Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Матусі, всі серії (2015) українською

Серіал Матусі, всі серії (2015) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Матусі, всі серії
Рік випуску: 2015
Жанр: серіал
Режиссер: Олександр Богданенко, Валерія Івановська
У ролях знімались: Олена Николаєва, Світлана Колпакова, Олександра Буличова, Сергій Лавігін, Віктор Добронравов, Володи
Опис: Дотепний і життєвий серіал про всі труднощі і радощі материнства, який ставить основною задачею риторичне питання чи «Є життя після пологів?» Неспроста кажуть, що мама - найскладніша професія в світі. Погодьтеся, що для дитини мама - це і особистий кухар, і прибиральниця, і психолог, і масовик-витівник в одній особі. Чи легко бути сучасною мамою, коли з одного боку, до твоїх послуг маса новинок науки і техніки, а з іншої, темп життя просто не дозволяє розслаблятися?
Героїні серіалу - три подруги, які, здавалося б, ще недавно разом ходили по клубах і відривалися на всю котушку. Але цей час минув, дівчата досягли тридцятирічного рубежу, і життя кожної з них змінилося. Ганна, наприклад, зовсім недавно стала мамою, і поки що насилу справляється з обов'язками, що навалилися на неї. На щастя, їй на допомогу завжди готова прийти Юля, в якої вже троє хлоп'ят і багатий досвід в родинному житті. Ну а третя подруга, Віка, все ще самотня і знаходиться в активному пошуку того, з ким могла б створити сім'ю.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 29747 | Додано: 21.04.2016
Поділитися посиланням на фільм Серіал Матусі, всі серії (2015) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері
Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Матусі, всі серії (2015) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Матусі, всі серії (2015) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
>
avatar