Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Лист очікування, всі серії (2012) українською

Серіал Лист очікування, всі серії (2012) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Серіал Лист очікування
Рік випуску: 2012
Жанр: Мелодрами
Режиссер: Андрій Чорних
У ролях знімались: Микита Салопін, Марія Аниканова, Даша Волга, Данило Співаковський, Іван Оганесян, Ірма Вітовськая, Ф
Опис: Мільйони людей живуть надією, а вірніше, існують у постійному чеканні необхідного їм донорського органу. Багато хто так і не дочекається. Режисер Андрій Чорних представив серіал "Лист очікування" в жанрі драми, що відчиняє двері операційної у відділенні трансплантології, а в кожній серії буде окрема історія людей, які день за днем врятовують одні людські життя ціною інших і щиро переживають за кожного пацієнта. Лист очікування - це неймовірно довгий список в базі даних хворих, органів, що потребують пересадки. Щодня трапляються трагічні випадки, люди вмирають, і тут встає питання перед родичами, як поступити - залишитися байдужим до чужого горя або дозволити трансплантацію відповідної частини тіла незнайомцеві, що роками чекає своєї черги на здорове майбутнє. У багатьох країнах існує так зване донорське посвідчення органів, яке підтверджує згоду його власника на те, що його тіло може бути корисне комусь і після смерті, що в деякому розумінні знімає питання про «чорне донорство». У клініці Грохольського працюють дуже кваліфіковані доктори. Один з них -Дмитро Миколайович Клімов (Никита Салопін), трансплантолог від Бога, що віддається на 100% своїй роботі. Особисте життя через його постійну відсутність вдома не ладнається, а тут ще в Москву переводиться хірург Ірина Аленічева (Марина Аниканова), яка давно закохана в заступника головлікаря.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (5.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 128201 | Додано: 22.01.2017
Поділитися посиланням на фільм Серіал Лист очікування, всі серії (2012) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1, youtube

Для вибору серій, використовуйте меню у лівому верхньому кутку плеєра

Плеєр 2

Плеєр 3

Плеєр 4

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Лист очікування, всі серії (2012) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Серіал Лист очікування, всі серії (2012) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar