туристи, де немає гідів. Дмитро знайомиться та вивчає місцевий менталітет, проживає життя згідно законам місцевих жителів, випробовує себе у різних ремеслах та бере участь у всіляких ритуалах. Він випробовує місцеву кухню, яка невідома глядачам.
Дмитро завітав більш ніж у 20 країн світу. Це не подорож проїздом, чоловік багато часу проводить у чужих містах, завжди їде на тривалий час щоб відчути усю особливість чужого краю на собі. Йому не потрібні попутники, лише подорож одинака дозволяє отримати задоволення від побачених красот.
Категорії: Документальні
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 32746 | Додано: 01.05.2019
Поділитися посиланням на фільм Світ навиворіт, всі випуски (2010) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2

Плеєр 1

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Світ навиворіт, всі випуски (2010) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Світ навиворіт, всі випуски (2010) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar