Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Любов з обмеженнями (2017) українською

Фільм Любов з обмеженнями (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Любов з обмеженнями
Рік випуску: 2017
Жанр: комедii,мелодрами
Режиссер: Дмитро Тюрін
У ролях знімались: Павло Прилучний, Ганна Старшенбаум, Олексій Чадов та ін.
Опис: Серіал "любов з обмеженнями" веде розповідь про головного героя, який знайшов, як йому на ту мить здалося, гарну ідею влаштуватися на вигідну посаду до одної корпорації, яка мала безпосереднє відношення до газового промислу. Він видав себе за інваліда, сідає в інвалідний візок, та купує усі необхідні довідки про "необхідний" стан здоровʼя. Зіграти роль інваліда не так то легко. Йому постійно доводиться прикидатися хворим, та лише так вдається пройти співбесіду та отримати роботу мрії, а з нею достаток та без бідне життя. Михайлу, так звуть героя, дуже тяжко вдавати з себе інваліда, а відкрити таємницю неможна, бо негативні наслідки будуть неминуче. Він починає відвідувати клуб інвалідів, де зустрічає дівчину, яка звернула на нього увагу, завдяки його яскравому життєлюбству. Крім Марини, Михайло зустрічає багато нових друзів, які теж з клубу. Від тепер хлопець має зробити вибір - зізнатися про все Марині та втратити усе, чи зберегти таємницю, та продовжити "нове життя".
Категорії: Мелодрами, Комедії
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 3565 | Додано: 11.02.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Любов з обмеженнями (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Плеєр 2Плеєр 3

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Любов з обмеженнями (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Любов з обмеженнями (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar