Всі фільми » Жанр: Серіали » Серіал Маестро, всі серії (2016) українською

Серіал Маестро, всі серії (2016) дивитись онлайн в хорошій якості

Оригінальна назва: Маестро
Рік випуску: 2016
Жанр: серіали
Режиссер: Эдуард Парри
У ролях знімались: Леонід Тележинський, Микола Шатохін, Ана Воркуєва, Антоніна Дивіна
Опис: Сюжет драматичного серіалу повний непередбачуваних поворотів. Крик чайок перекриває людську мову. Хвилі, що б'ються об берег, і маячить вдалині образ корабля. Це Одеса. В 1986 році на її гостинну землю прибуває молодий хлопець Паша. Вісім місяців він був відсутній. Працевлаштування для жителів Південної Пальміри полегшено через наявність морського порту. Вакансія моториста чекала юнака. Далекі мандрівки і вимушена розлука з рідними краями прописані Павлу, який мріє про рукі прекрасної діви. Команда морських синів стала йому сім'єю на довгий проміжок часу. Солоний вітер висушив тіло, випробування загартувало волю, спартанський спосіб життя привів в порядок розум і думки. Все це було в недалекому минулому. Повернення – очікування приємних моментів. Герой навряд чи припускав, яким стане його існування після того, як ноги торкнутися берега.
Категорії: Серіали
Рейтинг на сайті: (4.0) | Проголосували (1) | Переглядів: 6601 | Додано: 14.06.2018
Поділитися посиланням на фільм Серіал Маестро, всі серії (2016) в хорошій якості українською мовою
  1. Дивитись онлайн

Увага - якщо у вас проблеми з відтворенням відео (наприклад, відтворюється лише звук або не перемикаються серії) - вимкніть AdBlock у браузері


Додаткові матеріали

Дивіться також:

Щоб швидко і без проблем переглянути Серіал Маестро, всі серії (2016) українською мовою на сайті traffilm.net вам потрібно.
Скачати і встановити Adobe flash player останньої версії: (Скачати безплатно)
Скачати і встановити браузер Opera останньої версії: (Скачати бесплатно Opera) або Amigo (Скачати бесплатно Amigo)
Регулярно чистити Кеш браузера Opera. Шлях до нього: Opera – Настройки – Загальні настройки – Розширення – Історія – Дисковий кеш – Очистити - ОК
Теги:
Реліз додав: skyrim-box. Також якщо Серіал Маестро, всі серії (2016) відсутній або не працює програвач, звертатися до skyrim-box.

Всього коментарів: 0
>
avatar