Всі фільми » Жанр: Серіали » Ти назови (турецький серіал) (2016) українською

Ти назови (турецький серіал) (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Ти назови (турецький серіал)
Рік випуску: 2016
Жанр: Драми, Мелодрами
Режиссер: Башак Яси Одаси
У ролях знімались: Еркан Меріч, Хазал Субаши, Езги Баран
Опис: Турецький серіал під назвою «Ти назви» буде особливо цікавий людям, схильним у всіх проявах життя бачити волю вищих сил. Це новий фільм, в якому задіяні дуже красиві турецькі актори. Історія досить небанальна і дуже приваблива, в якій переплітаються гірка правда життя і легкий наліт містики.
Брат, гаряче і віддано любить свою сестру, взнає, що їй залишилося жити всього шість місяців. У нього є шанс дати їй можливість прожити ще шість місяців, за умови що він одружується на загадковій Зехре. Молоді люди укладають фіктивний брак, строком на півроку, чоловік платить Зехре за ці шість місяців життя, а його сестра отримує шанс прожити півроку без мук і страждань. Але що буде з самими «нареченими», адже вони - повна протилежність один одного, як світло і темрява. Розповідати таку історію безглуздо, аби все зрозуміти самим, треба пильно, не пропускаючи ні єдиного фрагмента, дивитися серіал «Ти назви».
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (3.8) | Проголосували (19) | Переглядів: 17105 | Додано: 12.04.2018
Поділитися посиланням на фільм Ти назови (турецький серіал) (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Ти назови (турецький серіал) (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Ти назови (турецький серіал) (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar