Всі фільми » Жанр: Драми » Серіал Той, що читає думки, всі серії (2009-2014) українською

Серіал Той, що читає думки, всі серії (2009-2014) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Той, що читає думки
Рік випуску: 2009-2014
Жанр: драми, серіали, детективи, кримінальні
Режиссер: Майкл Амо, Сем Іґан
У ролях знімались: Крейґ Ентоні Олейнік, Енніс Есмер, Лорен Лі Сміт, Рейнбов Френкс та ін.
Опис: Важко сказати, чи то обдарованість це чи най страшніше прокляття, бо подібна здатність несе в собі деякий обов'язок та відповідальність. Проблема виникає тоді, коли про такі здібності стає відомо широкому колу людей. Цією одарованою людиною виявився Тобі Логан, парамедик, який нещодавно відсвяткував двадцяти восьми річчя. Відносно нещодавно він помітив, що з легкістю може читати думки будь-якої людини. Від тоді його світ змінився на завжди, бо тепер перед ним відкрилися неймовірні можливості. Свою здібність Тобі вирішив застосувати на благо людей. Він бере безпосередню участь у розкритті най складніших злочинах та допомагає знаходити вбивць. Оскільки люди причетні до злочину не мали гадки хто спілкується з ними, їх мозок не бажаючи цього "розповідав" багато таємниць. Логан має бути обережним, усього єдина помилка, та злочинці не пробачать промах.
Рейтинг на сайті: (3.1) | Проголосували (98) | Переглядів: 11456 | Додано: 18.11.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Той, що читає думки, всі серії (2009-2014) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Той, що читає думки, всі серії (2009-2014) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Той, що читає думки, всі серії (2009-2014) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar