Всі фільми » Жанр: Мелодрами » Серіал Чорно-біла любов, всі серії (2017) українською

Серіал Чорно-біла любов, всі серії (2017) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Чорно-біла любов
Рік випуску: 2017
Жанр: мелодрами
Режиссер: Ясин Услу
У ролях знімались: Джаіхіт Гек, Кадрі Кентер, Бірджу Акала
Опис: Головними героями турецького серіалу «Чорно-біла любов» є Ферхат і Асли – дві повні протилежності. Ферхат – молода людина, серце якої настільки заледеніло, що він здатний на вбивство без почуття жалю. Інстинкти хлопця беруть гору над розумом і почуттями. Щоб досягти мети, він здатний на все. Він – злочинець, який вже кілька років займається тим, що віднімає життя в інших людей. Одного разу знайомий хлопця потрапляє у важке становище і знаходиться при смерті. Ферхат вдається до викрадення, щоб врятувати цю людину. Його жертвою стає лікар Асли, яка є молодою привабливою жінкою. Життя її цілком присвячена лікарським справі, яким так захоплюється дівчина. Їй вдавалися найскладніші операції, вона врятувала сотні людей, буквально вирвавши їх з обіймів смерті. Асли потрапляє в розкішний маєток і лікує невідомого їй чоловіка. Асли домагається своєї мети – повернути Ферхата на шлях істинний, на бік добра.
Категорії: Мелодрами
Рейтинг на сайті: (4.2) | Проголосували (32) | Переглядів: 26779 | Додано: 26.02.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Чорно-біла любов, всі серії (2017) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Чорно-біла любов, всі серії (2017) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Чорно-біла любов, всі серії (2017) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar