Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Покоївка, всі серії (2016) українською

Серіал Покоївка, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Покоївка
Рік випуску: 2016
Жанр: Драма, Мелодрами
Режиссер: Олег Масленников
У ролях знімались: Катерина Стулова, Максим Радугин, Олег Савкін, Юлія Гершаник, Никита Пархоменко, Сергій Солодов, Ана
Опис: Покоївка - серіал про щасливу жінку, яка насолоджується кожним днем. Головна цінність Тані Ларіонової - це її сім'я. У неї є улюблений чоловік, красивий та інтелігентний. У них є діти, з якими подружжя проводить багато часу. Рідні підносять один одному сюрпризи, радують і прагнуть жити у гармонії. Також у Тетяни є улюблена робота, яка приносить їй і моральне, і матеріальне задоволення. Все це щастя пересікає чорна смуга.
Бізнес-інтереси
Героїня володіє готелем і землею, на якій вона розташована. Здавалося б, ніщо не загрожує її власності, але в місті раптом з'являється амбітний бізнесмен. Дерябін - господар мережі готелів, і він має намір розширити свої володіння. Йому сподобався шматочок землі, що належить Ларіонової. Було б дуже зручно і вигідно прибрати його до рук. У серіалі Покоївка починається боротьба за земельну ділянку і готельний комплекс.
За будь-яку ціну
Тетяна відмовляється продавати свію власність Дерябіну, але він так просто не відмовиться від своєї мети. Починається жорстока боротьба за великі гроші. Бізнесмен готовий діяти найбруднішими методами, аби зломити жінку і прибрати до рук її підприємство. Героїня не чекала такого нападу, і деколи вона не знає, як бути в такій ситуації. Вона не хоче підставляти небезпеці життя своїх рідних, але і розлучитися зі своїм улюбленим проектом не готова. У серіалі Покоївка конфлікт завершиться несподівано.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (0.0) | Проголосували (0) | Переглядів: 7646 | Додано: 14.05.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Покоївка, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Покоївка, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Покоївка, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar