Всі фільми » Жанр: Мультфільми » Мультфільм Три богатиря і морський цар (2016) українською

Мультфільм Три богатиря і морський цар (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Мультфільм Три богатиря і морський цар
Рік випуску: 2016
Жанр: мультфільм, комедія, пригоди
Режиссер: Костянтин Феоктістов
У ролях знімались: Сергій Маковецкий, Дмитро Висоцкий, Олег Куліковіч, Валерій Соловьев, Дмитро Биковський-ромашов, Лія
Опис: Про цих героїв складено багато розповідей. Їх діяльність обросла неординарними і цікавими легендами і деколи небувалими міфами, хоча, якщо чесно, деякі вони і недалеко пішли від правди. Мужні богатирі, що населяють землю російську, були здатні битися з цілою армією непроханого противника, а злісні вороги ніколи не хотіли йти туди, де вони живуть. Хоча, їм неодноразово доводилося захищати кордони своєї живописної країни від нападу загарбників-іноземців і внутрішніх узурпаторів. В принципі, герої здатні відобразити будь-яку раптово навислу загрозу, але цього разу їм доведеться діяти у незвичних для них умовах. Все почалося з того, що Морський цар викрав дружин красунь безстрашних парубків. Він перетворив їх на прекрасних русалок і змусив прислуговувати собі в королівському підводному палаці. Тепер чоловіки повинні відправитися слідом за жінками, і будь-якими способами повернути їх додому. Їм самим належить спуститися в саму пучину, розшукати полонянок і битися з багатьма наближеними могутнього владики. Тут вони зустрінуть нових друзів і ворогів. Це буде захоплююча подорож з несподіваними поворотами і курйозними моментами.
Категорії: Мультфільми
Рейтинг на сайті: (3.9) | Проголосували (13) | Переглядів: 7656 | Додано: 08.03.2017
Поділитися посиланням на фільм Мультфільм Три богатиря і морський цар (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Плеєр 1

Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Мультфільм Три богатиря і морський цар (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: Serg1975. Також якщо Мультфільм Три богатиря і морський цар (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до Serg1975.

Всього коментарів: 0
avatar