Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Готель Галіція, всі серії (2017) українською

Серіал Готель Галіція, всі серії (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Готель галіція
Рік випуску: 2017
Жанр: містика, комедія
Режиссер: Андрій Бурлака
У ролях знімались: Ігор Ласточкин, Тарас Стадніцкий, Тетяна Песик, Віктор Гевко, Юрій Ткач
Опис: Комедійний серіал "Готель Галіція" - новий проект компанії Кварталу 95, який обіцяє завзятий сюжет і неймовірні пригоди містичних персонажів.
У серіалі Готелі Галіція відмінно поєднуються гумор і фантастика. Як завжди втручання представника потойбічного світу принесе яскравість і драматизм ситуації. Проте в даному випадку, це безумовно буде відбувається в жанрі комедії.
Події відбуваються у Львові. Власник готелю Галіція - Мирон Степанович вмирає в поважному віці. Готель Галіція досить довгий час більше 200 років належить сім'ї покійного. Представники мерії, як стерв'ятники поклали око на готель. Проте незабаром випадково до Львова приїжджає племінник покійного господаря - Андрій. У молодої людини виникли фінансові проблеми і він приїхав попросити у борг у дядечка Мирона, тим самим вирішити свої проблеми. Андрій виявився свідком абсолютно іншої події. Виявилось, що Мирон Степанович заповідав Готель Галіція своєму племінникові Андрію. Правда, сам готель знавав кращі часи, ніж тепер, але все таки земля, на якій знаходиться Готель Галіція є величезною цінністю в центрі міста. Андрій дає добро на продаж готелю співробітникам мерії, як раптом... У справу втручається перший господар готелю, вірніше його примара.
З цієї миті життя Андрія сильно нагадує повний розгардіяш, коли потойбічні особи втручаються в його справи.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.3) | Проголосували (15) | Переглядів: 6344 | Додано: 05.05.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Готель Галіція, всі серії (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Для вибору серій, використовуйте меню у лівому верхньому кутку плеєра


Плеєр 2

Виберіть будь-ласка серію

Плеєр 3

Виберіть будь-ласка серію
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Готель Галіція, всі серії (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Готель Галіція, всі серії (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar