Всі фільми » Жанр: Комедії » Фільм Розваги дорослих дівчат (2017) українською

Фільм Розваги дорослих дівчат (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Розваги дорослих дівчат
Рік випуску: 2017
Жанр: комедії
Режиссер: Люсія Аньєлло
У ролях знімались: Скарлетт Йоханссон, Зої Кравіц, Кейт Маккінон, Демі Мур та ін.
Опис: Джессі ніколи й мріяти не могла, що колись доведеться будувати політичну кар’єру. На той час безтурботне дівчисько лише уявляла чим би можна було зайнятися у самостійному житті. Та минуло 10 років з часу отримання освіти, як бажання стати сенатором захопило думки дівчини. Вона багато чого робила за для досягнення цілі, але бажаного результату це не приносило. Народну любов конкуренти завойовували інтимними фотографіями, які викладалися у мережі, та виявляється електорату подобається подібний хід. Але Джессі не така, популярності на "брудній білизні" їй не потрібно. Одночасно з кар’єрою, дівчина будує сімейне життя. Вона виходить заміж. Дізнавшись про це, одна з кращих подруг Еліс, виявила бажання влаштувати девічу вечірку. Що з цього вийде дивіться у фільмі Розваги дорослих дівчат.
Категорії: Комедії
Рейтинг на сайті: (4.3) | Проголосували (3) | Переглядів: 5027 | Додано: 01.01.2018
Поділитися посиланням на фільм Фільм Розваги дорослих дівчат (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 2

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Фільм Розваги дорослих дівчат (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Фільм Розваги дорослих дівчат (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar