Всі фільми » Жанр: Військові » Серіал Солдати, всі серії (2004-2014) українською

Серіал Солдати, всі серії (2004-2014) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Солдати
Рік випуску: 2004-2014
Жанр: Військові, Драми, Комедії
Режиссер: Сергій Орланов
У ролях знімались: Анатолій Кощєєв, Роман Мадянов, Амаду Мамадаков, Тетяна Кузнєцова
Опис: Армія-страшно, армія-важко... Ось до чого ми всі звикли. А що, якщо поглянути на службу під іншим кутом? Так, там буває всяке, але тільки не всі люди такі погані і бездушні, добрих і чуйних теж дуже багато. Перший сезон знайомить нас з багатьма героями, які будуть з нами до кінця серіалу. Наприклад, знаменитий прапорщик Шматко, «Е-мое!», який буде жартувати і видавати різні штуки протягом усіх серій. Або Колобков, який істотно просунеться в званнях до кінця серіалу, людина мерзенна, жадібна і дуже жорстока.
Серіал дуже добрий, побудований на різних армійських пригодах і сміховинних жартах. Правда, перший сезон дарує нам якусь делікатну ситуацію, де замішані троє: офіцер Колобків, простий солдат Медведєв і красуня-медсестра Ірина Пылеева. Цей любовний трикутник призведе до дуже серйозних подій і наслідків. Ви обов'язково будете переживати за Медведєва, бо Колобков не зупиниться ні перед чим.
Рейтинг на сайті: (4.3) | Проголосували (6) | Переглядів: 11074 | Додано: 14.06.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Солдати, всі серії (2004-2014) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Солдати, всі серії (2004-2014) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Солдати, всі серії (2004-2014) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar